5 سیاتل رسانه ها باید به دست خود را, عکس های منتشر نشده از جورج فلوید اعتراض به کمک پلیس بررسی مظنون به جنایات قاضی قوانین

صدها نفر از مردم زانو زدن در خیابان را با دست خود در طول یک تظاهرات در سیاتل در 31 ماه مه سال 2020 است. نه مرب

توسط KETABKHOOOON در 4 مرداد 1399
Hundreds of people kneel on the street with their hands up during a protest in Seattle on May 31, 2020. Not related to the police probe or the judge's order.
صدها نفر از مردم زانو زدن در خیابان را با دست خود در طول یک تظاهرات در سیاتل در 31 ماه مه سال 2020 است. نه مربوط به پلیس پروب یا قاضی باشد.

لیندزی Wasson/ایسنا

  • پنج سیاتل اخبار رسانه ها دستور داده شده است به نوبه خود بیش از فیلم منتشر نشده و عکس از مه 30 نژادی-عدالت در اعتراض به پلیس با توجه به سیاتل تایمز.

  • یک قاضی حکم داد که رسانه ای نمی شد و حفاظت شده توسط دولت محافظ قانون و طرفه با پلیس که استدلال می کنند که این مواد هستند "بحرانی" به خود را در مورد این مقاله گزارش شده است.

  • سیاتل تایمز روزنامه ها و ایستگاه های تلویزیونی محلی KIRO 7, KING, 5, KOMO 4 و KCPQ 13 در حال حاضر به دست خود عکس و فیلم هم منتشر شده و منتشر نشده را به پلیس.

  • پلیس در حال حاضر قادر به استفاده از تصاویر در تحقیقات خود به مظنون آتش سوزی و سرقت اسلحه گرم در مه 30, اما نه در ارتباط با سایر تحقیقات سیاتل تایمز گفت.

  • رسانه رقابت در این مورد گفت: آن را به خطر انداخته استقلال خود و توانایی خود را برای پوشش تظاهرات با خیال راحت با توجه به آسوشیتد پرس.

  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

رسانه ها در سیاتل دستور داده شده است به دست منتشر نشده, عکس و فیلم از مه 30, اعتراض برای کمک به پلیس در تحقیقات خود به مظنون جنایت با توجه به گزارش های متعدد.

King County Superior Court Judge, Nelson Lee حکومت در روز پنج شنبه که یک پلیس احضاریه برای مواد قابل اجرا از سیاتل تایمز گزارش داد.

رسانه های خبری مخالف این حکم با این استدلال که این امر سازش خود را به استقلال و به مخاطره می اندازد کارکنان خود را.

سازمان های خبری در واشنگتن معمولا حفاظت شده توسط قانون سپر است که در اکثر موارد آنها را مانع از به دست داشتن اسناد لازم برای اجرای قانون با توجه به آسوشیتد پرس (AP) است.

اما قاضی لی گفت که مواد پلیس دنبال شد و انتقادی خود را برای رسیدگی به اتهام سرقت از پلیس اسلحه و آتش سوزی مشکوک به پلیس و وسایل نقلیه و در نتیجه از بین بردن حمایت از قانون سپر مقاله گزارش شده است.

پلیس سیاتل بخش صدور یک حکم در تاریخ 16 ژوئن به سیاتل تایمز روزنامه همچنین به عنوان ایستگاه های تلویزیونی محلی KIRO 7, KING, 5, KOMO 4 و KCPQ 13, درخواست برای همه, فیلم و تصاویر منتشر شده و منتشر نشده — گرفته شده در یک تظاهرات در 30 مه.

Seattle protests on May 30.
سیاتل تظاهرات در 30 مه.

کارن Ducey/گتی ایماژ

سیاتل تایمز سردبیر اجرایی میشل Matassa فلورس به دادگاه گفت که او معتقد است "آن را قرار می دهد استقلال ما و حتی کارکنان ما فیزیکی ایمنی در معرض خطر" در این مقاله گزارش شده است.

"رسانه ها وجود دارد در بخش های بزرگ برای نگه داشتن دولت از جمله سازمان های اجرای قانون پاسخگو به مردم گفت:" Matassa فلرس.

"ما نمی کار در کنسرت با دولت و این مهم است که به ما اعتبار و اثربخشی برای حفظ استقلال ما از کسانی که ما را پوشش میدهد."

در اوایل اظهارنامه به دادگاه سیاتل تایمز دستیار سردبیر دنی Gawlowski گفت که خبرنگاران در حال حاضر به طور منظم باید برای توضیح به معترضان که آنها مستقل از دولت AP گزارش شده است.

یکی از این مقاله عکاسان شده بود پانچ در صورت تظاهر کنندگان Gawlowski گفت.

اما لی گفت که وضعیت ملاقات کرده بود این شرایط برای حذف سپر قانون حمایت. او گفت: تصاویر و عکس بودند "بسیار مادی و مرتبط" و "بحرانی یا لازم" برای حل یک مورد که دارای ارزش بالا ot ،

در این احضاریه پلیس گفت که در شب مه 30, شش پلیس خودرو بودند به شدت تخریب شده و چندین لود سلاح گرم بودند به سرقت رفته از آنها. برخی از آنها بهبود یافتند اما دو نفر از آنها -- یک Colt M4 کارابین تفنگ و یک Glock مدل 43 تپانچه نیمه اتوماتیک هر دو لود — هنوز هم از دست رفته این احضاریه گفت.

دو معترضان همچنین با استفاده از آئروسل و یک فندک به آتش به پنج ماشین پلیس در این احضاریه و اتهام.

National Guard members at a protest on May 31, the day after the events being investigated.
اعضای گارد ملی در یک تظاهرات در مه 31 روز پس از حوادث قرار گرفت.

لیندزی Wasson

تظاهرات آن روز در واکنش به پلیس به قتل جورج فلوید بودند به عنوان صلح آمیز در ابتدا با توجه به همزمان به گزارش سیاتل تایمز.

همانطور که شب در مجموعه شهرستان درخواست سرباز گارد ملی برای سرکوب به طور فزاینده ای پر هرج و مرج تظاهرات خروجی گزارش شده است.

لی آیا جای برخی از محدودیت در اطراف خود حاکم ،

با توجه به سیاتل تایمز پلیس تنها می تواند با استفاده از مواد آتش سوزی و تفنگ سرقت تحقیقات حتی اگر مواد حاوی شواهد کمتر از جنایات. خبرنگاران نیز باید به دست بیش از ویدئوها و عکس های گرفته شده از تلفن های همراه خود.

پلیس گفت که آنها تا به حال خسته از همه راههای دیگر در تحقیقات خود را یکی دیگر از شرایط لازم برای این مورد است.

رسانه ها شرکت هنوز تصمیم نگرفته اند اگر آنها تجدید نظر با توجه به سیاتل تایمز.

گسترش پوشش ماژول: سیاه و سفید-زندگی-ماده-ماژول

خواندن مقاله اصلی در خودیtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن