90 روز نامزد را لورا پسر پسر, 25, پس از تقسیم از Aladin

لورا Jallali و Aladin Jallali. حسن نیت ارائه میدهد لورا Jallali/Instagram; حسن نیت ارائه میدهد Aladin Jallali

توسط KETABKHOOOON در 30 اردیبهشت 1399
90 Day Fiance Laura Has New 25-Year-Old Boyfriend After Messy Divorce From Aladin
لورا Jallali و Aladin Jallali. حسن نیت ارائه میدهد لورا Jallali/Instagram; حسن نیت ارائه میدهد Aladin Jallali/Instagram

در حال حرکت! لورا Jallali است که قدمت دوباره زیر کثیف او تقسیم از Aladin Jallaliاو نشان داد در طول چهار شنبه, مارس 18 قسمت 90 روز نامزد: Self-قرنطینه. اگر چه Aladin, 29, به نظر نمی رسد در قسمت بومی کانادا, 51, نشان داد که او نقل مکان کرد به اکوادور شش ماه پیش و در گیر شده است وجود دارد به دلیل این بیماری همه گیر کوروناویروس. اما او در بر داشت ،

"من در واقع تا پایان ملاقات آنلاین. ما فقط واقعا متصل" او نشان داد. "تونی زندگی در کالیفرنیا است و در دندانپزشکی ، او 25 و بسیار خوشمزه به در نگاه کنید. در واقع من نگران که تونی بیش از حد خوب درست باشد."

لورا FaceTImed با دوست پسر جدید خود و او به نظر می رسد شیفته او. "من حتی نمی فهمم که چرا این سوال است. من عاشق صحبت کردن با شما" او تا زمانی که از او پرسیده شد که چرا او علاقه مند کسی است. "من عاشق ذهن خود را. این فقط یک اتصال خاص, عشق من بشقاب سفالی کوچک."

واقعیت ستاره اشاره کرد که او "بدون موضوع" و گفت که او را دوست دارد. "این یک کمی گیج کننده به من اما تونی جوان است. او هنوز هم مقدار زیادی از رشد تا فراموش نشده است," او می افزاید: آشکار است که او می گوید: "با تشکر از شما قدردانی می کنم که" هر زمان که او قطره L-word.

"بعد از این همه به پایان می رسد, من و تو, من احساس می کنم مانند آن را فقط رفتن به زمان ما, love, مافین," تونی گفت.

Aladin and Laura اول تایید خود را تقسیم شده در اکتبر 2019 پس از آوردن موضوع طلاق طی مراسم ویژه ای است.

"سال گذشته من جوان داغ تونس Aladin اما مدت کوتاهی پس از او از من خواست برای طلاق" لورا گفت: در طول ویژه در مورد تونس بومی است. "این واقعا مرا شوکه کرد اما به دنبال بازگشت در حال حاضر من نمی تواند کمک کند اما احساس Aladin قطعا با استفاده از من برای آمدن به شمال امریکا است."

روز دوشنبه قسمت 90 روز نامزد: Self-قرنطینه همچنین ارائه به روز رسانی از 90 روز فصل 7 آنا و Mursel, قبل از 90 روز فصل 3 اوری و عمر 90 روز نامزد: Pillow Talk's دین و 90 روز فصل 2 برت و Daya.

90 روز نامزد: Self-قرنطینه پخش در تی ال سی در روزهای دوشنبه 9 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de