90 روز اشلی خواستار Jax تیلور به اخراج می شود برای نژادپرستانه سخن گفتن در مورد جی

به دنبال عدالت است. اشلی Martson به نام Jax تیلور به اخراج می شود در کنار خود Vanderpump قوانین costars برای ی

توسط KETABKHOOOON در 21 خرداد 1399

به دنبال عدالت است. اشلی Martson به نام Jax تیلور به اخراج می شود در کنار خود Vanderpump قوانین costars برای یک نژادپرست سخن گفتن او ساخته شده در گذشته در مورد شوهرش جی اسمیت.

"آیا میشم ببینید براوو اخراج چهار بازیگران نموده است. خوب @bravotv را ترک نمی کردن پیر Jax تیلور که مورد آزار و اذیت ما هنگامی که ما نشان می دهد برای اولین بار پخش" Martson, 33, نوشت طریق Instagram روز سه شنبه, ژوئن 9. "اگر شما نمی فهمم چرا من این نژادپرست لطفا به تماشای داستان من. آموزش و پرورش کلیدی است."

این 90 روز نامزد ستاره مشترک یک تصویر از یک نظر که تیلور 40 چپ در یکی از تصاویر خود را از سال 2018 که در آن او اشاره اسمیت بینی.

90 Day Fiance’s Ashley Martson Calls on Bravo to Fire Jax Taylor for Racist Comment About Her Husband Jay Smith
اشلی Martson و Jax تیلور شاتر (2)

"شما انسانهای بینی است به اندازه سر خود را ،" این پمپ قوانین استار نوشت: در آن زمان.

Martson توضیح داد: در Instagram داستان چگونه میشیگان بومی کلمات بودند نژادپرست است.

"هنگامی که بینی خود را و یا بینی من این است که اشاره به عنوان بزرگ آن را احتمالا فقط یک بزرگ بینی" Martson نوشت. "مردم سیاه و سفید شده اند در طول تاریخ رنگی به یک میمون و یا میمون به معنای موهن."

او ادامه داد: "یکی از شناخته شده ترین کلیشه های نژادی ارجاع سیاه افراد بینی دوباره نشان می دهد آن است که شبیه به یک میمون."

Martson که پشت هم با Smith, 22 مارس پس از پنج ماه تقسیم نوشت: به یک دیدگاه است که او می تواند "مبارک برای ارسال هر گونه ادبیات راه خود را از کتاب های تاریخ برای کمک به شما را در درک که چرا یک فرد نباید تا کنون از اظهار نظر در اندازه یک سیاه افراد بینی یا لب ها که برای ماده است."

90 Day Fiance’s Ashley Martson Calls on Bravo to Fire Jax Taylor for Racist Comment About Her Husband Jay Smith
اشلی Martson و جی اسمیت حسن نیت ارائه میدهد اشلی Martson/Instagram

TLC ستاره تماس برای تیلور حذف از سری براوو آمد ساعت پس از براوو اعلام کرد چهار نفر از آن castmembers نمی خواهد در فصل آینده پس از خود گذشته نژادپرستانه نظرات.

ما هفتگی روز سه شنبه تایید کرد که سری به طور منظم Stassi شرودر و کریستن Doute و تازه حداکثر Boyens و برت Caprioni شده بود اجازه رفتن در میان سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات.

به سطح بعدی پایه نویسنده, 31 و طراح تی شرت 37 کردم به آب گرم در اوایل این ماه پس از سابق پمپ قوانین costar ایمان Stowers نشان داد آنها به نام پلیس و به دروغ خود را شناسایی به عنوان یک زن بود که می خواستم برای سرقت بر اساس رنگ پوست و خالکوبی در یک عکس.

هر دو ستاره را پس از عذرخواهی کنند اما با توجه به منبع آنها نمی به طور مستقیم تماس Stowers همچنین 31, گفت متاسفم.

شرودر نشان داد او "پر از ندامت و پشیمانی برای صدمه زدن" او ایجاد می شود در حالی که Doute توضیح داد که "امتیاز کور من از واقعیت از اجرای قانون را درمان جامعه سیاه و خطرناک چگونه اعمال شده است می تواند به [ایمان]."

برای قطعات Boyens و Caprioni در بر داشت خود را در مشکل در ژانویه پس از توییت از گذشته خود را با استفاده از نژادی تهمت مطرح است. آنها عذرخواهی کرد برای دومین بار در ژوئن 2, reunion قسمت از Vanderpump قوانین.

اگر چه تیلور است که هنوز هم بخشی از بازیگران در یک مطرح جیر از دسامبر 2017, او بیش از حد به نام سیاه و سفید خود را costar — کسی که با او بودند امر — جنایی.

"او می خواست با پلیس برای grand theft auto و "awol" از نظامی ایده بد به در نشان دادن واقعیت های" تیلور جواب داد از طریق توییتر پس از یک فن پرسید: اگر Stowers خواهد بود به طور منظم. "کسی را برای رفتن به زندان است."

پس از اخراج از چهار ستاره Stowers گفت: نیویورک پست صفحه شش که او احساس می کند "توجیه" که از شبکه "قادر به دیدن آشکار نژادپرستی و ایجاد این تغییرات مثبت."

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب