یک سال 1996 دادگاه اعلامیه نوشته شده توسط تارا Reade را در شوهر سابق خود را نشان می دهد نشان می دهد که او صحبت از آزار و اذیت در مجلس سنای دفتر

جو بایدن سابق کارمند تارا Reade, می گوید معاون رییس جمهور سابق و presumptive دموکراتیک نامزد حمله او در سال 19

توسط KETABKHOOOON در 19 اردیبهشت 1399
جو بایدن سابق کارمند تارا Reade, می گوید معاون رییس جمهور سابق و presumptive دموکراتیک نامزد حمله او در سال 1993. Reade سنای ID کارت دیده می شود در سمت راست.

آسوشیتد پرس تارا Reade

  • یک سال 1996 دادگاه اعلام از تارا Reade را شوهر سابق نشان می دهد که او صحبت از آزار و اذیت او تجربه کار در presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن سنا در سال 1993 تریبون در سان لوئیس اوبیسپو گزارش شده است.
  • اعلام نگفت بایدن بود مجرم و نه از آن هیچ اشاره ای به تجاوز جنسی اتهامات که Reade اول صحبت از اوایل این سال است.
  • بایدن علنا رد این ادعا است. او گفت: MSNBC را "صبح جو" در هفته گذشته "من با صراحت گفت: آن را هرگز اتفاق افتاده است."
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

تارا Reade سابق کارمند در آن سن. جو بایدن را به او گفت در حال حاضر شوهر سابق او تجربه آزار و اذیت در بایدن یک سال 1996 دادگاه سند را نشان می دهد تریبون در سان لوئیس اوبیسپو گزارش شده است.

با توجه به تریبون تئودور Dronen نوشت: دادگاه اعلام در حالی که رقابت سفارش محدود Reade در برابر او روز پس از ثبت طلاق.

این اعلامیه نشان می دهد که Reade گفت Dronen مورد آزار و اذیت در بایدن را زمانی که او در آنجا کار می کرد در سال 1993 اما می گویند بایدن بود مجرم است. در این سند همچنین اشاره می کند و نه Reade جنسی در عراق با توجه به تریبون.

در سند ثبت در تاریخ 25 مارس سال 1996 که به نظر می رسد تنها شناخته شده ثبت نوشته شده است از آن زمان که اشاره Reade را با اتهامات Dronen نوشت که Reade به او گفته بود "یک مشکل او داشتن در محل کار مورد آزار جنسی در آمریکا "جو بایدن" امروز تریبون گزارش داد.

Dronen همچنین نوشت که Reade به او گفت که او سمت چپ موقعیت پس از رسیدن به توافق با رئیس ستاد بایدن ،

"واضح بود که این رویداد تا به حال بسیار آسیب زا اثر (Reade) و این که او است که هنوز هم حساس و تاثیر (sic) توسط آن امروز" Dronen نوشت.

هفته گذشته بایدن علنا رد Reade این اتهامات در طی یک مصاحبه در MSNBC را "صبح جو."

"نه این درست نیست. من با صراحت گفت: آن را هرگز اتفاق افتاده است" بایدن گفت: در تاریخ 1 مه.

در روز پنج شنبه Reade گفت: در مصاحبه با madadi که او می خواست بایدن به رها کردن از 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

"من می خواهم بگویم من و شما وجود دارد, جو بایدن, لطفا گام به جلو و پاسخگو" Reade گفت. "شما باید در حال اجرا بر روی شخصیت برای رئیس جمهور ایالات متحده است."

در همان مصاحبه Reade همچنین گفت که او می خواهم یک دروغ سنجی آزمون اگر بایدن همچنین یک طول می کشد.

"معنا است که ما در حال فرض گناه و همه ما باید به polygraphs," Reade پرسید. "بنابراین من یکی اگر جو بایدن یک طول می کشد. اما من نه یک مجرم."

هفته گذشته بایدن خواسته از سنا برای قرار دادن یک اتهام آزار و اذیت شکایت از یک کارمند سابق تارا Reade. در این هفته وزیر از مجلس سنا رد درخواست.

این آمد و پس از Reade گفت: بایدن را بررسی مقالات می تواند به اثبات این که او به ارمغان آورد آزار و اذیت به اتهامات اعضای ارشد کارکنان خود را.

Reade ادعا کرد که بایدن sexually assaulted او هنگامی که او یک کارمند در سال 1993. پس از ساخت اتهامات او را در یک پادکست در اوایل سال جاری Reade ثبت یک شکایت کیفری علیه بایدن ادعا او راندند دست خود را در زیر دامن او و نفوذ او را با انگشتان خود را در مجلس سنا راهرو در سال 1993 خودی که قبلا گزارش شده است.

او گفت: او هرگز با اشاره به تجاوز جنسی اتهامات اما تا به حال با اشاره به اتهام آزار و اذیت به مشاوران از جمله رئیس سابق کارکنان تد کافمن که او می گوید در زمان یادداشت های ارز.

کافمن گفت که او نمی به یاد داشته باشید Reade.

"تد کافمن در زمان یادداشت زمانی که من صحبت می کرد با او" Reade قبلا گفته خودی. او فکر می کند آن یادداشت می توان بازیابی در سنا archives.

بایدن کمپین قبلا رد اتهامات.

"زنان حق دارند داستان خود را بگویید و خبرنگاران باید یک تعهد به دقت دامپزشک کسانی که ادعا می کند. ما آنها را تشویق به انجام این کار به دلیل این اتهامات نادرست" کتی Bedingfield بایدن ارتباطات گفت که در نور از اتهامات.

خودی تماس بایدن انتخاباتی برای اظهار نظر در دادگاه سند و به روز رسانی خواهد شد به عنوان لازم است.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودیtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن