یک کشیش دستگیر شد و پس از بیرون کشیدن اسلحه در حالی که مورد حمله قرار گرفت. کلانتر عذرخواهی کرد و در حال حاضر 5 ادعا مهاجمان چهره نفرت جنایات اتهامات عنوان شده علیه.

این ترکیب از تاریخ رزرو عکس از Shenandoah شهرستان کلانتر دفتر نشان می دهد از چپ به راست دانی Salyers دنیس Saly

توسط KETABKHOOOON در 28 خرداد 1399
این ترکیب از تاریخ رزرو عکس از Shenandoah شهرستان کلانتر دفتر نشان می دهد از چپ به راست دانی Salyers دنیس Salyers Fana Salyers کریستوفر تیز و آماندا Salyers.

Shenandoah شهرستان کلانتر دفتر از طریق AP

  • ویرجینیا کلانتر کرده است عذرخواهی کرد و پس از معاونان بازداشت یک کشیش که تا به حال کشیده تفنگ حمله خود را و در حال حاضر پنج تن را به اتهام جرایم ناشی از نفرت.
  • درگیری آغاز شد و در ادینبورگ ویرجینیا که کشیش متوقف و هر دو نفر از آزادسازی یخچال های قدیمی بر روی اموال خود را در تاریخ 1 ژوئن.
  • Leon S. McCray Sr. گفت WHSV مردم عصبانی شد بازگشت با 3 بیشتر مردم و احاطه سبک سگی spouted نژادی تهمت سر butted او و تهدید به کشتن او.
  • اما در پاسخ کلانتر نمایندگان ضبط McCray را سلاح و بازداشت او را به اتهام brandishing اسلحه گرم. که به اتهام شده و کاهش یافته است.
  • Shenandoah County Sheriff تیموتی کارتر قرار دادن دو سرپرستان در مرخصی بدون حقوق در حالی که او به بررسی این حادثه است.
  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

پنج نفر بازداشت شده اند, در جرایم ناشی از نفرت اتهامات و ویرجینیا کلانتر کرده است عذرخواهی کرد و پس از یک کشیش مورد حمله قرار گرفت در اوایل این ماه دستگیر شده و توسط همین نمایندگان در پاسخ به تماس خود را برای کمک به.

Shenandoah County Sheriff تیموتی کارتر گفت: Leon S. McCray Sr. که او متاسفم برای راه معاونان او در پاسخ به شکایت و درگیری در ادینبورگ در ژوئن 1, WVEC گزارش شده است.

این موضوع از زمانی شروع شد که McCray, 61, متوقف شد, دو نفر از آزادسازی یک یخچال در دامپستر در یک آپارتمان است که او صاحب با توجه به WHSV.

آنها "من خشمگین" زمانی که او از آنها خواست تا محل را ترک گفت و در زمان خاموش تنها به بازگشت با سه نفر دیگر. آنها تهدید McCray و او را به نام "همه نوع نژادی تهمت," WHSV گفت.

"نژادی القاب و کلمه N و سیاه و سفید خود را و زندگی خود را motherf---ing سیاه زندگی نمی توان آن را ندارد تفاوت در این شهرستان آن را ندارد تفاوت به من و ما شما را بکشند," McCray گفت WHSV.

McCray توضیح داده بودن احاطه شده توسط آنها را هنگامی که یک مرد شروع به ضربه سر او اضافه میکند: "یکی از بچه ها ربوده پیراهن خود را خاموش و دور پشت سر من که زمانی که آن را واقعا بد است."

McCray گفت WHSV که او احساس ناامنی و بنابراین احساس او تا به حال هیچ چاره ای اما به جلو و تفنگ خود را و 911 تماس بگیرید.

"آن را به نقطه که در آن این است که واقعا واقعا واقعا بد است." "من نمی توانستم ترک, من نمی تواند هر چیزی را انجام دهید و با تهدید من احساس برای صرفه جویی در زندگی من تا به حال به من قرعه کشی تفنگ."

زمانی که نمایندگان وارد صحنه McCray گفت: یکی از آنها را به او صحبت کرد اما هیچ کس به دنبال داستان خود را. به جای آنها صحبت کرد و با گروهی از مردم سفید مصادره McCray را سلاح و او را دستگیر کردند.

"چگونه تحقیر" McCray گفت NVDaily. "چگونه dehumanizing ... نگاه به این اراذل و اوباش از افراد تشویق در حاشیه تکان دادن بود که من carted به رفتن به زندان است."

کلانتر گفت: او 'را احتمالا انجام می شود همان چیزی که به عنوان McCray

کارتر و McCray ملاقات در ژوئن 3 به بحث در مورد برخورد و اتهام علیه McCray برای brandishing یک اسلحه گرم کلانتر گفت: در یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده بر روی Facebook.

 

"پس از صحبت با او در مورد این حادثه از آن آشکار بود به من که مسئول brandishing بود قطعا مناسب نیست" کارتر گفت. "در واقع همانطور که گفتم آقای McCray اگر من در مواجهه با شرایط مشابه من می خواهم که احتمالا انجام می شود همین است."

کارتر نیز صحبت به Shenandoah مشترک المنافع را وکیل که با موافقت ارزیابی او از رها کردن اتهام بی اساس علیه McCray, او گفت:.

به جای پنج نفر که متهم به آزار McCray دستگیر شده اند و در صورت کشت از اتهامات از جمله جنایات نفرت اتهامات با توجه به کلانتر ،

دانی Salyers, 43, دنیس Salyers, 26, فرح Salyers, 42 و کریستوفر شارپ, 57, متهم شده اند با حمله نفرت جرم حمله و باتری با اراذل و اوباش و جنایت ربودن. آماندا Salyers, 26 متهم شد با حمله و نفرت و جنایت و حمله و باتری توسط اراذل و اوباش.

همه آنها در نظر گرفته شده است به بازداشت بدون حادثه و در حال برگزار شد و بدون پیوند کارتر گفت و اشاره کرد که تحقیقات در حال انجام است. او گفت که او نیز قرار داده شده دو سرپرستان در دفتر کلانتر به پرداخت نشده در مرخصی اداری در حالی که او به بررسی اولیه حادثه است.

کارتر تشکر McCray برای "صبر خود را به عنوان من را از طریق این مسائل" و قول داد که ساکنان که او طول می کشد نارضایتی خود "بسیار جدی است."

"من می خواهم مردم Shenandoah شهرستان به می دانم که من و کلانتر, کارکنان قدردانی و مراقبت در مورد جوامع اقلیت و به ویژه سیاه و سفید ما جامعه در شنندووا County," او گفت:. "همچنین من همچنان به حمایت و تشخیص اهمیت حقوق اساسی خود را به خصوص خود را متمم دوم مناسب برای محافظت از خود و خانواده خود را."

خواندن مقاله اصلی در خودیtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de