یک 'بالاتر از حد معمول' تعداد آتلانتا افسران پلیس تماس بگیرید و از همکاران سابق به اتهام قتل, قتل Rayshard بروکس

رنو ورونا راست و دیگر ساکنان منطقه پاک کردن سایت در پنج شنبه, 14 ژوئن 2020 که در آن معترضان در روز شنبه آتش به

توسط KETABKHOOOON در 29 خرداد 1399
رنو ورونا راست و دیگر ساکنان منطقه پاک کردن سایت در پنج شنبه, 14 ژوئن 2020 که در آن معترضان در روز شنبه آتش به آتلانتا وندی که در آن Rayshard بروکس 27 ساله سیاه پوست به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن توسط پلیس آتلانتا جمعه شب در طول مبارزه در یک وندی درایو از طریق خط. (استیو شافر/مجله آتلانتا قانون اساسی از طریق AP)

آسوشیتد پرس

  • آتلانتا اداره پلیس گفت که آن تجربه "بالاتر از حد معمول تعداد تماس استراحتی."
  • تماس استراحتی آمده پس از دو افسران متهم در ارتباط با قتل Rayshard بروکس که به ضرب گلوله کشته شد و پس از به خواب رفتن در یک وندی drive-thru.
  • "در سراسر کشور روحیه پایین با ادارات پلیس" آتلانتا شهردار Keisha لنس کف با سی ان ان گفت "و من فکر می کنم ما پایین است ده برابر است. این بوده است بسیار دشوار چند هفته در آتلانتا."
  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

آتلانتا افسران پلیس به نام از کار در بالاتر از حد معمول اعداد چهار شنبه شب ساعت بعد از یکی از همکاران سابق خود را داشت به اتهام قتل جنایت در قتل Rayshard بروکس.

گرت Rolfe بود که پس از اخراج از ظاهر او تیراندازی بروکس در پشت چهره در مجموع 11 اتهامات دادستان منطقه Paul L. Howard جونیور گفت. یکی دیگر از افسر Devin برازنان چهره سه اتهام از جمله تشدید حمله.

بروکس کشته شد پلیس پس از دریافت تماس است که او افتاده بود از خواب در ماشین خود را در حالی که نشسته در یک وندی drive-thru. پس از او به ضرب گلوله کشته شد Rolfe گفته لگد بروکس' بدن.

آتلانتا اداره پلیس رد شده است راه رفتن آف میان ادعا تا حد زیادی از جناح راست مفسران است که برخی از مناطق شهر به طور کامل unstaffed.

"این بخش در حال تجربه بالاتر از حد معمول تعداد تماس outs با ورودی تغییر" گروه توییتی شنبه شب. "ما به اندازه کافی منابع برای حفظ عملیات [و] باقی می ماند و قادر به پاسخگویی به حوادث است."

آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین گفت: او پشتیبانی اتهامات چهارشنبه اعلام کرد, توصیف سرعت است که به آنها اعلام شد به عنوان "طبیعی است." اما او پیشنهاد کرد که این تظاهرات که باید لرزاند شهرستان می تواند تأثیر اجرای قانون محلی است.

"در سراسر کشور روحیه پایین با ادارات پلیس" کف با سی ان ان گفت "و من فکر می کنم ما پایین است ده برابر است. این بوده است بسیار دشوار چند هفته در آتلانتا."

کف اصرار داشت که این شهر تا به حال به اندازه کافی افسران را از طریق شب با وجود تماس outs. "ما خوب خواهد بود," او گفت:. "چیزی که من بیشتر نگران این است که ما چگونه تعمیر روحیه ما در اداره پلیس و چگونه ما اطمینان جوامع ما امن هستند به عنوان آنها ارتباط برقرار کردن با ما افسران پلیس."

تاریخ اخیر نشان می دهد که کاهش در پلیس تلاش ممکن است منجر به افزایش جرم و جنایت. در اواخر 2014 و اوایل 2015, افسر پلیس نیویورک مشغول کار در یک "رکود" در اعتراض به نقد آنها دریافت کرده بود از شهردار و عمومی است. در آن زمان یک مطالعه نشان داد که "غیر نظامی شکایت از عمده جرائم کاهش یافته و حدود 3 درصد به 6 درصد" لس آنجلس تایمز گزارش داد.

گسترش پوشش ماژول: سیاه و سفید-زندگی-ماده-ماژول

خواندن مقاله اصلی در خودیtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب