بسیاری از ساندرز حامیان اعتماد ندارند بایدن در عین حال — و ساندرز " رئیس سابق مشاوران نگران هستند

با وجود سن. برنی ساندرز' (I-Vt.) سریع حمایت از وحدت و تلاش با معاون رئیس جمهور جو بایدن ارشد سابق مشاوران به س

توسط KETABKHOOOON در 28 اردیبهشت 1399

با وجود سن. برنی ساندرز' (I-Vt.) سریع حمایت از وحدت و تلاش با معاون رئیس جمهور جو بایدن ارشد سابق مشاوران به سناتور 2020 کمپین می گویند ساندرز' حامیان هنوز مردد هستند برای حمایت بایدن.

وجود دارد "روشن و روند خطرناک" است که نشان می دهد این دو کمپین هواداران نیست melded سابق مشاور ارشد جف ویور می نویسد: در یک یادداشت به دست آمده توسط NBC News. "با وجود نیات این بایدن کمپین و DNC به مراتب پشت در, دیجیتال, سازماندهی, لاتین, توسعه و مترقی ائتلاف ساختمان" بافنده در ادامه این یادداشت به اشتراک گذاشته شده در میان جدید تازه شکل گرفته "وعده آمریکا" تایید شده است که تلاش می کند برای رسیدن ساندرز حامیان به عقب presumptive دموکراتیک نامزد.

بافنده گفت: NBC News, او می دانست نه هر ساندرز حامی خواهد سقوط به خط با بایدن اردوگاه. اما با یک نظرسنجی اخیر نشان دادن یکی در چهار ساندرز حامیان پشت نیست بایدن در عین حال ویور فکر کردم آن زمان به صدای زنگ. او گفت: ان بی سی نیوز که وعده آمریکا شکل گرفته با وجود ساندرز' مخالفت با PACs — استفاده خواهد کرد شش ماه آینده به منظور جلب توجه به جایی که ساندرز و بایدن با هم تداخل دارند از جمله در 15 دلار حداقل دستمزد کاهش هزینه های تحصیلات دانشگاهی و گسترش دسترسی به مراقبت های بهداشتی.

بایدن را توسعه لاتین و یا عدم therof — شده است به طور گسترده ای panned و حضور دیجیتال دیده می شود انتقاد و مشکلات فنی به عنوان 2020 ریاست جمهوری اجرا شده است تقریبا به طور کامل آنلاین در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

ساندرز در حال حاضر فاصله خود را از امریکا وعده داده است. گروه رها با نام اصلی آینده به این باور در ساندرز' درخواست ویور گفت.

داستان های بیشتر از theweek.com
آن زمان تقریبا برای همه گیر عذر خواهی
قبل از انتخابات تعداد برگ برنده تیم بنا به گزارش ترس بیشتر است COVID-19 'تعداد بدن'
محافظه کار قربانی پیچیده ساخته شده است که امریکا غیر ممکن است به حکومتtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن