یک جنگ سرد جدید میان آمریکا و چین ممکن است در حال حاضر آغاز شده است. در اینجا آنچه در آن ممکن است مانند نگاه.

واشنگتن — سیگنال نیست ظریف است.در حالی که چین تمرین آبی خاکی فرود در یک رقابت منطقه دریای جنوب چین در این ماه

توسط KETABKHOOOON در 26 تیر 1399

واشنگتن — سیگنال نیست ظریف است.

در حالی که چین تمرین آبی خاکی فرود در یک رقابت منطقه دریای جنوب چین در این ماه نیروی دریایی ایالات متحده اعزام دو ناو هواپیمابر به منطقه "برای حمایت از یک باز و رایگان هند و اقیانوس آرام" نیروی دریایی در بیانیه ای گفت.

معلوم نیست چه نزدیک آمریکا و کشتی های جنگی رو به یک دیگر. اما آن را در میان بیشتر چشمگیر اخیر تصاویر چگونه ایالات متحده-روابط چین باید نوسان به آنچه که برخی از کارشناسان خواستار یک نسخه جدید از جنگ سرد.

یکی دیگر از نقطه عطف آمد و سه شنبه. اول دولت بریتانیا معکوس تصمیم خود و اعلام کرد که تجهیزات ساخته شده توسط چینی غول تکنولوژی هواوی خواهد بود ممنوع از کشور 5G شبکه های ضربه ای به یکی از چین شرکت های پیشرو.

تصویر: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (Jonathan ارنست / فردا نیوز)

سپس رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قوانین امضا و اجرایی برای تنبیه چین بیش از اقدامات خود در هنگ کنگ semiautonomous مستعمره سابق بریتانیا که در پکن اجرا سخت گیرانه امنیتی جدید قانون تخطی از موافقت نامه های بین المللی.

نیروی دریایی آمریکا نیز اعلام کرد که آن را تا به حال انجام یکی از آن دوره "آزادی ناوبری" عملیات در نزدیکی رقابت Spratly Islands ارسال یک ناوشکن موشک هدایت شونده به آبهای چین ادعا می کند به عنوان خود را. این اولین بار بود که چنین ماموریت پس از وزیر خارجه مایک Pompeo اعلام کرد چین ادعا می کند به بسیاری از مناطق مورد مناقشه در دریای جنوب چین "کاملا غیرقانونی" در روز دوشنبه و متهم پکن از "مبارزات انتخاباتی از قلدری."

چین سیلی تحریم جمعه در برخی از قانونگذاران ایالات متحده و دیگر مقامات ایالات متحده در تلافی اقدامات آمریکا علیه ارشد چینی گفته می شود مسئول جرم بازداشت مذهبی, آزار و اذیت و عقیم سازی اجباری از مسلمان اویغوری اقلیت در چین در استان سین کیانگ.

هفته گذشته FBI مدیر کریستوفر ورای صادر استارک هشدار تماس جاسوسی چینی "بزرگترین دراز مدت تهدیدی برای ملت ما اطلاعات و مالکیت معنوی و به ما حیات اقتصادی."

تصویر: معترضان در هنگ کنگ (آنتونی والاس / AFP - Getty Images)

همه که پس از یک monthslong جنگ از کلمات مورد کوروناویروس که در آن ایالات متحده را متهم کرد چین از ابتدا داشتن پوشش شیوع با تهمت و دیگر مقامات پیشرفت یک نظریه است که این ویروس ممکن است از یک آزمایشگاه است. یک مقام چینی به نوبه خود مقصر ارتش ایالات متحده و دولت آمریکا را متهم کرد چین از تلاش برای استفاده از هکرها به سرقت واکسن فن آوری است.

برای دهه عقل متعارف در ایالات متحده آمریکا سیاست خارجی برگزار می شود که اگر غرب معامله و درگیر با چین آن را به تدریج باز کردن سیستم سیاسی آن و محدود کردن آن rogue رفتار از عجیب دریایی ادعا می کند به تجارت حمایت از تولیدات داخلی به گسترده سرقت مالکیت معنوی. اما در سال های اخیر به عنوان رئیس جمهور چین دو برابر شده است را در این سیاست ها در یک خط رویکرد اجماع منتقل شده است.

این روزها مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را دموکرات و رقیب سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن مبارزه در کمپین تبلیغات بیش از است که سخت تر در چین است. و در کنگره چین چند اگر هر کدام از دوستان در هر دو طرف راهرو.

"ما آمده ایم یک راه طولانی" گفت: دیمیتری Alperovitch رئیس Silverado سیاست های شتاب دهنده اتاق فکر بود که در میان کارشناسان امنیت سایبر به عموم شناسایی چینی خارجه-حمایت نرم مبارزات. "در یک شهر با چنین عمیق حزبی بخش این است که یک موضوع است که درباره آن وجود دارد این است که اجماع دو حزبی که چین هیچ دوست آمریکا است."

این احساس ممکن است متقابل.

وزیر امور خارجه چین وانگ یی گفت: در یک سخنرانی در پکن فکر می کنم تانک در هفته گذشته که آمریکا و چین روابط "در مواجهه با شدید ترین چالش پس از استقرار روابط دیپلماتیک."

امریکا چین سیاست او افزود: "بر اساس بیمار مطلع استراتژیک پیش بینی غلط و مملو از احساسات و امیال و McCarthyist تعصب است."

مقام پیشین وزارت خارجه James Lewis که غالبا در سفر به چین به عنوان یک متخصص امنیت سایبر و محقق مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی می بیند که وضعیت بدتر می شود.

"گاهی اوقات در پنج سال گذشته یازدهم تصمیم گرفت از آن زمان به جابجایی ایالات متحده — آن زمان برای چین به هژمون جهان," او گفت:. "و فقط بدان معناست که او برای رفتن به مبارزه با ما. آن را به یکی دیگر از جنگ سرد اما آن را قطعا خواهد بود یک جنگ است."

جنگ سرد قیاس کاملا کار نمی کند کارشناسان می گویند به این دلیل که پس از جنگ جهانی دوم جنگ بین ایالات متحده به رهبری غرب و اتحاد جماهیر شوروی تحت سلطه شرق برجسته دو رقیب سیاسی و اقتصادی سیستم است که خود شامل و جداگانه.

در مقابل اقتصاد چین عمیقا آمیخته با کسانی که از آمریکا و اروپای غربی از طریق تجارت و سرمایه گذاری است. گردشگران چینی پرسه زدن در جهان و صدها نفر از هزاران نفر از دانش آموزان چینی را تا محل اقامت در هر سال در ایالات متحده و اروپا دانشگاه.

اما پس از دو دهه تلاش به آرامی متقاعد کردن چین به پیروی از قوانین کشورهای توسعه یافته برای خود پس از جنگ جهانی دوم آمریکا سیاستگذاران تمام خطوط سیاسی به این نتیجه رسیده اند که وزش اجبار کار نمی کند.

"چین احترام نظم بین المللی" گفت: پل Scharre دفاع متخصص در دموکراتیک متمایل به مرکز امنیت نوین آمریکا. "چین معتقد است که ممکن است مناسب می سازد."

انگلستان تصمیم به بلوک Huawei بود در بخش درخواست کارشناسان می گویند تحریم های ایالات متحده قرار داده شده بر روی Huawei در ماه ژوئن محدود کردن دسترسی به تکنولوژی آمریکا. بدون آمریکا دنده Huawei ممکن است قادر به ادامه به عنوان یک 5G ارائه دهنده کارشناسان می گویند.

اما Scharre گفت: این تصمیم به دنبال چین تصمیم به پاره کردن قرارداد خود را با بریتانیا و سرکوب در هنگ کنگ پس از اختلاف مرزی بین چین و هند چپ ده ها تن از سربازان مرده و پس از چین سعی کردم به اجبار کشور را به استفاده از هواوی, او گفت:.

"چرا شما به یک کشور مانند که بیشتر اهرم بیش از زیرساخت های حیاتی؟"

دانلود NBC News نرم افزار برای شکستن اخبار و سیاست

اگر چه دولت او سخت شده است با چین در تجارت و امنیت تهمت نیست همیشه آوازی است در مورد مسائل حقوق بشر ، در یک کتاب جدید و سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون مدعی است که تهمت بود مایل به رها کردن او دشوار خط در ازای منافع تجاری برای افزایش انتخاب مجدد او شانس. مغلوب ساختن پیشی جستن تماس بولتون دروغگو.

در مارس بایدن متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از عدم ایستادن به چین در هنگ کنگ گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن "را فعال کرده Xi Jinping حس مصونیت از مجازات که آن را می آید به خفقان آزادی است."

چند تهمت کمپین می افزاید: در ضمن متهم بایدن بودن نرم در چین است.

"چین یکی از معدود چیزهایی است که دموکرات ها و جمهوری خواهان در واقع توافق در واشنگتن" Scharre گفت.

چه نوع جدیدی از جنگ سرد چگونه است ؟

سرکوب چینی جاسوس در آمریکا ادامه خواهد داد کارشناسان می گویند به عنوان اقتصادی اقدامات برای تنبیه چین برای آنچه که غرب درک بین المللی به عنوان سوء رفتار.

چینی ها را حفظ خواهد ساخت موشک ها و سیستم های دیگر برای جلوگیری از ایالات متحده قدرت طرح ریزی به اقیانوس آرام غربی و آمریکا را دنبال تکنولوژی برای مقابله با کسانی که سلاح.

و چین می تواند صدمه دیده است آمریکا با عدم اعمال تحریم بر کره شمالی. فقط این هفته در مصاحبه با یک وب سایت چینی پیونگ " سفیر پکن "ابراز حمایت کامل و همبستگی" با حزب کمونیست چین و آن "مقاومت به ایالات متحده دخالت در چین را در مسائل داخلی مانند هنگ کنگ امور."

در پی coronavirus ناشی از کمبود تجهیزات پزشکی و سیاستگذاران ایالات متحده در حال حاضر در حال تجدید نظر ایالات متحده را سنگین تکیه بر تولید در چین از جمله مواد دارویی.

شده است وجود دارد نیز دو حزبی فشار برای افزایش هزینه های دولت در مناطق ایالات متحده-چین تکنولوژی رقابت مانند هوش مصنوعی و محاسبات کوانتومی.

در ماه ژوئن رهبر اقلیت سنا چاک شومر از نیویورک با همکاری تام پنبه از آرکانزاس یکی از سنا ترین محافظه کار جمهوری خواهان در یک لایحه برای حمایت از تولید نیمه هادی در آمریکا

"نه وجود دارد بسیاری از چیزهایی را که کری و چاک شومر با هم" Scharre گفت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب