آمریکا محقق که مشغول به کار با یک ووهان ویروس شناسی آزمایشگاه به 4 دلیل که چرا یک coronavirus نشت خواهد بود بسیار بعید است

حاشیه تئوری نشان می دهد coronavirus می تواند به بیرون درز از یک آزمایشگاه در ووهان موسسه ویروس شناسی در چین ام

توسط KETABKHOOOON در 13 اردیبهشت 1399
  • حاشیه تئوری نشان می دهد coronavirus می تواند به بیرون درز از یک آزمایشگاه در ووهان موسسه ویروس شناسی در چین اما هیچ مدرکی وجود ندارد که از این.

  • یکی ما محقق است که کار می کرد با دانشمندان که در ووهان آزمایشگاه توضیح داده شده به کسب و کار خودی چرا یک اتفاقی آزمایشگاه نشت بسیار بعید است.

  • بالا-امنیت آزمایشگاه می گوید که هیچ سابقه ای از رمان coronavirus' ژنوم و زیر سخت اقدامات ایمنی.

  • آن را به مراتب بیشتر احتمال دارد که ویروس های ریخته شده بیش از به طور طبیعی از خفاش ها, پریدن به انسان از طریق یک واسطه حیوان میزبان.

  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

چینی آزمایشگاه

عمومی-محققان سلامت کار در آزمایشگاه خود در فرودگاه در چینگدائو در استان شاندونگ اوت 11, 2014.

رویترز/چین روزانه

حاشیه تئوری نشان می دهد که کروناویروس جدید به بیرون درز شده توسط حادثه از یک آزمایشگاه در ووهان.

محققان در ووهان موسسه ویروس شناسی (WIV) در مطالعه بیماری های عفونی از جمله coronaviruses و آیا قبل از همه گیر آغاز شده است. بنابراین به عنوان سوال در مورد چگونه همه گیر آغاز شده همچنان بدون جواب آزمایشگاه کشیده شده موشکافی.

متی Pottinger تهمت معاون مشاور امنیت ملی خواسته سازمان های اطلاعاتی در ژانویه به نگاه به این ایده از یک ووهان آزمایشگاه نشت نیویورک تایمز گزارش داد. اما افسران سیا پیدا نکردم هیچ گونه شواهد است.

یک دلیل وجود دارد که با توجه به Jonna Mazet متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه کالیفرنیا دیویس که کار کرده و آموزش دیده WIV محققان در گذشته است.

"من می دانم که ما با هم کار می کرد به منظور توسعه بسیار سختگیرانه ایمنی, پروتکل, و آن را بسیار بعید است که این آزمایشگاه حادثه گفت:" کسب و کار خودی. در اینجا چهار دلیل.

دلیل 1: آزمایشگاه نمونه مطابقت ندارد کروناویروس جدید


ووهان موسسه ویروس شناسی آزمایشگاه

این P4 آزمایشگاهی در ووهان موسسه ویروس شناسی در چین هوبئی مارس 17 سال 2020 است.

هکتور RETAMAL/خبرگزاری گتی ایماژ

این WIV خانه های چین تنها ایمنی زیستی-سطح-4 آزمایشگاه که یکی از تنها ده در جهان است. دانشمندان با بررسی خطرناک ترین و عفونی میکروب شناخته شده برای بشر در این نوع از امکانات. برخی از محققان موسسه از جمله virologist شیعه Zhengli را جمع آوری نمونه و مورد مطالعه قرار coronaviruses است که گردش چینی خفاش ها. در سال 2013 شیعه و همکاران مشخص جمعیت خفاش به احتمال زیاد مسئول گسترش سارس در Shitou غار در نزدیکی کونمینگ.

پس از تیم خود را توالی این COVID-19 ویروس شیعه گفت: علمی آمریکایی است که او به سرعت خود را بررسی آزمایشگاهی رکورد از چند سال گذشته برای بررسی حوادث به خصوص در دفع. سپس او متقابل جدید کروناویروس' ژنوم با اطلاعات ژنتیکی از دیگر بت coronaviruses تیم خود را جمع آوری کرده بود. آنها با هم مطابقت ندارند.

"که واقعا در زمان خاموش ذهن من" شیعه گفت: گفته های علمی آمریکا اضافه کرد: "من تا به حال نه خواب یک چشمک برای روز."

Mazet ملاقات و کار با شیعه از طریق پیش بینی یک بیماری همه گیر در اوایل-هشدار برنامه آغاز شده توسط ایالات متحده برای توسعه بین المللی. این برنامه دارای کارکنان آموزش دیده و تامین مالی labs در 30 کشور از جمله WIV اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تعطیل پیش بینی پاییز گذشته.

"من صحبت کردم به او اخیرا" Mazet گفت: از شیعه. "او کاملا مثبت است که او هرگز شناسایی این ویروس قبل از وقوع اتفاق می افتد."

Mazet اضافه شده است که شیعه راه اندازی امن مشترک پایگاه داده است که پیش بینی اعضای ها می تواند کار خود را برای انتشار عمومی.

دلیل 2: آزمایشگاه پیاده سازی دقیق پروتکل های ایمنی

در سال 2018 آمریکا مقامات نگرانی در مورد مسائل ایمنی در WIV با توجه به دیپلماتیک کابل به دست آمده توسط واشنگتن پست. اما Mazet گفت: شیعه کار در آزمایشگاه و در این زمینه بالا بود سرزنش.

"در این زمینه می پوشند شدید تجهیزات حفاظت فردی از جمله لایه های متعدد از دستکش, چشم, حفاظت, کامل بدن با لباس و ماسک" او گفت:. (او اشاره کرد که او شخصا بازدید WIV و نمی تواند صحبت می کنند به تمام تحقیقات انجام شده وجود دارد.) نمونه های جمع آوری شده از خفاش Mazet افزود: بلافاصله تقسیم بین برخی از ویال حاوی مواد شیمیایی است که غیر فعال کردن ویروس ها و دیگر ظروف که ترک ویروس زنده است.


coronavirus چینی آزمایشگاه

یک تکنسین آزمایشگاه کار بر روی نمونه ها از مردم آزمایش جدید کروناویروس در "آتش چشم" آزمایشگاهی در ووهان در چین هوبئی.

گتی

تمام نمونه ها پس از آن dunked به نیتروژن مایع در نقطه ای که آنها یخ سپس ویال ضد عفونی هستند و حمل و نقل به آزمایشگاه. وجود دانشمندان پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) خالی کردن آنها به یک فریزر مجموعه به منهای 80 درجه سانتیگراد است.

هنگامی که نمونه ها مورد مطالعه بعد از محققان تنها با استفاده از غیر فعال غیر عفونی آنهایی که Mazet گفت که ویال با دوام virus قفل شده در یک منطقه خاص.

دلیل 3: coronavirus آخرین در یک خط طولانی از انسان و دام شیوع بیماری

به جای نشت coronavirus است که به احتمال زیاد آخرین بیماری به شروع به پریدن کرد از یک میزبان حیوانات به انسان, کارشناسان می گویند.

این نوع متقابل گونه هاپ به نام سرريز رویداد نیز منجر به شیوع بیماری ابولا و سارس. هر دو از کسانی که ویروس ها سرچشمه در خفاش ها و تحقیقات ژنتیکی است اما تایید همان کروناویروس جدید — یک مطالعه منتشر شده در ماه فوریه در بر داشت که سهام آن 96 درصد از کد ژنتیکی آن با coronaviruses گردش در چینی خفاش جمعیت.

سه نفر از هر چهار نفر در حال ظهور بیماری های عفونی می آیند تا ما را از سایر گونه ها; این پاتوژن شناخته شده به عنوان بیماری های زئونوز. Coronavirus هفتم زئونوز ویروس برای ریخته اند به مردم در قرن گذشته است.


خفاش نعل اسب

بیشتر خفاش نعل اسب از بستگان از Rhinolophis sinicus گونه های خفاش از چین که میزبان اصلی ویروس سارس.

د Agostini/گتی

2009-2010 همه گیر H1N1 — آنفولانزای خوکی — آغاز خوک و سپس کشته شدن نزدیک به 300,000 نفر است. مردم گرفتار پرنده flus از طریق تماس مستقیم با مرغ های آلوده. دیگر همه گیر آنفلوانزا سویه از جمله 1957 "آسیایی, آنفولانزا" و 1968 هنگ کنگ گیر به احتمال زیاد آغاز شده و در پرندگان ،

و در آخرین 45 سال حداقل چهار شیوع اند ترسیم شده است به خفاش ها.

دلیل 4: روزمره مردم هستند احتمال بیشتری برای دریافت آلوده از محققان که حفاظت در برابر سایش

غارها و زیستگاه وحشی است که در آن نمونه های دریافت شده از خفاش ها در مکان های خطرناک برای مردم پس انسان می تواند در معرض این ویروس زنده گردش در حیوانات Mazet گفت.

شیعه پژوهشگران و حرکت آن دسته از غارها در تمام PPE; اما گردشگران و شکارچیان شکارچیان و افراد دیگر که تکیه بر روی حیوانات در برخی از ظرفیت برای مواد غذایی و یا تجارت سرگردان به چنین مکان هایی کمتر محافظت شده است.


چین غار کوه

دهانه غار از رودخانه لی در گویلین-ینگشوو, چین, مارس 2017.

شانکار S./فلیکر

پیتر Daszak رئیس جمهور EcoHealth داد (که موفق پیش بینی رابطه با WIV) NPR گفت هفته گذشته که همکاران خود را در حال "پیدا کردن 1 به 7 میلیون نفر در معرض" به زئونوز ویروس ها در جنوب شرقی آسیا هر سال است.

"این مسیر است. این خیلی واضح به همه ما مشغول به کار در این زمینه," او گفت:.

یک مطالعه منتشر شده در ماه مارس 2019 حتی پیش بینی کرد که خفاش ها خواهد بود منبع جدید شیوع کروناویروس در چین است. چرا که اکثر coronaviruses — کسانی که بر انسان ها و حیوانات — را می توان در چین و بسیاری از خفاش ها "زندگی در نزدیکی انسان در چین به طور بالقوه انتقال ویروس به انسان و دام" نویسندگان گفت.

سرریز اتفاق می افتد را حفظ خواهد کرد

فرکانس سرريز حوادث را افزایش می دهد به عنوان انسان دست درازی بیشتر به زیستگاه وحشی است که خانه بیماری-حمل گونه ما نمی تعامل با قبل از Mazet گفت. تحقیق چگونه گذشته سرریز اتفاق افتاده و که زیستگاه در حال حاضر بزرگترین خطر برای چنین حوادث کمک می کند تا دانشمندان پیش بینی در مورد آینده همه گیر.


خفاش ها

یک پژوهشگر با یک محافظ صورت ماسک دارای یک خفاش.

بنیامین P. Y H. Lee/باشگاه زیست تصویر رقابت

پس از سال 2014 شیعه گروه در WIV دریافت کرده است نزدیک به $600,000 از چند میلیون دلار در پنج سال اعطای بودجه توسط موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به تحقیق سرريز از بت coronaviruses. کمک مالی است که مدیریت EcoHealth اتحاد تمدید شد برای پنج سال دیگر در 2019.

اما پس از سوال در مورد که بودجه در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی در مارس 17, رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت دولت او خواهد بود "end که اعطای بسیار به سرعت."

یک هفته بعد موسسه ملی بهداشت آن را لغو.

فرسایش اعتماد به نفس بین ما و محققان چینی

یوان Zhiming مدیر WIV را ایمنی زیستی آزمایشگاه به رویترز گفت که "مخرب" ادعا می کند در مورد آزمایشگاه شده بود "کشیده از هوا نازک" و مغایر با همه شواهد موجود.

مداوم گردش آزمایشگاه-نشت تئوری می تواند تاثیر آینده همکاری های علمی و تبادل اطلاعات بین آمریکا و چین با توجه به Mazet.

"چه اتفاق می افتد sociologically در حال حاضر ما بزرگترین خطر —که برای رفتن به می خواهید به کار بر روی این اگر آنها در حال آنهایی که با قرار دادن در زیر میکروسکوپ?" Mazet گفت. "من فکر می کنم این خطر واقعی از آنچه در حال حاضر در جریان است که کارشناسان مانند شیعه و خودم نمی ممکن است قادر به نگه داشتن همکاری برای شناسایی این ویروس به دلیل فشارهای دولت." Mazet گفت.

که آن را سخت تر برای کشف که در آن COVID-19 ویروس را از آمد و همچنین به پیش بینی و آماده شدن برای آینده سرريز.


coronavirus آلمان واکسن

یک دانشمند آلمانی کار بر روی تحقیقات مرتبط با پتانسیل واکسن برای رمان coronavirus.

ایسنا

Mazet اضافه شده است که او نگرانی های یک بازی سرزنش می تواند حتی با قرار دادن زندگی در معرض خطر در کوتاه مدت.

"اگر ما انگشت اشاره در کشورهای دیگر است که بهترین فرصت برای توسعه یک واکسن, چرا ما انتظار داریم آنها را آزادانه به اشتراک گذاری آن با ما؟" Mazet گفت. "همکاری کلیدی است راست, در حال حاضر, در غیر این صورت شما باید کشورهای در حال توسعه و همه چیز به صورت موازی و شما نمی توانید فرض ما این است که بهترین در همه چیز."

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودیtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن