یک سناتور آمریکایی می خواهد به پیشنهاد قانون مسدود کردن وسط صندلی در هواپیما پس از پرواز در شلوغ خطوط هوایی آمریکا پرواز

سناتور. Jeff Merkley اورگان.APما سن. Jeff Merkley اورگان در حال برنامه ریزی برای معرفی قانون به ما نیاز شرکت ه

توسط KETABKHOOOON در 16 تیر 1399
سناتور. Jeff Merkley اورگان.

AP

  • ما سن. Jeff Merkley اورگان در حال برنامه ریزی برای معرفی قانون به ما نیاز شرکت های هواپیمایی برای جلوگیری از وسط صندلی در هواپیما خود را.
  • Merkley پرواز در خطوط هوایی آمریکا روز پنجشنبه هنگامی که او رشد نا امید با هواپیمایی فقدان اجتماعی فاصله و سیاست های لعنتی آنها را در توییتر.
  • پس از توییت ویروسی رفت و با حدود 40,000 دوست Merkley دنبال کرد تا با گفتن او را با کار دیگر قانونگذاران شامل وسط صندلی دستور در یک بزرگتر هواپیمایی لایحه اصلاحات.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

دولت آمریکا در مورد به وزن در این که آیا شرکت های هواپیمایی باید بلوک وسط صندلی پس از یک سناتور پرواز شلوغ پرواز پنج شنبه است که او را وادار به اقدام است.

سناتور. Jeff Merkley اورگان پرواز در خطوط هوایی آمریکا پرواز فقط قبل از تعطیلات آخر هفته و دیدم از نزدیک این شرکت هواپیمایی فقدان اجتماعی فاصله سیاست در عمل است. نقاب-تا دموکرات و سپس به توییتر گرفت که در آن او ارسال شده یک عکس از پرواز خود را با یک تیره پیام برای شرکت هواپیمایی:

"چگونه بسیاری از آمریکایی ها می میرند قبل از میلاد شما را پر کنید وسط صندلی w/ مشتریان خود را شانه به شانه دقیقه پس از ساعت" دموکرات مجلس نوشت. "این فوق العاده غیر مسئولانه است. مردم خوردن و نوشیدن در هواپیما & باید ماسک به انجام این کار. به هیچ وجه شما نمی تسهیل گسترش COVID عفونت."

پس از دریافت تقریبا 40000 دوست دارد بر روی پلت فرم Merkley دنبال کرد تا با یک توییت گفت: او این موضوع هنگامی که او بازگشت به ایران و پیوستن به یک ناشناس گروهی از قانونگذاران در حال حاضر در شرکت هواپیمایی مربوط به اصلاحات.

"من را معرفی لایحه ای را برای ممنوعیت فروش متوسط صندلی از طریق این بیماری همه گیر" Merkley گفت: در جولای 3 صدای جیر جیر. "و من کار با همکاران به آن شامل در یک بسته هواپیمایی پاسخگویی اصلاحات آنها در حال گشتن."

اگر کنگره می گذرد چنین لایحه و رئیس جمهور را امضا و آن را به قانون آن خواهد بود که برای اولین بار فدرال دستور تنظیم اجتماعی فاصله پردازنده هواپیماهای مسافربری از زمان شروع این بیماری همه گیر. اکثر سیاست های انتخاب شده در سمت چپ به شرکت های هواپیمایی به عنوان کسب و کار خودی در بر داشت هنگام بررسی اجتماعی فاصله گرفتن از سیاست های 11 شهر بزرگ ما شرکت های هواپیمایی به خصوص این که آیا به حکم پوشش صورت برای مسافران است.

خطوط هوایی آمریکا شده بود محدود کردن پروازها در 85% ظرفیت برای ماه ژوئن به عنوان کسب و کار خودی دیدم دست اول در دو پروازهای آمریکا در اوایل ماه ژوئن و به تازگی اعلام کرد که از آن خواهد شد فروش آن پروازها به ظرفیت شروع ژوئیه 1. دو تا از آن رقبای اصلی Delta Air Lines و خطوط هوایی جنوب غربی هم از این رویکرد مخالف و مسدود کردن وسط صندلی حداقل تا 30 سپتامبر هنگامی که مفاد مراقبت عمل بسته محرک مجموعه به اتمام می رسد.

پس از این آخر هفته تنها چهار نفر ما شرکت های هواپیمایی انتظار می رود برای جلوگیری از وسط صندلی و یا محدود کردن تعداد رزرو برای هر پرواز به عنوان JetBlue Airways دیگر نمی خواهد به دنبال عمل شروع جولای 7. هواپیمایی آلاسکا است که یک مرکز در Merkley را در ایالت اورگان است که تنها برنامه ریزی شده برای جلوگیری از وسط صندلی تا ژوئیه 31.

شرکت های هواپیمایی در حال پرواز کمتر پروازها و آنها در حال پر کردن که بیشتر آمریکایی ها سفر

آمریکا و عربستان.

AP

روزهای اولیه از این بیماری همه گیر کوروناویروس دیدم خالی پروازهای تبدیل شدن به امری عادی است اما آنها در حال تبدیل شدن نادر به عنوان شلوغ تابستان فصل مسافرت در مجموعه.

تنها دو روز پس از 18 ژوئن دیدم روزانه تعداد مسافر خروج از فرودگاه های ایالات متحده شیب تحت 500,000 با توجه به اداره امنیت حمل و نقل, هر چند این سازمان نشده پست شده اعداد برای ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته به دلیل تعطیلات فدرال.

آن را هنوز هم یک بخش از 2 میلیون آگهی به آسمان همان زمان در سال گذشته اما شرکت های هواپیمایی نیز پرواز کمتر پروازها به دلیل کاهش در تقاضا.

خطوط هوایی آمریکا است که عامل بیش از نیمی از تعداد پروازهای داخلی در این ماه به عنوان آن را در ژوئیه سال 2019 اما گفت: آن را افزایش می دهد پرواز خود را برنامه در جولای 7. رقیب دلتا جولای پرواز داخلی نیز حدود 60 درصد کمتر از ماه مشابه در سال گذشته است.

مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, رابرت Redfield, نام, آمریکایی به طور مستقیم در کنگره شنوایی هفته گذشته خود را برای عدم اجتماعی فاصله گرفتن از سیاست های, با توجه به تپه.

"من می توانم به شما بگویم که زمانی که آنها اعلام کرد که روز دیگر بدیهی است که وجود دارد قابل توجه ناامیدی با خطوط هوایی آمریکا" Redfield گفت: تپه تل اکسلراد گزارش شده است. "من می توانم بگویم این است که تحت بررسی انتقادی در حال حاضر توسط ما در CDC. ما فکر نمی کنم این پیام حق."

مسدود کردن وسط صندلی را تضمین نمی کند اجتماعی فاصله شش پا به عنوان توصیه شده در دستورالعمل CDC با میانگین میانه صندلی که کمتر از دو پا گسترده است. هواپیمایی می گویند هواپیماهای دیگر امکانات از جمله high-efficiency particulate air filters در حال ساخت آسمان امن است.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودیtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب