یک زن کشته شد و هشت بار پس از درخواست مرد برای جلوگیری از روشنایی آتش بازی های غیر قانونی گزارش می گوید

یک زن کشته شد و بعد از آن درگذشت و پس از پرسیدن یک مرد برای جلوگیری از استفاده غیر قانونی fireworks پلیس گفت:

توسط KETABKHOOOON در 30 تیر 1399


  • یک زن کشته شد و بعد از آن درگذشت و پس از پرسیدن یک مرد برای جلوگیری از استفاده غیر قانونی fireworks پلیس گفت: با توجه به New York Post.

  • Shatavia دیوار به ضرب گلوله کشته شد و هشت بار در بروکلین نیویورک در حدود 8:30 p. m. در جولای 7th, چهار روز پس از ما, استقلال, تعطیل, این گزارش گفت:.

  • روز شنبه, بروکلین قصبه جمهور اریک آدامز گفت: "کسی که به ضرب گلوله خانم دیوارها باید یافت و برگزار شد با عنوان جرم جنایی به عهده دارد. قلب من می رود به او و تمام اعضای خانواده در این حادثه وحشتناک" با توجه به گزارش.

  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

خشونت اسلحه

یک افسر پلیس می ایستد در نزدیکی صحنه ای از یک بعد از ظهر تیراندازی که در سمت چپ یک شخص مرده در ژوئیه 07, 2020 در بروکلین قصبه شهر نیویورک است.

اسپنسر پلات/گتی ایماژ

بروکلین زن به ضرب گلوله کشته شد پس از درخواست مرد برای جلوگیری از روشنایی آتش بازی غیرقانونی پلیس منابع گفت: در روز شنبه.

در حدود 8:30 p. m. در جولای 7 , Shatavia دیوار به ضرب گلوله کشته شد و هشت بار پس از گفتن این مرد برای جلوگیری از تنظیم کردن آتش بازی, نیویورک پست گزارش شده است. او شریک کلوین هرناندز نیز به ضرب گلوله در طول تیراندازی.

منابع پلیس می گویند دیوار درگذشت از آسيب در بروکدل بیمارستان در شب جمعه با توجه به گزارش.

پس از مواجه شدن با دیوارهای این مرد ناشناس رفت و به گرفتن تفنگ و بازگشت به ساقه دیوار و هرناندز, نیویورک پست گزارش شده است. هر دو زده بودند آنها به عنوان تلاش برای فرار.

پلیس همچنان در جستجوی تیرانداز بروکلین قصبه جمهور اریک آدامز گفت: با توجه به New York Post.

"کسی که به ضرب گلوله خانم دیوارها باید یافت و برگزار شد با عنوان جرم جنایی به عهده دارد. قلب من می رود به او و تمام اعضای خانواده در این حادثه وحشتناک" آدامز گفت.

در ماه ژوئن اتش مربوط به شکایت سر و صدا در شهر نیویورک دیدم 4000 درصد افزایش یافته است. همزمان خشونت اسلحه در نیویورک نیز به طور چشمگیری افزایش یافته است در تابستان امسال در مقایسه با سال گذشته است.

خواندن مقاله اصلی در خودیtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب