های اضافی را نشان می دهد گرجستان هل دهنده Ahmaud Arbery هیچ چیز غیر قانونی قبل از کشته شدن وکیل مدافع می گویند

نظارت تصویری و ثبت دقیقه قبل از قتل یک هل دهنده است که با ارسال امواج شوک در سراسر کشور نشان میدهد گرجستان شد

توسط KETABKHOOOON در 22 اردیبهشت 1399

نظارت تصویری و ثبت دقیقه قبل از قتل یک هل دهنده است که با ارسال امواج شوک در سراسر کشور نشان میدهد گرجستان شد که در یک جنایت, وکیل مدافع برای Ahmaud Arbery خانواده گفت.

یک فرد معتقد به Arbery دیده می شد در یک ملک در حال ساخت برای کمتر از سه دقیقه قبل از اینکه از کمین مدتی کوتاه بعد از وکلا در بیانیه ای گفت: شنبه شب.

نظارت تصویری است که "مطابق با شواهد در حال حاضر برای ما شناخته شده است" که Arbery ساخته توقف کوتاهی در سایت در حالی که برای اجرا و "درگیر در هیچ فعالیت غیر قانونی" گفتند.

"Ahmaud نیست هر چیزی را از سایت ساخت و ساز. او نمی تواند هر گونه آسیب به اموال" وکیل گفت. "او باقی مانده است برای یک دوره کوتاه از زمان بود و نه دستور توسط هر کسی که به ترک اما به جای سمت چپ در توافق خود را برای ادامه خود را تنه زدن. Ahmaud اقدامات در این خانه خالی در حال ساخت به هیچ وجه جنایت تحت گرجستان قانون است."

Arbery, 25 کشته شد Feb. 23 حدود دو مایل از خانه خود را در محله خارج Brunswick. دو مرد از یک پدر و پسر دستگیر شدند در هفته گذشته در قتل و تشدید حمله به اتهامات عنوان شده علیه.

مشتری فقط یک 'شاهد': مردی که ثبت Ahmaud Arbery تیراندازی در فیلم فقط یک شاهد, وکیل او می گوید:

اصلی تصمیم به بازداشت باعث یک سونامی اتهامات که Arbery شد نژادی برفلد پس از اولیه تصویری از حادثه ظاهر در رسانه های اجتماعی در هفته های اخیر. گرجستان دادستان کل کریس کار روز یکشنبه به طور رسمی درخواست وزارت دادگستری تحقیقات به دست زدن به صورت.

گرگوری McMichael پلیس گفت که او و پسرش تراویس دیدم Arbery در حال اجرا و اعتقاد او سرقت مشکوک. McMichael گفت: دو مسلح خود و به دنبال Arbery در کامیون خود را. آنها گفته پلیس Arbery حمله کردند و آنها را پس از یکی از آنها رو به بیرون از کامیون با یک تفنگ ساچمهای.

تظاهرکنندگان در اعتراض به تیراندازی مرگ Ahmaud Arbery در Glynn دادگستری شهرستان در 8 مه در نیوبرانزویک.

جدید نظارت تصویری تایید کرد که Arbery به قتل "شد قابل توجیه نیست و این اقدامات از مردان که به دنبال او و در کمین او بودند ناموجه" این وکلا در بیانیه ای گفت:. "ما تکرار Ahmaud Arbery را در هر یک جنایت بود و هیچ مواد غیر قانونی در سیستم نبود مسلح و در عین حال به ضرب گلوله کشته شد سه بار با یک تفنگ ساچمهای در محدوده نزدیک است."

گرجستان دفتر تحقیقات گفت که بررسی های اضافی فیلم و عکس به عنوان بخشی از یک پروب به این حادثه.

در اینجا آخرین اخبار:

که بازداشت شده است?

گرجستان دفتر تحقیقات دستگیر McMichael, 64, و پسرش, 34 روز پنج شنبه. پدر و پسر هر دو به اتهام قتل و تشدید حمله.

مقامات محلی و رهبران جامعه گفت: سابقه خویش و قوم پرستی و افتخار در منطقه وکیل دفاتر ویکراس و Brunswick مجاز متهمان برای باقی می ماند رایگان.

نیوبرانزویک دادستان منطقه Jackie Johnson قبلا recused خودش از این مورد به دلیل گرگوری McMichael بود بازنشسته محقق از دفتر او. او همچنین یک سابق Glynn شهرستان افسر پلیس است.

که ضبط ویدئو?

مدیر گرجستان دفتر تحقیقات گفت: آن را به تمام افراد درگیر در Arbery مورد از جمله کسی که شات تصویری ویلیام "Roddie" برایان.

برایان آگاه بود که او تحت بررسی بود تا صبح روز جمعه زمانی که GBI ساخته اعلام این خبر گفت: وکیل کوین گاف که نشان دهنده Bryan.

گاف گفته مشتری خود را شاهد جرم و همکاری با پلیس است.

'کشته در خون سرد': بایدن, آبرامز تماس برای عمل در اثر تیراندازی در Ahmaud Arbery

"Roddie یک مرد خانواده نسکار فن و راک اند رول. او در حال حاضر نیست و هرگز یک 'vigilante,' " گاف در بیانیه ای گفت.

گاف گفت که ایالات متحده آمریکا امروز که بریان شد از کار خود اخراج شده است و دریافت تهدید به نام در GBI خود را پاک نام مشتری.

که منتشر شده اصلی ،

تصویری از این حادثه به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی قبل از یک وکیل مدافع جنایی در برونس ویک هفته گذشته گفت که او در پشت انتشار. آلن تاکر گفت: او منتشر شد تصویری برای ترویج "مطلق شفافیت است."

هر چند خود شرکت نه تا به حال حفظ شده است به نمایندگی از هر کسی در مورد تاکر گفت: ممکن است. او گفت که او به دست آمده تصویری از کسی که ثبت آن است.

چه شده است این واکنش ؟

Arbery خانواده و وکلای محکوم به قتل است.

Arbery را واندا جونز کوپر گفت که او فکر می کند او پسر سابق دبیرستان بازیکن فوتبال بود به سادگی دویدن برای ورزش قبل از او کشته شد.

"آن چنان یادآور انگیزه برای lynchings" وکیل بن Crump که نشان دهنده Arbery خانواده نوشت: در ایالات متحده آمریکا امروز.

آنچه جامعه است مانند: آنچه ما در مورد جامعه ای که در آن Ahmaud Arbery به ضرب گلوله کشته شد: 911 تماس گیرنده گزارش 'سیاه و سفید' در اموال

یکشنبه, آتلانتا, شهردار Keisha لنس کف به نام حادثه یک "مجازات" و لعنتی کاخ سفید "لفاظی" برای فعال کردن نژاد پرستی.

"با این حرف ما گوش بیرون آمدن از کاخ سفید در بسیاری از راه من فکر می کنم که بسیاری از کسانی که مستعد ابتلا به اینکه نژادپرست هستند اجازه داده می شود به آن را در یک راه آشکار در غیر این صورت ما نمی خواهد در سال 2020" کف با سی ان ان گفت.

هفته گذشته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام فیلم "بسیار نگران کننده است."

های حقوق مدنی از جمله آزادی های مدنی آمریکا, اتحادیه اروپا, NAACP و قانون فقر جنوب مرکز به نام برای عدالت تشبیه حادثه به قتل Trayvon مارتین است که در آن قاتل تبرئه شد.

چه شده است که وضعیت با اعتراضات?

ساعت پس از یادگیری از Facebook نوشته است که "شامل یک تهدید برای آینده اعتراضات مربوط به Ahmaud Arbery" این GBI در یکشنبه شب اعلام کرد دستگیری 20 سال.

Rashawn اسمیت متهم شد او با انتشار اطلاعات مربوط به terroristic عمل می کند. او را به زندان برده شد در نیمه راه در حدود 50 مایلی شمال نیوبرانزویک و رزرو به آزادی شهرستان کلانتر دفتر.

چند صد نفر شلوغ خارج از Glynn دادگستری شهرستان در روز جمعه به علامت چه بوده است Arbery 26 روز تولد

نشان دهنده آنتونی جانسون گفت که او می بیند پژواک از امت تا سیاه شیکاگو نوجوان که ربوده شده بود در سال 1955 در می سی سی پی و بدهی های خود ریخته و در یک رودخانه پس از او به دروغ متهم به سوت زدن در یک زن. Arbery "درگذشت زیرا او سیاه بود مثل بقیه از آنها انجام داد. بدون هیچ دلیل" جانسون گفت.

دوندگان سراسر جهان سرش می دویم. 2.23 مایل به پرداخت ادای احترام به Arbery در روز جمعه. این 2.23 به نمایندگی از تاریخ او کشته شد.

آیا جرم و جنایت نفرت اتهامات?

این McMichaels نمی خواهد چهره نفرت اتهام جرم در گرجستان دولت محققان گفت.

گرجستان یکی از چهار ایالت در ایالات متحده آمریکا است که لازم نیست یک نفرت پیشگیری از جرم در قانون برای وزارت دادگستری است. اگر کسی مرتکب جرم و جنایت با انگیزه تعصب ایالت مقامات قادر به دنبال هزینه های اضافی و یا افزایش مجازات برای مجرم است.

کمک: آسوشیتد پرس

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: Ahmaud Arbery عکسبرداری: ویدیو جدید نشان می دهد هل دهنده هیچ چیز غیر قانونیtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب