معترضان متفاوت است تا آنجا که خود را, دستگیری AP تجزیه و تحلیل نشان می دهد

1 / 8نژادی و بی عدالتی در پورتلند دستگیریفایل - در این 29 جولای 2020, فایل, عکس, ماموران فدرال بازداشت یک تظاه

توسط KETABKHOOOON در 10 مرداد 1399
1 / 8

نژادی و بی عدالتی در پورتلند دستگیری

فایل - در این 29 جولای 2020, فایل, عکس, ماموران فدرال بازداشت یک تظاهرکننده در طول یک زندگی موضوع اعتراض علامت O. هتفیلد ایالات متحده دادگاه در پرتلند سنگ. یک خبر مربوط به تجزیه و تحلیل بیش از 200 دستگیری نشان می دهد که حتی کسانی که متهم به قانون شکنی در طول شبانه تظاهرات نمی منظمی مناسب به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصویر از معترضان به عنوان "آنارشیست ها و آشوبگران." (AP Photo/مارسیو خوزه سانچز فایل)

شینا McFerran شد دو ردیف پشت یک خط از پلیس در یک تظاهرات در پورتلند, اورگان, زمانی که او را دیدم افسران فلفل-پاشش یک مرد سیاه و سفید.

"من گفتم:" جهنم هیچ,' بنابراین من کشیده کوله پشتی خود را به عقب واقعا سخت و پا به فضای او می گوید:" McFerran یک زن 34 ساله مدیر باشگاه سیرا که سفید است.

ادوارد Schinzing, 32 بود و فقط در اطراف گوشه در یک شب دیگر. دادستان ها می گویند او و 30 نفر دیگر شکست را به یک ساختمان با زندان و دادگاه و نابود شد یک دفتر و تنظیم آن را به آتش کشیده.

هر دو دستگیر شدند. خود را متفاوت شرایطی برجسته چه آسوشیتد پرس در بر داشت در یک تجزیه و تحلیل بیش از 200 دستگیری: حتی کسانی که متهم به قانون شکنی در طول لیبرال شهرستان شبانه تظاهرات نمی منظمی مناسب به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصویر از معترضان به عنوان "آنارشیست ها و آشوبگران."

بررسی اسناد دادگاه رسانه های اجتماعی پست و دیگر پرونده های عمومی از افراد دستگیر شده توسط دولت فدرال و مقامات محلی از اواسط ماه ژوئن نشان می دهد یک گروه که انگیزه به عنوان متنوع به عنوان عمل منجر به دستگیری.

آنها سیاه و سفید زندگی می کند ماده محکوم شده اند در خیابان ها پس از جورج فلوید درگذشت در دست پلیس مینیاپولیس در گروه خود اعلام کرد پدر و مادر با استفاده از برگ جمع کن به درایو دور گاز اشک آور و سیاه چادری تحریک بهره گیری از شبانه هرج و مرج است که گریبانگیر مرکز شهر پورتلند برای بیش از دو ماه و چراغ مغلوب ساختن پیشی جستن به استقرار ماموران فدرال در اوایل ماه جولای.

AP که 95 درصد از افراد دستگیر شده توسط پلیس و ماموران فدرال محلی شد. اکثریت قریب به اتفاق هیچ سابقه کیفری در اورگان. بسیاری از به نظر می رسد دانشجویان است. متوسط سن 28 دادگاه سوابق نشان می دهد.

آنها عمدتا به اتهام جنحه مانند عدم تطابق با یک نظم قانونی و در حالی که برخی از چهره جنایات مانند آتش سوزی و حمله به یک افسر. بسیاری از افراد آزاد شده اند و برخی از آنها دستگیر شده و بیش از یک بار برای جرایم مشابه.

دولت فدرال موافقت جمعه به منظور جلب کردن تعدادی از عوامل که حضور متورم صفوف تظاهرات. نیروهای فدرال کشیده اند بیشتر در سیاه چادری افرادی که متهم به ایجاد آتش سوزی و یا آزار افسران, اما همچنین جانبازان نظامی به دنبال کاهش تنش ها و یک خود با عنوان "دیوار مادران است."

"آنها که عمل به عنوان یک نیروی اشغالگر & آورده خشونت" اورگان دولتی کیت براون توییتی از ایالات متحده افسران.

به زودی قبل از اعلام تهمت اصرار عوامل را ترک نمی کنید تا زمانی که مقامات محلی "امن خود را در شهرستان." او صرف هفته در حال اجرا پرتلند از طریق راهکار سیاسی او با استفاده از طول موج اولیه از سراسر کشور تظاهرات پس از فلوید مرگ: نقاشی کسانی که در خیابان ها به عنوان آنارشیست ها و به دنبال کراوات آنها را به رقیب دموکرات جو بایدن.

وزارت دادگستری ایالات متحده و امنیت مقامات اغلب برجسته مخرب موارد مانند Schinzing را در تجسم خود را از معترضان. شبانه ناآرامی اغلب به دنبال یک اسکریپت: مقامات اعلام شورش ارسال صدها نفر از معترضان مسالمت آمیز خانه به عنوان گروه های کوچکتر از تظاهرکنندگان هدف ایالات متحده در دادگاه با آجر اشاره گر لیزری و آتش بازی. ماموران فدرال در پاسخ با استفاده از گاز اشک آور نارنجک و دستگیری.

اما AP را تجزیه و تحلیل نشان می دهد بسیاری از کسانی که دستگیر مناسب نیست کاریکاتور یک آنارشیست خم در تخریب.

لحظات قبل از دستگیری پلیس انداخت McFerran این باشگاه سیرا مدیر به زمین دهنی, انگشت کردن, خارج از ماسک و اتصال مچ دست او را در پستی روابط. او منتشر شد و پس از هشت ساعت در زندان و چهره به اتهام رفتار آشوبگرانه و دخالت پلیس.

McFerran که زندگی در سیاتل گفت: او شروع به اعتراض در شهر خود و در پرتلند تقریبا شبانه پس از تحقق او می تواند انجام دهد بیشتر در مبارزه برای عدالت نژادی. تا فلوید را قتل McFerran می گوید: او یک "گردشگری می گوید."

"من متوجه شدم که من نیاز به شرکت در این مشروع هر روز," او گفت:. "من نیاز به انجام این کار است."

McFerran گفت که او و دوست پسر سابق ارتش طبیب ارائه خدمات امنیتی و سعی کنید به عمل به عنوان یک "سپر" بین معترضان از رنگ و اجرای قانون است.

برخی از کسانی که به اتهام جدی تر جرائم مانند آزار افسران و از بین بردن اموال دارای سابقه کیفری. بسیاری از آنها سفید با توجه به سوابق دادگاه.

Schinzing بود که عکس سوزاندن مقالات در داخل شهرستان مرکز عدالت بود دستور بازداشت این هفته توسط یک قاضی فدرال. او چهره یک جنایت آتش سوزی شارژ در بالای ربطی به اذیت و آزار اتهامات از ماه فوریه دادگاه سوابق نشان می دهد. دادگاه او را منصوب وکیل کاهش یافته است به نظر.

اقدام میهن رئیس جمهور چاد گرگ گفت: ماموران فدرال را ساخته اند 94 دستگیری در پورتلند از ژوئیه 4.

"ما فدرال ماموران مواجه شده اند ضرب و جرح با کوکتل مولوتف ملات سبک تجاری-درجه آتش بازی accelerants, تعرض و خشونت سلاح های" گرگ گفت: در یک کنفرانس خبری در مورد خروج از ماموران فدرال.

لیزا هی اورگان فدرال مدافع عمومی می گوید: "دفتر نمایندگی "مادران و دانشجویان و وکلا" و دیگران از سراسر کشور و کشور است.

"این باید دغدغه همه است که وجود دارد و دستگیری توسط پلیس بینام افسران Oregonians که درخواست شد چه می گذرد و نمی شد که با توجه به هر پاسخ" هی گفت.

دولت شکایت بیش از کسانی که اتهامات که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را انکار می کند اما یک قاضی در بر داشت دولت نیست که ایستاده به پیروزی فوری دستور دادگاه مهار ماموران فدرال.

برخی از فعالان می گویند که مبارزه سیاسی منحرف از تمرکز بر مبارزه با نژادپرستانه پلیس.

مک Smiff یک زن 39 ساله پدر و تحلیلگر یک شرکت آب و برق دستگیر شد در ژوئن 6 و اتهام دخالت یک افسر صلح. او اعتماد به نفس می خواهد اتهام را رد کرد و گفت که او کردم تا به عنوان پلیس از طریق مرکز شهر پس از اعتراض.

جانباز فعال Smiff به خیابان ها ریختند و پس از دیدن یک سیاستمدار برجسته صحبت کردن در مورد کاهش بودجه پلیس در تلویزیون. او فکر کرد که موجی از تظاهرات زیر فلوید مرگ به نظر می رسید مختلف متمرکز تر اما گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن deriding معترضان به خشونت افراط گرایان است آشنا استراتژی است.

"اگر شما را سرزنش بی رویه و سپس شما می توانید پاسخ های بی رویه. که فقط یک تاکتیک برای توجیه استفاده از افزایش نیرو و سلاح های شیمیایی علیه ما" Smiff گفت. "من خود را خانه من. من یک حرفه ای در انسان است. من از اینجا مبارزه علیه فساد و خشونت پلیس. و پاسخ من تروریستی? که خنده دار است."

استقبال از او خبری که فدرال حضور در پورتلند خواهد بود پیچ در پیچ پایین کرد و گفت: این عوامل بودند "حواس پرتی."

"که بود و ماموریت های جانبی," او گفت:. "ما به اینجا آمدیم پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است."

___

این نسخه تصحیح املای یک تظاهرکننده نام به McFerran نه kevin mccarthy. آن را نیز تصحیح می کند که یک قاضی در بر داشت که دولت را ندارند و ایستاده به نفع خود است فوری دستور دادگاه محدود کردن عملیات ماموران فدرال در شهر نیست که قاضی را رد کرد در این مورد.

Naishadham گزارش از آتلانتا و Bleiberg از دالاس. آسوشیتد پرس خبرنگاران جیلیان Flaccus در پورتلند, اورگان, لیزا ماری پنجره در بویزی آیداهو و AP/گزارش خانه ملت امریکا, اخبار, سپاه عضو سارا کلاین در Salem Oregon کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب