شایان ستایش! '90 روز نامزد' نوزادان: عکس

Baby boom! این 90 روز نامزد ستاره ها استقبال کرده اند شایان ستایش بچه ها با هم و آنهایی که کمی خود را بیش از ح

توسط KETABKHOOOON در 9 مرداد 1399

Baby boom! این 90 روز نامزد ستاره ها استقبال کرده اند شایان ستایش بچه ها با هم و آنهایی که کمی خود را بیش از حد ،

پائولا و اهل میفیلدکه به نظر می رسد در فصل اول از این واقعیت نشان می دهد گفت: ما هفتگی است که به طور انحصاری آنها انتظار داشتند که در ماه جولای سال 2018 است.

"این احساس شگفت انگیز ترین تا کنون! ما نمی توانیم باور کنیم که ما در حال رفتن به پدر و مادر — ما در حال حاضر در عشق با بچه های ما" این زن و شوهر که بحباله نکاح در اوردن, در سال 2013 گفت: در آن زمان. "ما آماده برای این ماجراجویی جدید است و ما می دانیم آن را به ما هم نزدیک است. خدا برکت است که ما دوباره و این بار ما می رویم به عنوان قوی به عنوان بچه های ما را با ضربان قلب!"

قبل از اینکه نوزاد خود را, اخبار TLC شخصیت نشان داد در 90 روز نامزد: خوشبختانه تا کنون بعد از آن ؟ که آنها تا به حال دچار سقط جنین به دلیل کلمبیا بومی به حال نوع خون O منفی است که او نیز Rh منفی است.

زمانی که پائولا و اهل متوجه شدم که آنها در انتظار دوباره آنها عصبی است.

"ما بسیار محفوظ در ابتدا و زمانی که ما برای اولین بار متوجه ما شد و با احتیاط از گرفتن امید ما تا آنجا که ما نمی خواهم تکرار اتفاق می افتد," اهل روسیه گفت: ما به طور انحصاری در زمان.

او افزود: "[ما] فقط در تلاش برای محافظت از خود. مثل شما نمی خواهید برای دریافت امید خود را به خاطر هر چیزی می تواند اتفاق می افتد, اما آن را مانند آن را سخت به احساس هیجان زده است. اما هر روز صبح من سعی می کنم به بررسی فقط در نوزاد ضربان قلب و من سعی کنید به آن را پیدا کنید و من مانند 'OK همه چیز خوب است.'"

نوزاد خود را پسر اکسل وارد شده در ژانویه 2019.

اما این دو نه تنها 90 روز نامزد ستاره به استقبال یک عضو جدید به خانواده خود را. نگاهی به گالری های زیر را ببینید که دیگر زوج هستند و افتخار پدر و مادر است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب