پس از مرگ UK, سقوط, 'متفرقه' بیش از ایالات متحده مصونیت دیپلماتیک برداشته شده است

1 / 2پس از مرگ UK, سقوط, 'متفرقه' بیش از ایالات متحده مصونیت دیپلماتیک برداشته شده استشارلوت چارلز مادر هری دا

توسط KETABKHOOOON در 2 مرداد 1399
1 / 2

پس از مرگ UK, سقوط, 'متفرقه' بیش از ایالات متحده مصونیت دیپلماتیک برداشته شده است

شارلوت چارلز مادر هری دان و دان ناپدری بروس چارلز پیاده روی در خارج از خارجی و مشترک المنافع در لندن

لندن (العالم) - بریتانیا موافقت کرده است که با ایالات متحده برای حذف یک "ناهنجاری" اجازه داده است که همسر یک مقام آمریکایی ادعا می کنند دیپلماتیک مصونیت از تعقیب کیفری پس از او درگیر در یک تصادف جاده که در آن 19 ساله بریتانیایی هری دان کشته شد.

تصادف در ماه اوت گذشته باعث شده است که اصطکاک بین لندن و واشنگتن پس از بریتانیا گفته است که ایالات متحده برای امتناع از استرداد آن Sacoolas.

در حال حاضر راه گریز است که اجازه Sacoolas به ادعای ایمنی بسته شده است.

انگلیس وزیر خارجه Dominic Raab گفت که تحت ترتیبات جدید جنایی محاکمه اعضای خانواده از آمریکا کارکنان مشغول به کار در Croughton ضمیمه پایگاه نظامی در انگلستان مجاز خواهد بود.

"این مهم است که ما در حال حاضر با آمریکا توافق ترتیبات جدید که بسته ناهنجاری که منجر به محرومیت از عدالت در قلب شکستن مورد هری دان" Raab در بیانیه ای گفت.

دونن خانواده گفته اند Sacoolas رانندگی در طرف اشتباه از جاده در زمان تصادف در نزدیکی پایگاه نیروی هوایی در Northamptonshire استفاده شده است که توسط ارتش ایالات متحده.

Sacoolas چپ بریتانیا در مدت کوتاهی پس از حادثه. وکیل او گفته است که او نمی خواهد بازگشت داوطلبانه به صورت بالقوه زندان برای "وحشتناک اما غیر عمدی حادثه".


(گزارش شده توسط مرد Faulconbridge اضافی گزارش توسط سارا جوان; ویرایش توسط استفان ادیسون و استل Shirbon)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب