پس از مولر را Op-Ed دیابت لیندزی گراهام در حال حاضر می گوید او تماس مشاور ویژه سابق به شهادت

سناتور. لیندزی گراهام اعلام کرده است که او اعطا خواهد شد دموکرات ها' درخواست خود را مبنی سابق مشاور ویژه رابرت

توسط KETABKHOOOON در 23 تیر 1399

سناتور. لیندزی گراهام اعلام کرده است که او اعطا خواهد شد دموکرات ها' درخواست خود را مبنی سابق مشاور ویژه رابرت مولر شهادت قبل از کمیته قضایی مجلس سنا در مورد تحقیقات خود را به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016. تعجب آور بیانیه ای از یکی از اوباما و رهبران می آید یک روز پس از مولر را شکست دیرینه سکوت به دفاع از خود پروب و متعاقب آن اعتقاد راجر سنگ در یک op-ed.

گراهام جمهوریخواه کارولینای جنوبی و قوه قضائیه کمیته صندلی تلاش برای بی اعتبار ساختن مولر را پرس و جو در گذشته است. و تا کنون پس از مولر را گزارش رسمی منتشر شد و در بهار گذشته گراهام دارای خار دموکرات' درخواست مولر به شهادت در سنا گفتن سی ان ان در آوریل 2019 "من همه خوب است من انجام می شود با مولر گزارش." مولر بعد از شهادت قبل از خانه. تنها دعوت گراهام قبلا ارائه شده Mueller یک فرصت بود برای پاسخ به دادستان کل ویلیام Barr کمیته قضایی مجلس سنا شهادت.

در شنبه مولر نوشت بلانت واشنگتن پست نظر قطعه دفاع از خود را یافته و محکومیت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متحد راجر سنگ برای مانع کنگره بررسی است. سابق مشاور ویژه او گفت: "احساس می کنم مجبور به پاسخ هر دو به گسترده ادعا می کند که ما بررسی نامشروع بود و ما انگیزه بودند نامناسب و خاص ادعا می کند که راجر سنگ بود یک قربانی از دفتر ما."

Op-ed به نظر می رسد به تغییر گراهام ذهن.

"ظاهرا آقای مولر حاضر است – و همچنین قادر است از دفاع از مولر تحقیقات از طریق یک op-ed در واشنگتن پست," گراهام در توییتر نوشت. "دموکرات ها در کمیته قضایی مجلس سنا قبلا درخواست آقای مولر به نظر می رسد قبل از کمیته قضایی مجلس سنا به شهادت مورد بررسی است. که درخواست داده خواهد شد."

 

مولر باقی مانده است از انظار پس از ماه جولای گذشته زمانی که او به نظر می رسد قبل از کنگره برای شهادت در مورد تحقیقات خود را. اما علاقه به تحقیقات خود را مطرح جمعه این رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل سنگ حکم زندان و کاخ سفید در بیانیه ای محکوم کرد مولر تحقیقات ادعا که سنگ بود "قربانی روسیه جعل."

"این اتهامات شد این محصول بی مبالاتی منتقله از سرخوردگی و کینه توزی" بیانیه رسمی از کاخ سفید خواند. "این است که چرا خارج از کنترل مولر دادستان از جان گذشته برای ترشح سرفصل برای جبران شکست خورده تحقیق مناظر خود را در مجموعه آقای سنگ.

در نظر قطعه مولر تاکید کرد که در حالی که سنگ را اام اعتقاد راسخ در برابر او باقی مانده است.

"روسیه بررسی شد و از بالاترین اهمیت" مولر نوشت. "سنگ بود محاکمه و محکوم شد زیرا او متعهد فدرال جنایات. او باقی مانده یک جنایت کار محکوم و به درستی چنین است."

 tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن