پس از مغلوب ساختن پیشی جستن نشست ایران با در نظر مالیات بر حقوق و دستمزد کاهش دیگر محرک در بررسی بعدی COVID لایحه

واشنگتن – کنگره جمهوری خواهان ممکن است ارائه دور دیگری از محرک چک و مالیات بر حقوق و دستمزد کاهش – اندازه گیری

توسط KETABKHOOOON در 31 تیر 1399

واشنگتن – کنگره جمهوری خواهان ممکن است ارائه دور دیگری از محرک چک و مالیات بر حقوق و دستمزد کاهش – اندازه گیری طولانی به دنبال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن – به عنوان بخشی از coronavirus محرک پیشنهاد مجلس آغاز مذاکرات اضافی برای کمک به مقابله با این بیماری همه گیر را ویرانی بر سلامت و اقتصاد است.

خانه رهبر اقلیت Kevin McCarthy, R-کالیفرنیا تبلیغ این دو مقررات پس از او و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., ملاقات در کاخ سفید با تهمت و مشاوران او.

کاخ سفید دیدار می آید به عنوان کنگره sprints به تصویب کمک مالی قبل از قانونگذاران ترک برای یک ماه اوت زنگ تفریح.

صحبت با خبرنگاران در این کنگره بعد از جلسه مک کارتی گفت: هر دو مالیات بر حقوق برش و دور دیگری از چک برای آمریکایی ها بودند تحت بررسی هر چند جزئیات می تواند تغییر به عنوان اندازه گیری تدوین شده است. مک کارتی را ارائه جزئیات در هر دو شرط است. مک کانل شناور است یک پیشنهاد برای محدود کردن تعداد آمریکایی واجد شرایط برای بررسی به کسانی که درآمد $40,000 یک سال یا کمتر است.

خواسته در مورد اینکه آیا حقوق و دستمزد کاهش مالیات خواهد بود از جمله در مجلس سنا لایحه ای که منتشر می تواند به عنوان اوایل این هفته مجلس نمایندگان آمریکا نمی خواهد ذخیره کردن هر جزئیات.

"آنچه ما در حال رفتن به دنبال کردن بحث در کاخ سفید با بحث در ظهر فردا با اعضای ما را ببینید اگر ما می تواند به توسعه نوع یک رویکرد مشترک به این طرف ما. و سپس شروع به رسیدن به دموکرات ها گفت:" روز شنبه در کنگره.

اگر خواهان شامل مالیات بر حقوق برش در بسته بندی خود را از آن خواهد بود یک تغییر عمده برای توافق قانونگذاران که تا به حال در برابر تهمت فشار برای چنین کاهش. مغلوب ساختن پیشی جستن استدلال می کند این امر کمک به افزایش رشد اقتصادی است.

"من فکر می کنم آن را انگیزه ای برای شرکت ها برای استخدام کارگران خود را به عقب و به حفظ خود کارگران" رئیس جمهور به خبرنگاران گفت: روز شنبه.

اما جمهوری خواهان به ابراز نگرانی در مورد اینکه آیا این واقعا کمک خواهد کرد که گذاشته کردن کارگران و باید به جای آن تصمیم گرفتند به پیشنهاد آمریکایی ها و کسب و کار حمایت مالی مستقیم. دموکرات ها باید به طور مشابه ابراز مخالفت با مالیات بر حقوق و دستمزد قطع کرد و گفت این امر می تواند کمی کمک به آمریکایی ها که بیکار هستند و نیاز به کمک در حال حاضر.

دیگر تیز اختلافات باقی مانده میان رئیس جمهور و کنگره جمهوری خواهان و دموکرات ها بیش از آنچه که باید گنجانده شود در دور بعدی کمک کند. تعدادی از کلید مقررات از آخرین بسته نجات به پایان رسید و در پایان ماه از جمله 600 دلار افزایش در دولت مزایای بیکاری شده است که در مالی تاسیسات برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.

بیشتر: شما می توانید یک دوم محرک بررسی کنید ؟ در حال حاضر آن نامشخص است. در اینجا که در آن همه چیز ایستاده در یکی دیگر از COVID-19 لایحه.

بیشتر در مورد این ویروس: 24 ساعت در یک COVID-19 نقطه داغ برگ بدون پیاده روی از زندگی صدمه ندیده است. این است آنچه در آن است.

جدید مذاکرات آمده است که به تعدادی از COVID-19 نفر در سراسر کشور موج و به عنوان برگ برنده همچنان به تطهیر این بیماری همه گیر. در مصاحبه با فاکس نیوز روز یکشنبه او را رد خوشه به عنوان "embers" در حالی که کریس والاس میزبان از "فاکس نیوز یکشنبه," آنها را نسبت به یک "آتش سوزی جنگل."

پس از روز دوشنبه در کاخ سفید نشست, وزیر خزانه داری استیون Mnuchin که رهبری مذاکرات بین دولت و کنگره در coronavirus پاسخ گفت: دولت خواهد مذاکرات شروع می شود در $1 تریلیون علامت گذاری به مراتب پایین تر از 3 تریلیون دلار دموکرات کنگره به دنبال. او همچنین خواستار کاهش در افزایش مزایای بیکاری.

"ما در حال رفتن به مطمئن شوید که ما نمی پرداخت مردم پول بیشتری به ماندن در خانه (از) به کار رفتن" او گفت:. "ما می خواهیم به مطمئن شوید که افرادی که می توانید به کار با خیال راحت می توانید انجام دهید. ما باید اعتبار مالیاتی که مشوق کسب و کار به مردم را به کار می کنند."

Mnuchin گفت: مذاکرات سهشنبه ادامه خواهد داد زمانی که او و کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع انتظار می رود برای حضور در سنا آمریکا هفتگی ناهار در کنگره. پس از آن Mnuchin گفت: بحث آغاز خواهد شد با دموکرات ها در یک مصالحه.

پس از وقوع اولین ضربه زدن به آمریکا و کنگره و کاخ سفید تایید کرده اند که بیش از 3 تریلیون دلار در کمک های عبور از یک سری از لوایح است که ارائه وام و کمک های مالی برای کسب و کار نکنه با این بیماری همه گیر محرک چک به آمریکایی ها گسترش بیکاری برای گذاشته شدن کارگران و پول برای افزایش آزمایش و واکسن پژوهش است. اما از آن شده است ماه از آخرین بسته گذشت و با وجود تیز حزبی چین به مرحله بعدی است.

برای این دور خانه دموکرات گذشت 3 تریلیون دلار در لایحه ممکن است که شامل یک فرمت از 600 دلار افزایش مزایای بیکاری یک دوم $1,200 محرک چک برای افراد و خانواده ها در مورد $1 تریلیون دلار برای دولت های ایالتی و محلی اضافی کارگر حمایت و پول بیشتر برای تست و تماس با ردیابی.

جمهوری خواهان مجلس سنا را رد کرد خانه بیل. در میان اولویت های خود را: پول بیشتر برای مدارس به طوری که آنها می تواند بازگشایی در پاییز و مسئولیت حمایت از کسب و کار نگران شکایت شده توسط مشتریان که قرارداد COVID-19 در بازگشایی رستوران ها و مغازه ها.

ایران با لایحه انتظار می رود که قیمت بسیار پایین تر تگ و حذف آیتم هایی که دموکرات ها باید اصرار بر معنی مذاکرات می تواند نظرات و طولانی.

"من خواهید بود راست در نهایت': دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از خود دست زدن به COVID-19 و ریاست جمهوری

در اینجا چیزی است که دموکرات ها می خواهند در آینده بیل: خانه عبور از 3 تریلیون coronavirus طرح محرک چهره مقاومت مواجه در حزب جمهوری خواه به رهبری سنا

سنا GOP اندازه گیری نیز ممکن است در صورت مخالفت کاخ سفید است که بنا به گزارش ها مخالف افزایش بودجه برای, تست, تماس, ردیابی و دو سازمان بهداشت و درمان در خط مقدم همه گیر پاسخ: مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و موسسه ملی بهداشت. خواهان برنامه ریزی شده از جمله پول بیشتر برای آن دسته از طرح ها و ادارات دولتی در لایحه کاخ سفید گفته است در اعتراض به گفته نیویورک تایمز و واشنگتن پست.

دموکرات ها در زمان موضوع را با axing چنین پول از آینده لایحه Rep. درک کیلمر صندلی از متوسط جدید دموکرات ائتلاف گفت که این حرکت خواهد بود nonstarter.

"این است که خط قرمز او گفت:" روز شنبه در تماس با خبرنگاران. "ما فقط پرسیدن که منابع ساخته شده در دسترس ساخته شده در سراسر کشور به صورت یکسان تست و کاهش رویکرد که در حال مستقر در کاخ سفید برای حفظ جمهور امن است. ما می خواهیم به نگه داشتن ما از تشکیل امن است."

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: COVID بیل: مغلوب ساختن پیشی جستن توافق رهبران چشم مالیات حقوق و دستمزد, برش, 2nd محرک چک کنیدtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب