آلاباما پلیس اعتراف افسر پانچ, سیاه, مغازه دار که گزارش سرقت پس از "اشتباه او مشکوک'

دیوید Grinerآلاباما اداره پلیس اعتراف کرده که یکی از آن سفید افسران پانچ یک مغازه دار پس از او به نام 911 به گ

توسط KETABKHOOOON در 20 خرداد 1399
دیوید Griner

آلاباما اداره پلیس اعتراف کرده که یکی از آن سفید افسران پانچ یک مغازه دار پس از او به نام 911 به گزارش یک سرقت از آنجا که او اشتباه او را برای یک مظنون با توجه به گزارش های متعدد.

هر دو AL.com و آسوشیتد پرس گزارش داد که دکتور پلیس اعتراف کرد که مخلوط کردن در روز دوشنبه.

در یک کنفرانس خبری در روز دوشنبه گروه رئیس Nate آلن بازی جدید بدن کم ویدیو نشان دستگیری کوین پن در مارس ولی انتشار آن به طور جداگانه. این ویدئو به نظر می رسد به ویرایش شده اند و با پوشش و آهسته به پایین بخش و برش در لحظه ای که فیلم قبلی نشان می دهد پانچ پرتاب شد.

این نشان می دهد که پلیس از ورود ستاره ارواح و نوشیدنی ها فروشگاه در 15 مارس با اسلحه کشیده قبل از اینکه یک افسر جلوتر از بدن cam-پوشنده لباس می پرسد آقای پن برای قرار دادن سلاح خود را در تظاهراتی در مقابله. یک فرد احتمالا به اتهام دزد, دیده می شود, مستعد بر روی زمین است.

آقای پن سپس می گوید: "من تفنگ وجود دارد من تفنگ است که در اینجا من قصد دارم برای قرار دادن من اسلحه را اگر شما اسلحه کردم." همان افسر مسائل بیشتر هشدار به آقای پن می گوید که او "یک راست به من تفنگ".

پلیس ویدئو به پایان می رسد به عنوان افسر با بدن دوربین نقاط تفنگ خود را به سمت آقای پن قبل از سوم افسر حملات صاحب فروشگاه.

این آمد در میان سراسر کشور در اعتراض سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس را برانگیخت با کشتن جورج فلوید, گزارشی مرد مینیاپولیس پلیس در ماه گذشته.

آقای پن به اتهام فک او شکسته شد در این حادثه در حالی که ما گزارش های رسانه ها گفت که او متهم شده بود با مانع ماموران تحقیقات از سرقت.

در یک بعد از بیانیه اداره پلیس گفت: این اعتقاد هیچ سرقت قرار گرفته بود هر چند یک دزد بود بعد دستگیر شد.

فیلم دوربین مدار بسته از این حادثه قبلا منتشر آنلاین. به نظر می رسد برای نشان دادن Mr پن اشاره افسران خود را به فروشگاه و مجدد این مجله از سلاح خود را – به معنی آن بود که نه در داخل تفنگ در زمان. سه Decatur, افسران پلیس مغازه را وارد کنید و بلافاصله مشت آقای پن.

دو تن دیگر از افسران و سپس گام و کمک به گریبان آقای پن به زمین.

دکتور رئیس پلیس Nate آلن گفت: در روز دوشنبه در کنفرانس مطبوعاتی که او را "نه یک پانچ از یک تیراندازی".

او همچنین تایید کرد که این افسر که پانچ آقای پن قرار داده شده بود در اداری وظیفه در طول تحقیقات داخلی.

ادامه مطلب

جورج فلوید مراسم تشییع جنازه برگزار می شود, میان, تماس پلیس, اصلاحات – زندهtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب