Alison Brie, جوک در مورد '48 ساعت از مواد مخدر و رابطه جنسی' پس از ملاقات با دیو فرانکو

در حال سقوط در عشق در آسان! Alison Brie یک مردی Gras راه اندازی برای تشکر از او عاشقانه با شوهر, دیو فرانکو. ا

توسط KETABKHOOOON در 31 تیر 1399

در حال سقوط در عشق در آسان! Alison Brie یک مردی Gras راه اندازی برای تشکر از او عاشقانه با شوهر, دیو فرانکو.

این تب و تاب بودن , بازیگر, 37, به یاد می آورد داستان چگونه او ملاقات فرانکو که او بحباله نکاح در اوردن, در سال 2017, در طول یک ظاهر در دوشنبه, جولای 20 قسمت از The Tonight Show Starring Jimmy Fallon.

"این یک داستان عاشقانه و بسیار شیرین" Brie گفت: میزبان Jimmy Fallon. "این شروع می شود در نیواورلئان ای که در آن همه داستان عشق بزرگ آغاز خواهد شد. من آنجا با برخی از دوستان است. این بود برخی از باور نکردنی خواستگاری انجام می شود توسط دوست من ژول."

Alison Brie Recalls the Perfect Set Up With Husband Dave Franco Tonight Show
Alison Brie The Tonight Show Starring Jimmy Fallon/YouTube

لس آنجلس بومی گفت که او زد به فرانکو, 35 در فرودگاه و دوست او را دعوت به شام. در حالی که در رستوران او رفیق پیامک خود را زیر میز برای دیدن اگر او علاقه مند می شود در اتصال با حالا شما ببینید من بازیگر.

"من پاسخ داد: مانند" بله لطفا. Thumbs up. Thumbs up. Thumbs up.' بسیار مشتاق پاسخ" Brie به یاد می آورد. زن و شوهر دوست مشترک پس از آن نشان داد فرانکو Brie پاسخ که او پاسخ داد: "من هستم."

این جفت ارز را به آنها گفت هر دو مورد هر یک از دیگر متون است اما به آنها قول می دهم به نگه داشتن ارز یک راز است که با توجه به Brie شب که خیلی بهتر است.

"آن را راه اندازی کامل چرا که ما هر دو رو به ترک رستوران [و] سر به شب از نوشیدن و فسق داشتن مانند یک راز است که ما می دانستم که دیگر فرد در هیئت مدیره" او گفت:.

که تبدیل به "48 ساعت از مواد مخدر و جنس و مقدار زیادی از ساخت."

اولیه خود را پرت پایان ندارد در لوئیزیانا یا نه. "دیو شد تیراندازی یک فیلم برای هفته ها در New Orleans و فیلم او را گرفت و پس از آن به نیویورک و سپس به پاریس" Brie گفت Fallon, 45, و اشاره کرد که این دو ملاقات در نیویورک بعدی.

Alison Brie Recalls the Perfect Set Up With Husband Dave Franco
Alison Brie و دیو فرانکو مت بارون/BEI/شاتر

سفر به بزرگ اپل بود "برنده و ناهارخوری رمانتیک بخشی از جلسه هر یک از دیگر" با توجه به Brie که پس از آن منجر به فرانکو بزرگ عاشقانه ژست.

"او یک راز توجه داشته باشید در سرعت باد در آخرین روز سفر ما در نیویورک گفت:" بیا با من به پاریس و بنابراین در کلیشه مد ... چگونه می تواند من می گویم نه؟"

پنیر بری و فرانکو را پس از نوشته یک کمدی رمانتیک با هم — در حالی که در قرنطینه میان بیماری همه گیر کوروناویروس — اما از آنها استفاده نمی کند خود به خود داستان عشق.

"شما می دانید, آن را نمی. ما در مورد آن فکر," او گفت: در بحث نشان می دهد. "همانطور که ما شروع به نوشتن آن را به شما متوجه است که فیلم نیاز به درگیری و در آن شروع به احساس می کنید واقعا عجیب و غریب و بد برای ایجاد حالات که در آن ما می تواند مانند هست شاید این فرد در این فرد است."

The Mad Men زاج سفید اضافه شده: "من نمی خواهم برای قرار دادن آن در جهان است. من نمی خواهم به فوتبال fanfic در مورد ما زندگی می کند اما در راه منفی."

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب