همه لبخند! شاهزاده جورج جشن 7th تولد جدید عکس

شاهزاده جورج دوشس کمبریج/حسن نیت ارائه میدهد سلطنتی کنزینگتون/توییترچیزی برای جشن گرفتن! دوشس کیت جامعی, عکس ه

توسط KETABKHOOOON در 1 مرداد 1399
Prince George Celebrates 7th Birthday
شاهزاده جورج دوشس کمبریج/حسن نیت ارائه میدهد سلطنتی کنزینگتون/توییتر

چیزی برای جشن گرفتن! دوشس کیت جامعی, عکس های جدید از او و شاهزاده ویلیام's 7 ساله پسر پرنس جورج, برای شنبه, جولای 22, جشن تولد.

"به اشتراک گذاری [عکس] توسط دوشس جلوتر از پرنس جرج هفتم تولد فردا" در حساب رسمی برای دوک و دوشس توییتی در روز سه شنبه, جولای 20, نشان دادن جورج پوشیدن زیتون سبز تی شرت یقه دار و نشان دادن یک لبخند بزرگ. در دوم عکس او می پوشد یک کمو تی شرت دوباره با یک لبخند در چهره اش.

دوک و دوشس کمبریج در هر دو 38 استقبال فرزند ارشد پسر خود را در سال 2013 و پس از شارلوت شاهزاده و شاهزاده لویی در سال 2015 و 2018 شد.

Prince George Celebrates 7th Birthday
شاهزاده جورج دوشس کمبریج/حسن نیت ارائه میدهد سلطنتی کنزینگتون/توییتر

کیت منعکس شده در اولین تولد در ماه فوریه احساساتی بیش از چگونه "شگفت انگیز" این احساس به برگزاری جورج در یک "مبارک مادر مبارک عزیزم" قسمت پادکست. "این فوق العاده است که من گفته ام" دوشس گفت: در آن زمان. "چگونه می تواند به بدن انسان انجام این کار ؟ آن است که کاملا فوق العاده, در واقع. ... و او بسیار شیرین است. و من هم مرتب از رها که او خوشحال و سالم است."

او و شاهزاده تمرین با استفاده از یک صندلی با یک عروسک خود را قبل از پسر بچه سکس اولین کیت در ادامه می گویند. "ما مانند" چه چیزی ما را [با کودک] در یک تغییر? چگونه این قرار است کار کند؟'" او توضیح داد. "ما می خواهم حتی سعی کردم به تمرین با ... یک عروسک کوچک در خانه, اما شما می دانید, آن را هرگز فقط کار می کند راه شما برنامه ریزی شده پس از آن بود بسیار سخت به انجام است که در جهان مرحله. اما هیچ [ویلیام] انجام یک کار بسیار خوب است."

زمانی که جورج تبدیل 6 در ماه جولای 2019, سلطنتی جشن خود را با سحر و جادو نشان می دهد و با کمک مواد غذایی.

"کیت خواسته آنها را به پیتزا ماکارونی و لغزنده" یک منبع منحصرا گفت: ما هفتگی در آن زمان است. "آنها می خواستند کیک بستنی دستگاه و آب نبات. او به طور کلی تضمین می کند که بچه ها او را چوب به یک رژیم غذایی سالم اما تولد متفاوت هستند."

یک کمی خواسته برای هدیه مربوط به عشق خود را از "طبیعت و ساختمان و چیزهایی که" خودی اضافه شده است. "[او] در خواست یک جفت دوربین شکاری برای پرنده نگری و برقی کودکان, ماشین که بسیاری از دوستان مدرسه خود را داشته باشد."

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن