تقریبا 33 درصد خانوارها در هند نمی خواهد 'زنده ماندن فراتر از یک هفته' به عنوان coronavirus فرورفتگی درآمد: گزارش

یکی از این مطالعه نویسندگان اشاره کرد که رشد تحت نارندرا نخست وزیر-دولت به رهبری "بود در حال حاضر کاهش" پس ق

توسط KETABKHOOOON در 22 خرداد 1399
یکی از این مطالعه نویسندگان اشاره کرد که رشد تحت نارندرا نخست وزیر-دولت به رهبری "بود در حال حاضر کاهش" پس قبل از همه گیر و مستند تشدید خواهد کرد آن است که تنها در صورتی کمک بود که همچنان می تواند یک "رکود اقتصادی تمام عیار" در هند اجتناب شود. AFP/Narinder Nanu/فایل

تقریبا یک سوم از خانواده ها در هند را "نه قادر به زنده ماندن فراتر از یک هفته بدون کمک های اضافی" به دلیل مستند برای جلوگیری از گسترش بیماری مرگبار کرونا ويروسی است که مانع از فعالیت های کسب و کار و کاهش درآمد یک گزارش نشان داده است.

اقتصاد هند است که در "وخیم" تنگه گزارش توسط دانشگاه پنسیلوانیا مدرسه وارتون منتشر شده روز شنبه اشاره کرد و تأکید کرد که چگونه کارشناسان سؤال شد که مرحله به مرحله بازگشایی را انتخاب کنید بخش در هند به عنوان تعدادی از coronavirus موارد و مرگ و میر همچنان به افزایش است.

این کشور — که با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داشبورد بود هفتم در فهرست کشورهایی با بیشترین عفونت از ژوئن 8 — به تازگی تمدید آن مستند را از طریق 30 ژوئن — اما تنها در مهار مناطق.

دولت هند تاکنون پرده برداری از سه محرک برنامه ها به ارزش در مجموع تقریبا در INR21 تریلیون از جمله نقدینگی بسته به ارزش INR7.2 تریلیون دلار از این کشور بانک مرکزی اعلام کرد قبل از coronavirus.

در این گزارش اشاره کرد که "هند تولید ناخالص داخلی رشد کمترین در 11 سال در 3.1% [در آخرین سه ماهه] است و انتظار می رود قرارداد 6.8% در سال مالی جاری".

"این پریشانی اقتصادی در هند ناشی از این مستند وخیم است. نزدیک به 84 درصد از خانواده ها شاهد کاهش در درآمد از مستند آغاز شد با توجه به یک مطالعه اخیر توسط کارشناسان در دانشگاه پنسیلوانیا دانشگاه شیکاگو و بر اساس بمبئی-مرکز نظارت بر اقتصاد هند (CMIE)," مدرسه Wharton گزارش اعلام کرد.

مطالعه این گزارش ذکر شده و همچنین یک "'شدید و گسترده ای تاثیر منفی بر درآمد خانوار' را به عنوان همه گیر کاهش یافته خود را ماندن ظرفیت".

"نزدیک به یک سوم از تمام خانواده ها قادر خواهد بود برای زنده ماندن فراتر از یک هفته بدون کمک های اضافی آن را اعلام کرد. که سخت آمار می یابد گزینش در نرخ بیکاری که در حال عبور از 27 درصد در اوایل ممکن است تا نزدیک به چهار برابر از سطح در ماه های ژانویه-فوریه با توجه به CMIE داده است. نرخ بیکاری از سال کاهش یافته و به کمتر از 24 درصد."

یکی از نویسندگان این مطالعه, وارتون, استاد اقتصاد کسب و کار و سیاست های عمومی هدر Schofield گفت: "مستقیم و فوری انتقال مواد غذایی و پول نقد بسیار بالا در اولویت است.

"این نقل و انتقالات باید گسترده است و رسیدن به بسیاری از توزیع درآمد آن را به عنوان روشن است که نزدیک به همه اما ثروتمندترین دیده اند درآمد خود را می گیرند و نیاز به منابع اضافی برای زنده ماندن."

با توجه به مطالعه ذکر شده خانوارها در پایان پایین تر بودند کسانی که تا به حال به طور متوسط ماهانه سرانه درآمد پایین تر از INR3,800, در حالی که کسانی که در پایان بالاتر بود INR12,374-100,000. بنابراین خانواده های با درآمد متوسط گروه بودند "آسیب نامتناسب" با توجه به درآمد خود بودن آمار توسط coronavirus مستند.

روستایی خانواده ها هم بودند نامتناسب نهفته که 88 درصد از آنها تجربه یک اسلش در درآمد به عنوان مخالف به 75 درصد در مناطق شهری آنهایی که — عمدتا به دلیل این واقعیت است که در حالت دوم می توانید از خانه کار می کنند.

درآمد بازدید بود که متفاوت از لحاظ جغرافیایی با "پنج بدترین آسیب دیده متحده تریپورا, Chhattisgarh, Bihar, Jharkhand و هاریانا".

نویسندگان این مطالعه بیشتر نوشت که "بسیار بزرگ به اشتراک گذاری از خانواده دولت است که آنها قادر به ادامه — حتی بیش از دوره نسبتا کوتاه — بدون کمک های اضافی".

"در سراسر هند 34 درصد از خانواده ها قادر خواهد بود برای زنده ماندن برای بیش از یک هفته بدون کمک های اضافی, این بررسی نشان داد. تنها 30 درصد از خانواده ها قادر به زنده ماندن تا یک ماه یا بیشتر بدون کمک های اضافی."

از سوی دیگر 14 درصد از خانواده ها در حال حاضر گزارش از وجوه و مواجه با خطر شدید محرومیت این گزارش هشدار داده است. آن افزود: "سریع توزیع در نوع و یا نقل و انتقالات پول نقد مورد نیاز است برای جلوگیری از افزایش شدید سوء تغذیه شدید و محرومیت."

با این حال, جالب, روستایی, خانواده هایی که درآمد کمتر از متوسط درآمد "نسبتا بیشتر انعطاف پذیری ... به 54 درصد از آنها منابع کافی برای همان دوره از زمان". آن را در فهرست پنج کشور با بیشترین و ضروری ترین نیاز برای بودجه را به عنوان Jharkhand, بیهار لزبين تامیل نادو و کرالا.

مدرسه Wharton گزارش ذکر اکونومیست در مقاله توضیح یک KPMG توجه داشته باشید نوشتن: "برآورد واقعی جدید مالی تعهد توسط آقای دولت مودی طیف وسیعی از بمیرد 0.7 درصد از تولید ناخالص داخلی به رقم 1.3% گریه به دور از تبلیغ 10 درصد است."

Schofield این مطالعه همکاری نویسنده گفت: در حالی که بسته های مشوق بودند ستوده "شیطان در جزئیات". او اشاره کرد که مانع اصلی برای تسکین بودجه این واقعیت است که تقریبا 85 درصد از هند نیروی کار رسمی شد.

مدرسه Wharton گفت که او تا به حال "نامیده می شود برای دولت به تمرکز بر جلوگیری از سوء تغذیه و در ادامه به ارائه بهداشت مادر و کودک و خدمات مانند واکسن".

Schofield بیشتر برجسته شده است که یک نگرانی بزرگ در طول coronavirus مستند بود و خشونت و بدتر شدن سلامت روانی به عنوان کشورهایی مانند هند در حال حاضر "بسیار سطح بالایی از افسردگی تشخیص داده نشده".

"شده است وجود دارد نگران کننده ای افزایش خشونت خانگی. این روند به احتمال زیاد به تشدید در یک زمینه با منابع کمتر و بیشتر از ازدحام," او نوشت.

پس قبل از همه گیر رشد تحت نارندرا نخست وزیر-دولت به رهبری "بود در حال حاضر کاهش" و مستند را تشدید آن, او گفت:, و اضافه کرد که تنها در صورت کمک دولت بود که در ادامه می تواند یک "رکود اقتصادی تمام عیار" اجتناب شود.

در نهایت آن تأکید کرد که تاخیر در حمل و نقل ترتیبات برای مهاجران — دهها هزار نفر از آنها و بسیاری از آنها روزانه-شرط درگیر در پروژه های ساخت و ساز و یا کار در مغازه های خرده فروشی و یا رستوران ها — معنای آنها تا به حال "هیچ کار و آنها نمی توانیم به ادامه پرداخت برای اجاره و آب و برق در شهری خود را shanties و یا برای مواد غذایی, بهداشت و درمان و یا آموزش و پرورش برای فرزندان خود".

بسیاری جان خود را در راه بازگشت به روستاهای بومی در کشورهای دیگر به دلیل "خستگی گرسنگی و یا بیماری" به آن اضافه شده و اشاره کرد که Bharatiya Janata Party (BJP) دولت بود "ناگهان گرفتار محض اندازه مهاجر مهاجرت" و حمل و نقل پس از بزرگ و شرم آور به تاخیر بیاندازد.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن