تقریبا یک چهارم از مردم در دهلی نو تا به حال coronavirus: مطالعه

دهلی نو: تقریبا یک چهارم از مردم در دهلی نو تا به حال coronavirus با توجه به یک مطالعه که به بازیگران شک و ت

توسط KETABKHOOOON در 1 مرداد 1399

دهلی نو: تقریبا یک چهارم از مردم در دهلی نو تا به حال coronavirus با توجه به یک مطالعه که به بازیگران شک و تردید جدی در مقام شماره دو در megacity و در سراسر هند است.

هند در هفته گذشته شد سومین کشور پس از ایالات متحده و برزیل به آمار یک میلیون و موارد اما بسیاری از کارشناسان بلند گفت که با تست نرخ بهره واقعی تعداد می تواند بسیار بالاتر است.

آزمایش خون در 21,387 به صورت تصادفی انتخاب مردم در سراسر دهلی نو انجام شده توسط مرکز ملی کنترل بیماری ها یافت می شود که 23.48% از آنها تا به حال آنتی بادی های IgG — گذشته نشان می دهد قرار گرفتن در معرض ویروس.

با دهلی جمعیت بیش از 20 میلیون, یافته های منتشر شده روز سه شنبه توسط فدرال وزارت بهداشت نشان می دهد که 4.7 میلیون نفر به این ویروس تقریبا 40 بار رسمی شمارش 125,000.

در حالی که ستایش محدودیت دولت است که باید محدود از گسترش این ویروس, این وزارتخانه گفت: در این مطالعه "نشان می دهد که تعداد زیادی از افراد آلوده بدون علامت باقی می ماند".

بررسی های انجام شده بین 27 ژوئن و جولای 10.

و بیش از 75 درصد هنوز هم آسیب پذیر از جمله کسانی که در معرض خطر بالاتر Sujeet کومار سینگ رئیس مرکز ملی کنترل بیماری ها, یک کنفرانس خبری گفت.

روز چهارشنبه در هند را به وزارت بهداشت گزارش شده و در مجموع 1.19 میلیون coronavirus موارد تا کنون تقریبا با 29,000 مرگ و میر.

ماهاراشترا دهلی نو و تامیل نادو متحده بدترین تحت تاثیر قرار.

نارندرا نخست وزیر دولت تحمیل شده یکی از دقیقترین مستندات در اواخر ماه مارس اما از آن شده است به طور پیوسته کاهش در ماه های اخیر برای کاهش ویرانگر اقتصادی.

اما به طور مستقل از دولت فدرال متحده شده اند محدودیت های سفت به تعداد مورد افزایش یافت — از جمله در بنگلور بیهار و بنگال غربی و بخش هایی از کرالا و تامیل نادو.

روزانه موارد جدیدی شده است به طور پیوسته در حال سقوط در هفته های اخیر با کمتر از 1000 عفونت های جدید ثبت شده در روز سه شنبه برای اولین بار در 49 روز — پایین تر از قله حدود 4000 در اواخر ماه ژوئن.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب