آمازون داوران می گویند این ماسک صورت فوق العاده راحت

لطفا توجه داشته باشید: اطلاعات زیر در نظر گرفته شده است به تشخیص, درمان, درمان و یا جلوگیری از هر گونه بیماری

توسط KETABKHOOOON در 14 اردیبهشت 1399

لطفا توجه داشته باشید: اطلاعات زیر در نظر گرفته شده است به تشخیص, درمان, درمان و یا جلوگیری از هر گونه بیماری یا بیماری.

دیدن نکات و اطلاعات از CDC در اینجا.

محافظ ماسک صورت فروش از سمت چپ و راست این روزها — و با همین دلیل خوب. ما همه در جستجوی گزینه های قابل استفاده مجدد است که می تواند نگه داشتن خودمان و کسانی که در اطراف ما امن در هر CDC دستورالعمل در حالی که مطمئن شوید به حرکت شبیه چمچه زنی پزشکی-درجه تجهیزات است که باید این سایت متعلق به کارگران خط مقدم.

راستش دنبال این ماسک می تواند دشوار و کاملا خسته کننده کار است. فقط زمانی که شما فکر می کنید شما یک برنده دوم شما ضربه "تازه کردن" و یا اقدام به پرداخت محصول خود را به طور ناگهانی از بین رفته است! این فروشگاه با ما تیم تلاش به طور مداوم به روز رسانی شما در تمام بهترین ماسک های صورت هستند که هنوز هم در بازار موجود است که از جمله این مجموعه از چهار است که شما می توانید انتخاب کنید تا در حال حاضر!

Ecomade Arena Fashion Protective Reusable Face Mask (4 Pack)
Ecomade عرصه مد محافظ قابل استفاده مجدد ماسک صورت (4 بسته) آمازون
آن را ببینید!

دریافت Ecomade عرصه مد محافظ قابل استفاده مجدد ماسک صورت (4 بسته) برای تنها $30 در دسترس در آمازون! آنها را به عنوان به زودی به عنوان مه 1 سال 2020 است. لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, مارس 22 سال 2020 اما در معرض تغییر است.

گاهی اوقات آن را در مورد به ثمر رساند دقیق نوع از پوشش است که شما لزوما ترجیح می دهند — اما گرفتن دست خود را بر روی یکی که در واقع هنوز در انبار است. خوشبختانه این گزینه چک کردن هر دو از آن جعبه! آن را ساخته شده از مواد نرم و پنبه را که احساس ملایم بر روی پوست. آنها پوشش بینی و دهان و امن در گوش با تسمه الاستیک در هر طرف. آمازون مشتری می گویند که آنها "راحت تنفس و قطعا خوب برای پوست های حساس است." راستش چه بیشتر می تواند شما برای درخواست ؟

Ecomade Arena Fashion Protective Reusable Face Mask (4 Pack)
Ecomade عرصه مد محافظ قابل استفاده مجدد ماسک صورت (4 بسته) آمازون
آن را ببینید!

دریافت Ecomade عرصه مد محافظ قابل استفاده مجدد ماسک صورت (4 بسته) برای تنها $30 در دسترس در آمازون! آنها را به عنوان به زودی به عنوان مه 1 سال 2020 است. لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, مارس 22 سال 2020 اما در معرض تغییر است.

یک یادآوری: این ماسک ها مناسب نیست به جای اجتماعی فاصله هر وسیله. شما هنوز هم باید هدف به اقامت حداقل شش فوت دور از دیگران در حالی که خارج در عمومی — حتی زمانی که شما به این صورت پوشش است. علاوه بر این شما می توانید انتخاب کنید تا فیلتر به همراه این ماسک اگر شما می خواهم که این لایه اضافی از حفاظت. ما سپاسگزار برای پیدا کردن گزینه های دوستدار محیط زیست مانند این که می توان آن را مورد استفاده مجدد قرار به صورت مکرر — اما اغلب شما نیاز دارید! فقط مطمئن شوید که برای شستن آنها را حداقل یک بار در روز و شما تمام مجموعه. نمی بدفع الو قت گذراندن این یکی!

آن را ببینید: دریافت Ecomade عرصه مد محافظ قابل استفاده مجدد ماسک صورت (4 بسته) برای تنها $30 در دسترس در آمازون! آنها را به عنوان به زودی به عنوان مه 1 سال 2020 است. لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, مارس 22 سال 2020 اما در معرض تغییر است.

نه آنچه که شما دنبال آن هستید ؟ چک کردن محصولات بیشتر از Ecomade آرنا و فروشگاه همه زیبایی و مراقبت های شخصی در آمازون در دسترس در اینجا! فراموش نکنید که برای بررسی از همه از آمازون معاملات روزانه در اینجا!

دیدن نکات و اطلاعات از CDC در اینجا.

سلب مسئولیت: در حالی که ما کار را به اطمینان حاصل شود که اطلاعات مربوط به محصول است که درست در مناسبت تولید کنندگان ممکن است خود را تغییر دهید لیست مواد تشکیل دهنده. محصول واقعی و بسته بندی مواد ممکن است حاوی بیشتر و/یا اطلاعات مختلف از آن نشان داده شده در وب سایت ما. ما توصیه می کنیم که شما صرفا با تکیه بر اطلاعات ارائه شده و به شما که همیشه خواندن برچسب هشدارها و دستورالعمل را قبل از استفاده و یا مصرف یک محصول. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک محصول لطفا با سازنده تماس بگیرید. محتوای این سایت برای اهداف مرجع و در نظر گرفته شده است به عنوان جایگزینی برای مشاوره داده شده توسط یک پزشک داروساز یا دیگر مجوز حرفه ای مراقبت های بهداشتی. شما باید با استفاده از این اطلاعات به عنوان خود تشخیص یا درمان یک مشکل سلامتی یا بیماری است. تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی بلافاصله اگر شما گمان می برند که شما باید یک مشکل پزشکی است. اطلاعات و اظهارات در مورد مکمل های غذایی باید ارزیابی نشده است توسط سازمان غذا و دارو در نظر گرفته شده و برای تشخیص درمان یا جلوگیری از هر گونه بیماری یا بیماری. ما هفتگی فرض هیچ مسئولیتی در قبال اشتباهات و یا misstatements در مورد محصولات.

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در ShopWithUs@usmagazine.com. خرید خوشحال!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب