آمازون به تازگی راه اندازی ماسک صورت شامل یک کراوات رنگ گزینه

ما هفتگی است وابسته به مشارکت بنابراین ما ممکن است دریافت غرامت برای برخی از لینک ها به محصولات و خدمات است. ل

توسط KETABKHOOOON در 26 تیر 1399

ما هفتگی است وابسته به مشارکت بنابراین ما ممکن است دریافت غرامت برای برخی از لینک ها به محصولات و خدمات است.

لطفا توجه داشته باشید: اطلاعات زیر در نظر گرفته شده است به تشخیص درمان یا جلوگیری از هر گونه بیماری یا بیماری.

دیدن نکات و اطلاعات از CDC در اینجا.

آنها کراوات رنگ روند رسما گرفته! زمانی که قرنطینه اولین لگد کردن بسیاری از ما شروع به ایجاد خود ما کراوات رنگ پیراهن و تی شرت برای کمک به عبور زمان در یک راه خلاق. ما همیشه بزرگ کراوات رنگ طرفداران بنابراین ما در حال هیجان زده است که آن را تبدیل به مد روز یک بار دیگر. گذشته از اینکه واقعا لذت بخش فعالیت برخی از مورد علاقه ما قطعات decked در این بازی سرگرم کننده نسخه قابل چاپ.

در حال حاضر وسواس رسما نفوذ جهان از ماسک و ما آن را دوست دارم! آمازون خط جدید از ماسک صورت فقط کاهش یافته است مجموعه ای از های مختلف کراوات رنگ گزینه های -- و همه آنها شایان ستایش است. این بسته فروش فوق العاده سریع پس از عمل به سرعت اگر شما می خواهید برای اضافه کردن آنها را به صورت خود را پوشش مجموعه!

Quality Durables Adults and Kids 4-Pack Reusable Face Covering (Tie Dye Multi Pack)
کیفیت لوازم خانگي بزرگسالان و کودکان و نوجوانان 4-بسته قابل استفاده مجدد در صورت پوشش (رنگ کراوات چند بسته) آمازون
آن را ببینید!

دریافت با کیفیت لوازم خانگي بزرگسالان و کودکان و نوجوانان 4-بسته قابل استفاده مجدد در صورت پوشش برای 18 $در دسترس در آمازون! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, جولای 16, 2020, اما تغییر هستند.

این 100 ٪ پنبه, ماسک, مجموعه باید به سرعت تبدیل شدن به یک بسیار پرطرفدار آمازون پرفروش و با همین دلیل خوب. خریداران عشق چگونه راحت آنها به خصوص از آنجایی که آنها می آیند در اندازه های مناسب برای کودکان و بزرگسالان است. بله تمام خانواده می تواند هماهنگ! علاوه بر این بالغ ماسک در حال حاضر در دسترس در دو اندازه گزینه ها به جای صورت های مختلف شکل که همه ما می تواند درک.

این ماسک ساده و محکم گوش حلقه به صورت یک جا امن و امان. آنها ساخته شده با CDC دستورالعمل در ذهن — که دولت است که این مهم به یک ماسک را پوشش می دهد که بینی و دهان مناطق زمانی که شما در بیرون هستید و نمی توانید حفظ مناسب اجتماعی فاصله. حتی اگر شما احساس بیمار بسیار مهم برای انجام بخشی خود را در کمک به کاهش سرعت گسترش COVID-19.

Quality Durables Adults and Kids 4-Pack Reusable Face Covering
کیفیت لوازم خانگي بزرگسالان و کودکان و نوجوانان 4-بسته قابل استفاده مجدد در صورت پوشش آمازون
آن را ببینید!

دریافت با کیفیت لوازم خانگي بزرگسالان و کودکان و نوجوانان 4-بسته قابل استفاده مجدد در صورت پوشش برای 18 $در دسترس در آمازون! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, جولای 16, 2020, اما تغییر هستند.

نگه داشتن خودتان و کسانی که در اطراف ما امن است از اهمیت زیادی برخوردار است در حال حاضر. مسطح منحنی ضروری است — بنابراین اگر ما می تواند یک ماسک انجام بخشی از ما را برای جامعه و نگاه زیبا و دلفریب, در حالی که انجام این کار ؟ که هدف نهایی! ما همه به این باور نکردنی, ماسک, و ما نمی تواند بیشتر هیجان زده به سنگ کراوات رنگ برای مطابقت با بقیه تبادل نظر ما لباس!

آن را ببینید: دریافت با کیفیت لوازم خانگي بزرگسالان و کودکان و نوجوانان 4-بسته قابل استفاده مجدد در صورت پوشش برای 18 $در دسترس در آمازون! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, جولای 16, 2020, اما تغییر هستند.

به دنبال گزینه های بیشتر? بررسی بیشتر ماسک صورت در آمازون و dروی نکنید که برای بررسی همه آمازون معاملات روزانه!

دیدن نکات و اطلاعات از CDC در اینجا.

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

سلب مسئولیت: در حالی که ما کار را به اطمینان حاصل شود که اطلاعات مربوط به محصول است که درست در مناسبت تولید کنندگان ممکن است خود را تغییر دهید لیست مواد تشکیل دهنده. محصول واقعی و بسته بندی مواد ممکن است حاوی بیشتر و/یا اطلاعات مختلف از آن نشان داده شده در وب سایت ما. ما توصیه می کنیم که شما صرفا با تکیه بر اطلاعات ارائه شده و به شما که همیشه خواندن برچسب هشدارها و دستورالعمل را قبل از استفاده و یا مصرف یک محصول. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک محصول لطفا با سازنده تماس بگیرید. محتوای این سایت برای اهداف مرجع و در نظر گرفته شده است به عنوان جایگزینی برای مشاوره داده شده توسط یک پزشک داروساز یا دیگر مجوز حرفه ای مراقبت های بهداشتی. شما باید با استفاده از این اطلاعات به عنوان خود تشخیص یا درمان یک مشکل سلامتی یا بیماری است. تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی بلافاصله اگر شما گمان می برند که شما باید یک مشکل پزشکی است. اطلاعات و اظهارات در مورد مکمل های غذایی باید ارزیابی نشده است توسط سازمان غذا و دارو در نظر گرفته شده و برای تشخیص درمان یا جلوگیری از هر گونه بیماری یا بیماری. ما هفتگی فرض هیچ مسئولیتی در قبال اشتباهات و یا misstatements در مورد محصولات.

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید مانند ماسک صورت خود tanners, Lululemon زنگار منتقل میشد و تقریبا هر چیزی در مورد Nordstrom سالگرد فروش. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در ShopWithUs@usmagazine.com. خرید خوشحال!tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب