Amber Riley سهام لمس تصویری از Naya Rivera آواز با پسر Josey

عزیزم دو نفره است. Amber Riley ارسال شده تصویری از Naya Rivera آواز "Skidamarink" با او 4 ساله و پسر Josey پس

توسط KETABKHOOOON در 24 تیر 1399

عزیزم دو نفره است. Amber Riley ارسال شده تصویری از Naya Rivera آواز "Skidamarink" با او 4 ساله و پسر Josey پس از اواخر بازیگر زن پیدا شد در دریاچه Piru در دوشنبه, جولای 13.

"مورد علاقه من, دونفری, شریک" لس آنجلس بومی, 34, زيرنويس سه شنبه, جولای 14, Instagram فیلم. "من شما را دوست دارم. من از دست شما. من اصلا کلمات در حال حاضر تنها بسیاری از احساسات. استراحت در صلح فرشته و می دانم که خانواده شما هرگز به نگرانی در مورد هر چیزی."

Amber Riley Shares Touching Video of Naya Rivera Singing With 4-Year-Old Son Josey
Naya Rivera و Josey. حسن نیت ارائه میدهد از Amber Riley/Instagram

Gabrielle Union اظهار نظر در لمس ویدئو "عشق همیشه @msamberpriley من خیلی خیلی متاسفم برای از دست دادن و از دست دادن نیا به نوزاد خود او و خانواده و دوستان او و تمام طرفداران او" در حالی که یارا شهیدی افزود: "ارسال شما را دوست دارم."

در رسانه های اجتماعی ها مادر و پسر جفت راديال کردن لحن در رختخواب. "من دوست دارم شما را در صبح و در بعد از ظهر" ریورا و Josey خواند. "من دوست دارم شما را در شب و در ماه است."

Amber Riley Shares Touching Video of Naya Rivera Singing With 4-Year-Old Son Josey
Amber Riley and Naya Rivera اریک Charbonneau/شاتر

این Devious Maids آلوم خواسته پسرش در پایان این ویدئو را برای یک بوسه و Josey تکیه با یک لبخند.

اواخر Glee ستاره های اجاره ای یک موتوری پل موقت نظامی زدن قایق با یک کمی در یکشنبه, جولای 8, شد و از دست رفته زمانی که هنر و صنعت بود سر رسیده. Josey که خواننده مشترک با شوهر سابق رایان دورسیداشت خواب به تنهایی در قایق پوشیدن جلیقه نجات شهرستان ونتورا کلانتر گفت Us Weekly , در بیانیه ای.

پنج روز بعد مقامات تایید بهبود ریورا بدن. "ما از صحبت کردن با پسرش که او و Naya, شنا در دریاچه هم در برخی از نقطه در طول سفر خود به" کلانتر به خبرنگاران گفت: در روز دوشنبه. "در آن زمان که پسر او توضیح داده که کمک به قایق توسط Naya که باعث تقویت او را بر روی عرشه از پشت. او گفته محققان که او به عقب نگاه کرد و دید او ناپدید می شوند در زیر سطح آب است."

در علاوه بر این به رایلی لمس ادای احترام, Lea Michele, Darren Criss و بیشتر از ریورا سابق Glee costars را افتخار خود را از طریق Instagram.

Amber Riley Shares Touching Video of Naya Rivera Singing With 4-Year-Old Son Josey
Amber Riley and Naya Rivera. شاتر (2)

این Scream Queens آلوم 33 ارسال شده سیاه و سفید عکس از کالیفرنیا بومی در Instagram داستان. همانطور که برای American Crime Story آلوم همچنین 33 او نوشت: "من دائما نقل مکان کرد و با درجه که او در زمان مراقبت از خانواده خود را و چگونه او را برای دوستان او. او نشان داد تا برای من در موارد متعدد که در آن او را ندارد و من همیشه سپاسگزار او را برای دوستی و سپس به عنوان من قطعا در حال حاضر.⁣"

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب