در میان ما تنش ایران ایجاد جعلی ناو هواپیمابر به حمله

دبی, امارات متحده عربی (AP) — به عنوان تنش بالا باقی می ماند میان ایران و ایالات متحده با جمهوری اسلامی به نظر

توسط KETABKHOOOON در 20 خرداد 1399

دبی, امارات متحده عربی (AP) — به عنوان تنش بالا باقی می ماند میان ایران و ایالات متحده با جمهوری اسلامی به نظر می رسد که ساخته جدید مسخره کردن یک ناو هواپیمابر را از ساحل جنوبی به صورت بالقوه زنده آتش دریل.

Faux دشمن دیده می شود در عکس های ماهواره ای به دست آمده سهشنبه توسط آسوشیتد پرس, شبیه نیمیتز کلاس حامل های که نیروی دریایی ایالات متحده به طور معمول بادبان به خلیج فارس از تنگه هرمز باریک آن دهان که در آن 20 درصد از تمام نفت جهان عبور می کند.

در حالی که هنوز به اذعان مقامات ایرانی در این ماکت ظاهر در شهرستان بندر بندر عباس نشان می دهد ایران و شبه نظامی پاسداران در حال آماده سازی یک encore مشابه مسخره غرق شدن آن انجام شده در 2015. آن را نیز می آید به ایران اعلام کرد که روز شنبه آن را اجرا یک مرد را متهم کرد از به اشتراک گذاری اطلاعات در حرکات گارد ژنرال قاسم سلیمانی که در ایالات متحده کشته شده در ژانویه حمله هواپیماهای بدون سرنشین در بغداد.

ماکت حمل 16 مدل از جت های جنگنده در آن عرشه با توجه به تصاویر ماهوارهای گرفته شده توسط Maxar فن آوری. رگ به نظر می رسد برخی از 200 متر (650 فوت) طول و 50 متر (160 فوت) گسترده است. واقعی نیمیتز است که بیش از 300 متر (980 فوت) طول و 75 متر (245 پا) گسترده است.

جعلی حامل نشسته فقط یک فاصله کوتاه از پارکینگ که در آن گارد رونمایی جدید بیش از 100 قایق های تندرو در مارس نوع آن به طور معمول در استخدام در تنش و برخورد بین ایران و ملوانان و نیروی دریایی ایالات متحده ، آن قایق حمل هر دو سوار ماشین اسلحه و موشک.

این مدل که برای اولین بار شروع به متوجه شود در میان دفاع و هوش تحلیلگران در ماه ژانویه به شدت شبیه یک مشابه استفاده می شود در ماه فوریه 2015 در طی یک تمرین نظامی به نام "Great Prophet 9." در طول این تمرین ایران swarmed جعلی ناو هواپیمابر با قایق های تندرو شلیک مسلسل و راکت. سطح به دریا موشک های بعد هدف قرار داده و نابود جعلی حامل.

"هواپیمای آمریکایی حامل های بسیار بزرگ در انبار مهمات مسکن بسیاری از موشک راکت اژدر و هر چیز دیگری" گارد را پس از آن-نیروی دریایی رئیس Adm. علی فدوی گفت: در تلویزیون دولتی ،

که مته اما آمد که ایران و قدرت های جهانی باقی ماند قفل شده است و در مذاکرات بر سر برنامه هستهای ایران. امروز معامله متولد شده از این مذاکرات است که در ژنده پوش. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک جانبه انصراف امریکا از این توافق در مارس سال 2018 است. ایران بعد از آن در پاسخ به آرامی رها کردن تقریبا هر مستاجر از توافق هر چند که هنوز هم اجازه می دهد تا U. N. دسترسی بازرسان به سایت های هسته ای.

در تابستان گذشته شاهد یک سری از حملات و حوادث بیشتر سطح شیب دار بالا تنش بین ایران و ایالات متحده در آنها به اوج با Jan. 3 حمله در نزدیکی فرودگاه بین المللی بغداد که به کشته شدن سلیمانی رئیس گارد اعزامی قدس یا بیت المقدس نیروی.

همچنین در روز سه شنبه سخنگوی قوه قضائیه غلامحسین اسماعیلی گفت: شهروند ایرانی محمود موسوی مجد مجرم شناخته شده بود در دادگاه انقلاب که دسته موارد امنیتی پشت درهای بسته. اسماعیلی متهم مجد از دریافت پول به اتهام های امنیتی اطلاعات سپاه پاسداران و سپاه قدس و همچنین به عنوان "موقعیت و جنبش راه" از سردار سلیمانی.

مجد بود "مرتبط با سیا و موساد" اسرائیل هوش آژانس اسماعیلی ادعا بدون ارائه شواهد. هر دو سازمان سیا و نخست وزیر اسرائیل که نظارت موساد کاهش یافته است به نظر. آن را بلافاصله روشن اگر مجد به حال یک وکیل.

اسماعیلی نگفت که مجد خواهد بود اعدام دیگر از آن خواهد بود "به زودی." او نیز متوقف کوتاه از پیوند مستقیم اطلاعات گفته های ارائه شده توسط Majd سلیمانی به مرگ است. بعد سه شنبه قوه قضاییه گفت: مجد بازداشت شد در ماه اکتبر 2018 و محکوم به مرگ در سپتامبر سال 2019 قبل از سلیمانی کشتن.

اسماعیلی توضیحات همچنین پیشنهاد مجد می تواند یک عضو از ایران را نظامی و شبه نظامی و یا دستگاه اطلاعاتی داده شده توانایی های خود را برای دسترسی به آنچه خواهد بود که استقرار اسرار درونی. آن را به یاد می آورد 1984 اعدام از ایران رئیس Adm. بهرام افضلی که ایران کشته به همراه نه نفر دیگر در ارتش بیش از اتهامات آنها تصویب مواد طبقه بندی شده بر روی کمونیستی حزب توده که پس از آن به مواد به اتحاد جماهیر شوروی.

ایران انتقام برای سلیمانی کشتن با یک موشک بالستیک اعتصاب Jan. 8 هدف قرار دادن نیروهای ایالات متحده در عراق, حمله که در سمت چپ بیش از 100 سرباز آمریکایی با جدی آسیب های مغزی. که همان روز نگهبان به طور تصادفی به ضرب گلوله یک اوکراین jetliner در تهران به قتل 176 نفر است.

ایران اعلام بلندی اعدام نشان می دهد که چگونه به طور جدی آنها هنوز سلیمانی را ترور. ورزش با هدف قرار دادن یک مدل ناو هواپیمابر ایالات متحده می تواند با ارسال این پیام به خوبی به خصوص اگر آن را شامل ازدحام حمله عروق کوچکتر که تحلیلگران بر این باورند که ایران استخدام اگر آن را به یک تیراندازی جنگ با نیروی دریایی ایالات متحده ،

نیروی دریایی ایالات متحده را در بحرین مستقر در ناوگان 5 که گشت خاورمیانه آبهای بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

___

آسوشیتد پرس نویسنده ناصر کریمی در تهران, ایران کمک به این گزارش.

___

دنبال جان Gambrell در توییتر در www.twitter.com/jongambrellAP.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن