آتلانتا افسر پلیس را در Rayshard بروکس' مرگ معتقد است که او خواهان انجام هر کاری اشتباه'

Rayshard بروکس بود به ضرب گلوله در طول توقف ترافیک در ژوئن 12, پس از یک مبارزه با پلیس زمانی که آنها سعی در دس

توسط KETABKHOOOON در 4 تیر 1399
Rayshard بروکس بود به ضرب گلوله در طول توقف ترافیک در ژوئن 12, پس از یک مبارزه با پلیس زمانی که آنها سعی در دستگیری او پس از یک آزمون هوشیاری.

ما استوارت محاکمه وکلای مدافع/جزوه کرج

  • آتلانتا افسر پلیس Devin برازنان شد متهم با تشدید حمله پس از ژوئن 12, تیراندازی مرگبار از 27 سال Rayshard بروکس.
  • برازنان دیده می شد در فیلم از این حادثه با قرار دادن پای خود را بر روی بروکس پس از او بوده است به ضرب گلوله توسط افسر پلیس گرت Rolfe که پس از کار اخراج شده و به اتهام قتل.
  • برازنان گفت: Atlanta Journal-Constitution حرکت بود "فقط یک چیز غریزی" و معتقد است که او "چیزی نمی اشتباه" در حوادث اطراف بروکس' مرگ است.
  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

آتلانتا افسر پلیس که به اتهام تیراندازی مرگ Rayshard بروکس است صحبت کردن در مورد این حادثه گفتن Atlanta Journal-Constitution که او معتقد است که او "هیچ ایرادی نمی کنند."

"من با ایمان کامل در نظام عدالت کیفری" Devin برازنان گفت AJC. "من واقعا نمی. من 100 درصد ایمان به حقیقت خواهد آمد. مردم را برای آنچه در آن است. آنها را درک نمی کردم که چیزی اشتباه است. من می دانم که حقیقت این است که آنچه می شمارد."

بروکس 27 بود به ضرب گلوله در طول توقف ترافیک در ژوئن 12, پس از یک مبارزه با پلیس زمانی که آنها سعی در دستگیری او پس از یک آزمون هوشیاری. حادثه اتفاق افتاده در یک وندی پارکینگ پس از یک کارمند به نام 911 به گزارش بروکس افتاده بود به خواب رفتن در پشت چرخ از اتومبیل خود را در این درایو از طریق خط.

هر دو افسران درگیر در تیراندازی — برازنان و گرت Rolfe — در حال حاضر با اتهامات جنایی.

برازنان است که در آنجا قرار داده شده است در مرخصی اداری توسط اداره پلیس متهم شده بود با تشدید حمله پس از فیلم از این حادثه خود را نشان داد پا بر بروکس پس از تیراندازی. Rolfe, افسر که شات بروکس اخراج شده از زور و به اتهام قتل جنایت.

برازنان آزاد شده از زندان یک باند 50.000 دلار و او را به صحبت AJC برای مصاحبه که شد منتشر شده در سه شنبه همان روز به عنوان بروکس' مراسم تشییع جنازه.

"من احساس می کنم مثل من طرف واقعا شنیده ام و با توجه به بازه زمانی کوتاه این سخت است برای کسی که به درک تمام حقایق و تمام شرایط اطراف آن را," او گفت: AJC. "که گفت: من هنوز هم مایل به همکاری است."

او به نام بروکس' مرگ "دلخراش" و یک "تراژدی" است اما گفت که او فکر نمی کند که او را به انجام هر کاری متفاوت است اگر او را در این وضعیت دوباره.

او گفت که او با قرار دادن پای خود را بر روی بروکس' سر به دلیل بروکس خود را گرفته بود تیزر و او "در تلاش برای کشف کردن چه خبر است."

برازنان بود زدم به پیاده رو در طی یک مبارزه با بروکس و وکیل او گفت AJC که او تا به حال یک ضربه مغزی که او را آشفته.

فیلم از این حادثه نشان می دهد بروکس ظاهر می شود به نقطه تیزر در Rolfe قبل از او کشته شد.

"این کاملا درست غریزی چیزی که برای خود من ایمنی" برازنان گفت: از قرار دادن پای خود را بر روی بروکس. "زمانی که من متوجه شدم من امن بود که زمانی که من آن را خاموش. در راه شكل بود من در تلاش برای صدمه زدن به این مرد است."

فیلم از شب عکسبرداری نشان داد که برازنان و Rolfe در زمان دو دقیقه قبل از تجویز دستیار به بروکس پس از او در پشت Rolfe.

بروکس' بیوه Tomika میلر با سی ان ان گفت او وحشت زده شد توسط برازنان و Rolfe اعمال در شب مرگ شوهرش.

"من نمی دانم آنچه من انجام داده اند اگر من را دیده اند آن را برای خودم. اما من احساس کردم همه چیز او احساس فقط با شنیدن آنچه که او را از طریق رفت. و آن را صدمه دیده است. آن صدمه دیده است واقعا بد است," او گفت:.

  • ادامه مطلب:
  • افسر متهم به قتل Rayshard بروکس منتقل شد به یک زندان بیش از نگرانی های امنیتی
  • مرگ جورج فلوید و Rayshard بروکس باید soured در حال حاضر رابطه تیره و تار بین مردم و پلیس
  • گرت Rolfe, افسر متهم به قتل Rayshard بروکس متهم شده بود از پوشش یک پلیس در تیراندازی یک مرد سیاه و سفید در سال 2015
  • یک 'بالاتر از حد معمول' تعداد آتلانتا افسران پلیس تماس بگیرید و از همکاران سابق به اتهام قتل, قتل Rayshard بروکس

خواندن مقاله اصلی در خودیtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن