آنچه همه باید درباره استخر پیش ساخته بدانند

فروش استخر پیش ساخته با قطر 366استخر پیش ساخته ایزی ست با قطر 366 در 91 سانتی متر از دیگر سایز های استخر های

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

فروش استخر پیش ساخته با قطر 366استخر پیش ساخته ایزی ست با قطر 366 در 91 سانتی متر از دیگر سایز های استخر های ایزی ست که ساخته شده از جنس PVC با الیاف شمعی می باشد . جایگزینی راحت: بعد از ۱۰ ـ ۱۲ سال به راحتی می توان آن را تعویض کرد. بعد از 10 ـ 12 سال نیاز به تعویض کامل استخر است. بعد از 10 ـ 12 سال به راحتی می توان آن را تعویض كرد. تقسیم بندی کرد. اصولا استخر های پیش ساخته نه تنها به عنوان استخر های تفریحی و استخر شنا بلکه به عنوان استخر پیش ساخته پرورش ماهی و استخر پیش ساخته کشاورزی نیز مورد استفاده قرار می گیرند. در صورتی که قصد ساخت استخر های بتنی و یا چوبی برای تفریحات آبی ، پرورش ماهی و ذخیره آب برای کشاورزی داشته باشید هزینه بسیار بالایی برای شما خواهد داشت به همین منظور استخر های پیش ساخته تولید و به بازار عرضه شده اند که نه تنها قابلیت نصب روکار بلکه امکان نصب توکار را نیز خواهند داشت تا به عنوان استخر پیش ساخته ثابت نیز مورد استفاده قرار گیرند.

امروزه برای ساخت استخر بتنی هزینه های زیادی را باید متحمل شد و مراحل زیادی را مانند گود برداری , عایق کاری ، کاشی کاری و لوله کشی , تاسیس موتور خانه و تصفیه خانه جهت تصفیه آب را انجام داد و از طرفی فضای شما را اشغال میکند و به صورت ثابت میماند اما استخر های آماده اینتکس و استخر پیش ساخته اینتکس بسیار ارزان تر و مبلغ آن از استخر های بتونی بسیار پایین تر است و از نظر حمل و نقل و جا به جایی به راحتی میتوان آن را به نقطه ای دیگر هدایت نمود . قبلا چند بار به لایه ژله ای استخرهای فایبرگلاس اشاره کردیم، این لایه قطعاً یکی از برجسته ترین لایههای استخرهای فایبرگلاس است، اما این استخرها حداقل ۵ لایه دیگر در پشت خود دارد. استخر ایزی ست با قطر 366 یکی از منحصر به فرد ترین استخر های پیش ساخته خانوادگی از محصولات اینتکس محسوب میگردد .

This con tent was g᠎enerat ed  with G SA Content G​enerator D᠎emover sion!

استخر پیش ساخته در حال حاضر به واسطه ویژگی های منحصر به فردش گزینه ای بسیار مقرون به صرفهتر و مناسبتر نسبت به استخر های سنتی است. این استخر از جنس پی وی سی بسیار مقاوم در عین حال بسیار نرم و لطیف بوده که ضد آب و ضد حساسیت می باشد که برای سنین بالای 6 سال طراحی شده است . این نوع استخر پیش ساخته از 10 لایه شامل الیاف شیشه، رزین و ژلکوت ساخته شدهاند. این استخرها در دو نوع روکار و توکار قابل اجرا هستند. فروش استخرهای پیش ساخته زرفام و جذب عاملیتاستخرهای پیش ساخته زرفام تحت لیسانس میکسونال آلمان، قابل حمل،مناسب باغ،ویلا،.. تولید استخر پیش ساخته اینتکس در اندازه های مختلف و اشکال گوناگون در کارخانه تولید کننده در کشور چین تحت لیسانس آمریکا و نظارت مستقیم آمریکا انجام میشود و از نظر کیفیت و طول عمر بسیار عالی و مستحکم هستند . حجم آب این استخر اینتکس 5621 لیتر می باشد .

پدیده استخر این بار با طراحی استخر فایبرگلاس خاص خود نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. به خاطر داشته باشید که هرچه طراحی و نقشه استخر شما پیچیده تر و خاص تر باشد، هزینه کل نیز بیشتر خواهد شد، اما این هزینه زیبایی و خاص بودن است که ارزش دارد. اما هنوز از این شهر در جنگهای صفاریان و والیان خلیفه در فارس یاد شدهاست. این استخرها برای مكان های عمومی و هتل ها پیشنهاد می شوند. استفاده از استخر های پیش ساخته با توجه به كیفیت بالا، تنوع، امكانات جانبی و مقرون به صرفه بودن بسیار متداول می باشد. در بسته بندی برخی از استخر پیش ساخته لوازم جانبی مانند نردبان ورود ، پمپ تصفیه آب مدل شنی یا فیلتری , درپوش جهت جلوگیری از ورود گرد و خاک به داخل آب ، کف پوش از جنس گونی ، سی دی و کاتالوگ آموزشی اینتکس جهت نصب و راه اندازی را دارد . استخر پیش ساخته اینتکس , سبد قرص کلر برای انداختن قرص ضد عفونی کننده در داخل آن ، روکش استخر برای جلوگیری از ورود گرد و خاک به داخل آب استفاده نمایید . حساس به مواد شیمیایی مانند کلر زیرا ممكن است باعث آسیب مشهود به آن شود.

 Da​ta was c​reat​ed with GSA Conte nt  G ener ator Dem᠎oversion.

آخرین مطالب