یکی دیگر از 3000 COVID-19 مرگ و میر به احتمال زیاد در سوئد: آژانس بهداشت

AFP/فایلاستکهلم: سوئد مقامات بهداشت گفت: یکی دیگر از 3000 مرگ و میر ناشی از رمان coronavirus شد و به احتمال

توسط KETABKHOOOON در 2 مرداد 1399
AFP/فایل

استکهلم: سوئد مقامات بهداشت گفت: یکی دیگر از 3000 مرگ و میر ناشی از رمان coronavirus شد و به احتمال زیاد در کشور شناخته شده برای آن بحث نرمتر روش برای مهار گسترش و بسیار بالاتر مرگ و میر نسبت به همسایگان خود.

طرح ریزی می آید از یکی از سه حالات بالقوه ارائه شده در یک گزارش از countrys آژانس بهداشت عمومی در روز سه شنبه.

در بدترین سناریو که در آن COVID-19 بود و انتظار می رود به دنبال یک سنتی همه گیر مسیر بیش از 4400 بیشتر مرگ و میر مرتبط با این ویروس می تواند به دنبال.

که تقریبا دو برابر 5,646 مرگ و میر ناشی از 78,166 موارد تایید شده تا کنون ثبت شده از زمان شروع این بیماری همه گیر.

اما آنها گفت: به احتمال زیاد سناریو را ببینید خوشه از موارد جدید در سراسر کشور که پس از آن به سرعت فروکش می کند. که یک سناریو "ما دیده می شود در حال حاضر در نقاط مختلف جهان است که به نظر می رسد مانند چیزی که COVID-19 ایجاد شده است بیش از بسیاری از بیماری های دیگر" دولت اپیدمیولوژی آندرس Tegnell گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

در گزارش این سازمان اشاره کرد که این یک سناریو ممکن است که در آن "عفونت را افزایش می دهد به سرعت با توجه به مردم به عنوان مثال معاشرت بیشتر" اما پس از آن کاهش می دهد "هنگامی که مردم آگاه شدن از شیوع بیماری و به دنبال توصیه ها در فاصله."

افزود: مرگ و میر از این سناریو بود که تخمین زده شده در حدود 3,250.

با وجود گریم بینی, آژانس بهداشت عمومی گفت: وجود نشانه های مثبت از این بیماری همه گیر در حال کاهش باشد.

"در سوئد مثبت و روند نسبتا سریع در کاهش موارد ادامه" Tegnell گفت و اشاره کرد که به خصوص در موارد شدید نیاز به مراقبت های ویژه بود را به یک تعداد انگشت شماری در روز است.

در خفیف ترین سناریو ارائه شده است که در آن از گسترش این ویروس به شرح زیر روند فعلی فقط بیش از 1100 مرگ و میر اضافی انتظار می رود شد.

بر خلاف بسیاری از کشورهای اروپایی سوئد هرگز تحمیل مستند و عناوین ساخته شده برای داشتن یکی از بالاترین سرانه اعدام عوارض در جهان است.

آن را نگه داشته است مدارس تحت-16s باز است و نه توقیف کافه ها و رستوران ها و اکثر کسب و کار. ماسک شده اند توصیه می شود تنها برای پرسنل بهداشت و درمان.

مقامات سوئدی استدلال کرده اند که مستندات تنها کار به طور موقت و شدید کوتاه مدت اقدامات بیش از حد بی اثر برای توجیه خود را ضربه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب