AP های منحصر به فرد: تاریخ جدید مجموعه ای برای شروع فدرال اعدام

دادستان کل ویلیام Barr صحبت می کند در یک میزگرد با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد امریکا سالم

توسط KETABKHOOOON در 28 خرداد 1399
دادستان کل ویلیام Barr صحبت می کند در یک میزگرد با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد امریکا سالمندان در کابینه در کاخ سفید, دوشنبه, ژوئن 15 سال 2020 در واشنگتن است. (AP Photo/اوان Vucci)

واشنگتن (AP) — وزارت دادگستری تعیین کرده است تاریخ جدید شروع به اجرای فدرال مرگ-ردیف زندانیان پس از monthslong نبرد قانونی بیش از برنامه ریزی برای از سرگیری اعدام برای اولین بار از سال 2003.

دادستان کل ویلیام بر کارگردانی اداره فدرال زندانها به برنامه اعدامها ابتدا در اواسط ماه جولای از چهار زندانی محکوم به قتل کودکان. سه نفر از آقایان برنامه ریزی شده بود به مرگ قرار داده که بار اعلام کرد دولت فدرال خواهد از سرگیری اعدام در سال گذشته پایان رسمی مهلت قانونی فدرال مجازات اعدام به عنوان موضوع فروکش از حوزه عمومی است.

وزارت دادگستری برنامه ریزی شده بود پنج اعدام مجموعه ای برای شروع در ماه دسامبر است اما برخی از زندانیان به چالش روش های جدید در دادگاه با این استدلال که دولت دور زدن روش مناسب به منظور به اشتباه اجرا زندانیان به سرعت.

بخش نمی گویند چرا اعدام دو تن از زندانیان برنامه ریزی شده در ماه دسامبر تا به حال نشده است rescheduled.

این حرکت به احتمال زیاد برای اضافه کردن یک جبهه جدید ملی به گفتگو در مورد عدالت کیفری اصلاح و بالا بردن علاقه در یک موضوع است که تا حد زیادی گذاشته خفته در سال های اخیر در میان فرهنگ جنگ که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر این است که راه انداختن در مورد مسائل مربوط به سقط جنین و مهاجرت در سرب تا سال 2020 انتخابات است.

دولت فدرال تلاش اولیه در انتظار قرار داده شد توسط قاضی دادگاه و دادگاه تجدید نظر فدرال در واشنگتن و دیوان عالی کشور هم کاهش یافته به مرحله در اواخر سال گذشته است. اما در دادگاه تجدید نظر انداخت از قاضی باشد. وکلای این زندانیان درخواست دیوان عالی کشور به منظور توقف روند.

"مردم آمریکا اقدام از طریق کنگره و رئیس جمهور از هر دو حزب سیاسی را دستور داده است که متهمان محکوم به فجیع ترین جنایات باید موضوع به یک جمله از مرگ" بر در بیانیه ای گفت. "چهار قاتلان که اعدام های برنامه ریزی شده امروز را دریافت کامل و عادلانه دادرسی طبق قانون اساسی ما و قوانین. ما آن را مدیون به قربانیان این وحشتناک جنایات و به خانواده پشت به حمل به جلو از جمله اعمال شده توسط سیستم قضایی ما."

از سرگیری می آید به عنوان زندان فدرال تلاش کرده است برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس پشت میله های زندان از جمله حداقل یک مرگ در USP Terre Haute که در آن آنها برگزار خواهد شد. یک زندانی در آنجا مرده است از COVID-19.

این زندانیان که اجرا خواهد شد عبارتند از: Danny Lee که به اعدام محکوم شده در آرکانزاس از قتل یک خانواده سه نفر از جمله یک دختر 8 ساله; Wesley Persian Purkey از کانزاس که مورد تجاوز قرار گرفته و به قتل 16 ساله کشته و 80 سال; Dustin Lee Honken که به کشته شدن پنج نفر در آیووا از جمله دو کودک و کیت Dwayne نلسون که ربوده 10 سال بود که, اسکیت, در کانزاس خانه و تجاوز به او در یک جنگل پشت یک کلیسا قبل از خفه کردن دختر جوان به مرگ با یک سیم.

سه نفر از اعدام — برای لی Purkley و Honken — برنامه ریزی روز از هم جدا آغاز ژوئیه 13. نلسون اعدام برنامه ریزی شده است برای Aug. 28. وزارت دادگستری گفت اضافی اعدام خواهد شد در تاریخ بعد.

اعدام در سطح فدرال شده اند نادر و دولت قرار داده است به مرگ تنها سه متهم پس از بازسازی فدرال مجازات اعدام در سال 1988 — اخیرا در سال 2003 زمانی که لوئیس جونز اعدام شد برای 1995, آدم ربایی و تجاوز به عنف و قتل یک زن جوان سرباز است. اگر شده است وجود ندارد فدرال اعدام از سال 2003 وزارت دادگستری ادامه داد: برای تصویب مجازات اعدام تعقیب فدرال و دادگاه متهمان محکوم به مرگ است.

در سال 2014 پس از botched دولت اعدام در ایالت اوکلاهما باراک اوباما به کارگردانی وزارت دادگستری به انجام یک بررسی گسترده از مجازات اعدام و مسائل اطراف آن تزریق کشنده مواد مخدر.

دادستان کل گفت: در ماه ژوئیه گذشته که اوباما در دوران بررسی شده بود به اتمام پاکسازی راه را برای اعدام به سر. او تایید روش جدید برای تزریق کشنده که جایگزین سه داروی ترکیبی که قبلا مورد استفاده در فدرال اعدام با یک داروی پنتوباربیتال. این شبیه به روش مورد استفاده در چندین ایالت از جمله گرجستان میسوری و تگزاس, اما نه همه.

Barr گفت: AP در ماه نوامبر که اداره فدرال زندانها شده بود تست و انجام مانور تمرین پیش از اولین اعدام است. او نمی خواهد می گویند که در آن مواد مخدر به دست می آید.

کسانی که انتخاب شدند در میان زندانیان که خسته بود خود تجدید نظر و موارد بودند فرستاده ارشد وزارت دادگستری مقامات که بررسی این موارد و توصیه به او Barr گفت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کرده است اغلب در مورد مجازات اعدام و اعتقاد خود را که اعدام به عنوان عامل بازدارنده موثر و مناسب برای برخی از جرایم از جمله جرم تیراندازی و قتل افسران پلیس.

وکلا برای مردان تقبیح وزارت دادگستری تصمیم به حرکت به جلو با اعدام.

اموزش فریدمن یک وکیل برای دنی لی گفت: دولت با تکیه بر "علم آشغال و شواهد نادرست" در مورد او گفت: او در تلاش است برای به دست آوردن یک دادگاه به در نظر گرفتن مشکلات در مورد او. یک قاضی فدرال رد لی درخواست برای یک محاکمه جدید اما اشاره کرد که شواهد ارائه شده توسط خود را وکیل "است منطقی به احتمال زیاد" به رهبری به یک جمله.

"با توجه به همه این شرایط این بی وجدانی خواهد بود برای دولت برای اجرای Danny Lee" فریدمن گفت.

Purkey وکیل ربکا لاو, گفت:, او مشتری دچار اسکیزوفرنی بیماری آلزایمر و زوال عقل و درک نمی کند که چرا دولت برنامه های او را اجرا کند. "نه اعدام باید ادامه دهید مگر اینکه و تا زمانی که این سوال از وس را صلاحیت حل و فصل شده است," او گفت:.

و یک وکیل برای Honken شاون نولان گفت: Honken را محاکمه و صدور حکم اقدام شد "گرفتار سوء رفتار و ناکارآمدی مشاور" و گفت که او رد شده است کامل و عادلانه بررسی اتهام نقص در این مورد. نولان توصیف Honken به عنوان یک "عمیقا پشیمان و مؤمن کاتولیک و محبت پدر دو فرزند است."

یک وکیل برای نلسون بلافاصله پاسخ به یک پیام به دنبال نظر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب