آریانا گراند و جاستین بیبر آزادی 'با تو' خیریه Duet: گوش دادن

موسیقی به گوش ما! آریانا گراند و جاستین بیبر منتشر شده خود را دوئت "با تو" برای امور خیریه در جمعه, مه 8 کامل

توسط KETABKHOOOON در 19 اردیبهشت 1399

موسیقی به گوش ما! آریانا گراند و جاستین بیبر منتشر شده خود را دوئت "با تو" برای امور خیریه در جمعه, مه 8 کامل با فن پر موزیک ویدیو.

از دوستان دیرین که هر دو بخشی از گروه موسیقی جهانی, خانواده, تیمی برای بار دوم — آنها قبلا همکاری برای "منظورت چیست ؟" remix 2015 در حمایت از COVID-19 دانست.

گراند, 26 و بیبر موزیک ویدئو برای این آهنگ الهام گرفته شده بود توسط مردم ماندن در خانه در طول بیماری همه گیر کوروناویروس — بسیاری از آنها برجسته در موسیقی فیلم رقص با عزیزان خود و یا در خط مقدم.

Ariana Grande and Justin Bieber Release Stuck With U Charity Duet
آریانا گراند و جاستین بیبر. شاتر (2)

تمام درآمد حاصل از این سرمایه گذاری مشترک اهدا خواهد شد به اولین پاسخ دهندگان کودکان, بنیاد, جهانی, گروه موسیقی اعلام کرد, در بیانیه ای. پول به دست آورده را به سمت کمک های مالی و کمک هزینه تحصیلی برای فرزندان کارکنان اورژانس, بهداشت و درمان کارگران و اولین پاسخ دهندگان در طول coronavirus بیماری همه گیر.

"من نمی تواند به طور کامل بیان ......... howwwww خوشحال هستم که ما منتظر این مدت به انجام این کار (دو نفره چیز)," فلوریدا بومی نوشت طریق Instagram در پنج شنبه, مه 7, اذیت کردن آهنگ. "این لحظه واقعا به معنای بسیار بیش از آن همیشه می تواند داشته باشد اگر آن را به حال اتفاق افتاده است و هیچ راه دیگری و یا اگر آن را به حال شده است هر آهنگ دیگر."

این "زن خطرناک" خواننده تشکر هر کس درگیر در پروژه از جمله هنرمندان, مدیر, Scooter Braun, و, شرکت, SB, پروژه بوده و در مورد کار کردن در کنار بیبر, 26.

"قادر بودن به قرض دادن صدای ما را به این پروژه و همکاری در این شده است تا انجام و من واقعا عاشق این آهنگ بسیار" گراند ادامه داد. "ممنون به انجام این کار با دوست من. قلب من به طور جدی بسیار کامل است. ما خیلی نزدیک است و من نمی تونم صبر کنید برای همه برای شنیدن #stuckwithu در چند ساعت ! تو را دوست دارم."

پیش از پیگیری آزادی دو نوازندگان خواسته طرفداران خود را برای ارسال فیلم خود را به طور بالقوه می تواند شامل آهنگ های تصویری.

"من می خواهم به دیدن شما بچه ها داشتن سرگرم کننده در قرنطینه" کانادا اواز خوان نوشت طریق Instagram on May 1. "این مدل آهنگ برای هر کسی که نمی تواند رفتن به پارگی کیسه آب در حال حاضر. صدای جیر جیر با ما ویدئوها با استفاده از #stuckwithu یا #stuckwithuvideo شما در مدل لباس و یا لباس خود را با عزیزان با داشتن سرگرم کننده و یا رقص به instrumental."

وی افزود: "اگر شما لازم نیست که فقط از آن لذت ببرید با شما عزیزان. کمک به ما را در این مورد همه ما در قرنطینه."

گراند رسیده به طرفداران او همان روز گفتن او Instagram followers به "برای ما ارسال ویدئوها از تو بودن را خودشان با شما عزیزان, حیوانات خانگی, هر / هر کس به ارمغان می آورد u راحتی در طول این قرنطینه (حتی اگر آن را فقط تو به تنهایی. که زیبا بیش از حد.)."

گوش دادن به "با تو" در اینجا.

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات و هدایت و حمایت از مشورت CDC, چه کسی و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب