اریانا پالترو, ستاره های بیشتری تصویری-چت با دیگر وبلاگ در قرنطینه

قرار دادن وقت آزاد خود را به خوبی استفاده کنید! در حالی که در انتظار coronavirus دوره قرنطینه, بسیاری از ستاره

توسط KETABKHOOOON در 19 اردیبهشت 1399

قرار دادن وقت آزاد خود را به خوبی استفاده کنید! در حالی که در انتظار coronavirus دوره قرنطینه, بسیاری از ستاره ها را تحت اشغال خود را با رقص در یک چت تصویری با معروف خود را بگیرید و یاد دهید.

Ariana Grande پیوست سابق خود را پیروز castmates — Victoria Justice, Elizabeth Gillies, avan Jogia, Daniella مونه, Leon Thomas III, Matt بنت و اریک Lange — و خالق سری دن اشنایدر در زوم چت تصویری در 27 مارس ، با هم این گروه را جشن 10-year anniversary از محبوب Nickelodeon سری. مراسم خود را که قرار است رخ می دهد چهره به چهره اما این بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به تنظیم برنامه.

"مبارک" این خواننده برنده جایزه گرمی زیر نویس های سیاه و سفید, ضربه محکم و ناگهانی از خودش در کنار همکاران سابق او در حالی که عدالت های مشابه عکس نوشت: "این مرا خوشحال 😊. 10 سال بعد. حتی نمی تواند آن را باور. 🙏🏼."

گوئینت پالتروبرای او کمک به سهولت او cabin fever با یک ستاره نکردم زوم جلسه که ویژه بگیرید و یاد دهید, دمی مور و سارا فاستر. در همین حال رسانه های اجتماعی ستاره چربی یهودی نوشته شده یک تصویر از یک ظاهر faux زوم چت که, ویژه, Kendall Jenner, Andy Cohen, Bruno Mars and Emily Ratajkowski, در میان دیگران.

در حالی که John Krasinski پیوست با سابق خود دفتر costar Steve Carell, مارس 29 برای یوتیوب, سری برخی از خبر خوبخود را همکار سابق castmates Angela Kinsey و Creed Bratton تا از طریق FaceTime. این متنفر پشت کردن! بازیگر مشترک screengrab از تماس او را به Instagram در مارس 19, و او به طعنه چیزی براتون واقعا تا است.

به جای داشتن استاندارد تصویری چت, برخی از ستاره ها باید اجازه دهید طرفداران تماشای مجازی خود را از طریق hangouts Instagram جریان زندگی می کنند. مایلی سایرس راه اندازی یک Instagram Live سری روشن فکر: زندگی با مایلیجایی که او در مصاحبه با ستارگان دیگر از جمله پاریس هیلتون, آلیشا کیز و ریس ویترسپون.

Ellen DeGeneres, در ضمن دارای فیلم برداری از او در خانه مکالمات تلفن با او مشهور بگیرید و یاد دهید, مانند کوین هارت و Adam Levine. ستاره دیگر از جمله جاستین بیبر, Hailey بیبر, Ashley Tisdale and Tinashe گذشت زمان خود را با ارسال رقص روال به Infinite.

به عنوان چند تن از هنرمندان را لغو و یا با تاخیر خود را به آینده تورهای میان COVID-19 شیوع ستاره موسیقی از جمله John Legend, Keith Urban, Niall Horan و جوجو انجام کنسرت زنده از راحتی از خانه خود را.

در پایین حرکت برای دیدن عکس ها از ستاره ابتلا به بیش ویدئو چت در حالی که خود در انزوا.tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de
آخرین مطالب