در سی تظاهرات مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه نیست ترجمه برای حمایت از بایدن

واشنگتن — تظاهرات که فوران در سراسر کشور در پی مارس 25 مرگ جورج فلوید ترکیب عبارات از خشم نسبت به رئیس جمهور ت

توسط KETABKHOOOON در 24 خرداد 1399

واشنگتن — تظاهرات که فوران در سراسر کشور در پی مارس 25 مرگ جورج فلوید ترکیب عبارات از خشم نسبت به رئیس جمهور تهمت با تماس به پلیس اصلاحات و فشار به آدرس سیستمیک نژاد پرستی. در عین حال حتی به عنوان تظاهرات مخالفان جنگ در مغلوب ساختن پیشی جستن آستان بسیاری در جمعیت تمایلی به در آغوش خود دموکرات رقیب سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

تردید در مورد بایدن و مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تلاش برای سرمایه گذاری بر روی آن بخشی از یک بزرگتر پویا بازی که در انتخابات ریاست جمهوری که در آن تیغ حاشیه نازک در نوسان متحده می تواند تعیین کند که چه کسی برنده انتخابات. در آن کشورها آن را ممکن است به اندازه کافی برای رای دهندگان به دوست نداشتن مغلوب ساختن پیشی جستن; آنها باید مایل به رفتن به پای صندوق های رای و رای دادن برای مجلس و برخی در این تظاهرات می گویند که آنها نمی خواهد انجام این کار است.

رایان واکر 30 ساله آفریقایی-آمریکایی معلم با سر ایستاده بود در میان جمعیت خارج تازگی حصار-در لافایت مربع اعلام کرد و او "بسیار ناراضی" بایدن حال ظهور به عنوان نامزد دموکرات. واکر توضیح داد که او ترجیح ایالت ورمونت برنی ساندرز مترقی بود که بایدن را بالا رقیب دموکرات اولیه.

افراد مطرح در مقابل یک حصار در میدان لافایت در واشنگتن دی سی در روز سه شنبه. (بانی جو کوه/واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ)

"من نمی خواهد حمایت جو بایدن" واکر گفت: "حتی اگر او ساخته شده یک دسته از وعده های انتخاباتی او 50 سال در خدمات عمومی. ما می توانیم نگاهی به سابقه خود را برای او چگونه views جامعه ما است. جنگ با جرم و جنایت او را بسیار مسئول جرم حبس و او نیاز به گرفتن مالکیت آن است."

به عنوان یک نامزد ریاست جمهوری بایدن معرفی شده است عدالت کیفری طرح اصلاحات و یک پلت فرم برای آفریقایی-آمریکایی با تمرکز بر افزایش تحرک اقتصادی و از بین بردن نژادی شکاف ثروت. او نیز صادر شده از عبارات روشن در حمایت از اعتراضات و محکومیت فلوید مرگ است.

اما بایدن مواجه شده است به انتقاد برخی از موقعیت های قبلی خود را از حرفه ای طولانی به خصوص حمایت خود را به عنوان یک سناتور برای 1994, جرم, لایحه که منتقدان را به عنوان یک راننده عمده جرم حبس. اخیرا او آمد زیر آتش برای مارس 22 مصاحبه در یک hip-hop, رادیو, نشان می دهد که در آن او اعلام کرد: "اگر شما یک مشکل بدانند که آیا شما برای من تهمت یا پس از آن شما نیست،"

ایستاده بر لبه لافایت مربع واکر آورده که نظر گفته او احساس آن را نشان داد بایدن "احساس بسیار تحت عنوان" به رای. او در توصیف آن به عنوان یک مسئله بزرگتر در درون حزب دموکرات که موفق به کسب پشتیبانی از تقریبا 90 درصد از رای دهندگان در انتخابات اخیر.

واکر خیلی ناراحت بایدن را کرد که او خریداری یک $30 تی شرت از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین که برجسته به نظر حتی اگر آن را به معنای کمک به حزب جمهوری خواه کمپین.

"من را پشتیبانی نمی کند مغلوب ساختن پیشی جستن" واکر توضیح داد. "من قصد ندارم به او رای اما که پیراهن آن را به معنی چیزی و من فکر کردم آن بود ارزش خرید."

او افزود: "من بسیار پرشور در مورد چگونه وحشتناک از یک سیاستمدار و من فکر می کنم بایدن خواهد بود برای جامعه ما است."

که به سرعت تولید تی شرت که با مته سوراخ کردن هشتگ "#YouAintBlack" بیش بایدن نام نشان دهنده تهمت تیم اشتیاق به بهره برداری بایدن این آسیب پذیری به خصوص در میان جوان مردان آفریقایی-آمریکایی. در حالی که نظرسنجی های اخیر انجام شده توسط وال استریت ژورنال و ان بی سی نیوز نشان داد که بیش از 90 درصد از زنان سیاه پشت بایدن که تعداد قطره به 80 درصد برای مردان آفریقایی-آمریکایی. خود را در حمایت از کسانی که در نظر سنجی پایین می رود به 70 درصد در میان مردان سیاه زیر 50.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند در مورد ناآرامی ها در سراسر کشور در فیلادلفیا در تاریخ 2 ژوئن. (جیم واتسون/خبرگزاری گتی ایماژ)

که به احتمال زیاد نمی خواهد ترجمه به مقدار تهمت حمایت — خروج سنجی نشان می دهد که بیش از 90 درصد از رای دهندگان به طور کلی و در حدود 80 درصد از زنان در برابر رای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 — اما آن را هنوز هم می تواند به نفع او اگر مبارزات انتخاباتی خود را نگه می دارد کسانی که رای دهندگان به دور از انتخابات. به طور کلی سیاه مشارکت مردم غوطه ور در سال 2016 در مقایسه با چهار سال پیش هنگامی که باراک اوباما اولین آفریقایی-آمریکایی رئیس جمهور برای فرار گشتند. با توجه به اطلاعات حاصل از سرشماری بیش از 40 درصد از واجدین شرایط رای دهندگان سیاه نیست بازیگران برگه های رای در انتخابات 2016 که تصمیم گرفته شد توسط تعداد کمی از آرا.

چهار سال پیش مغلوب ساختن پیشی جستن تیم آشکارا مورد بحث تمایل خود را برای "سرکوب" رای از آفریقایی-آمریکایی ها و گروه های دیگر که نمی مشتاق در مورد نامزد دموکرات در آن نژاد و هیلاری کلینتون. این زمان در اطراف, مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین است که به وضوح مشتاق به حال حمله با چنگال هر گونه ضعف بایدن ممکن است در میان رای دهندگان سیاه.

ارشد تهمت کمپین مشاور کاترینا پيرسون اشاره کرد بایدن گذشته برای حمایت از 1994, جرم, لایحه و قوانین دیگر از جمله اجباری حداقل جملات برای فروشندگان مواد مخدر در حالی که شعار تهمت رکورد در مسائل.

"در پایان روز [بایدن است] گرفته شده سیاه و رای دهندگان برای اعطا و حتی سوال مسابقه و خون کسانی که جرات به فکر می کنم به طور مستقل زمانی که او گفت:" شما نمی, سیاه,'" Pierson گفت.

با وجود تهمت کمپین زمین اکثریت قریب به اتفاق رای دهندگان سیاه نیست به رئیس جمهور و یک نظرسنجی اخیر انجام شده توسط اخبار یاهو و YouGov یافت می شود اکثر آمریکایی ها معتقدند مغلوب ساختن پیشی جستن است "نژادپرست است." "F*** مغلوب ساختن پیشی جستن!" تبدیل به یکی از رایج ترین خودداری میان اعتراض جمعیت همراه با شعارهای "Black lives matter!" و "نه عدالت بدون صلح!"

در عین حال برای برخی در تظاهرات خصومت نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن را نمی خواهد به اندازه کافی به فشار آنها را به رای دادن برای مجلس.

Yasuke Sisay که گفت او فرمانده محلی از کارکنان برای حزب پلنگ سیاه جدید در شارلوت, N. C. بود در مقابل کاخ سفید روز سه شنبه شب با دو نفر دیگر از اعضای این گروه در علامت تجاری خود را برتس. Sisay گفت: او در حال حاضر در حال برنامه ریزی به "خنثی" در انتخابات ریاست جمهوری هر چند او مخالف مغلوب ساختن پیشی جستن.

تظاهرکنندگان با پوشیدن آرم حزب پلنگ سیاه جدید در طول یک تظاهرات در میدان لافایت در نزدیکی کاخ سفید در روز یکشنبه. (Jose Luis Magana/خبرگزاری گتی ایماژ)

"اگر من تا به حال برای رفتن با هر کسی که من می خواهم بگویم بایدن اما ... من رای دادن نیست" Sisay گفت.

Ty روی ناچاری-پاول یکی از رهبری سازمان از یک گروه فعال به نام نگران شهروندان شکل گرفته است که در اطراف این تظاهرات گفت آنچه که او می خواهد برای دیدن از دموکرات ها است, یک پیشنهاد برای اصلاحات واقعی. "آنچه ما می خواهیم اساسی سیاست," او گفت:. "ما می خواهیم چیزهایی است که در واقع می شود به این دلیل ما مجبور به بیرون می آیند اینجا و اعتراض."

شهروندان نگران کاهش یافته است به وزن به طور خاص در مورد نامزدان ریاست جمهوری و به جای تمرکز بر سیاست آن اهداف است. وقتی پرسیده شد که چه تهمت یا بایدن می تواند انجام دهد به تعامل با تظاهرات روی ناچاری-پاول پیشنهاد آنها نیاز به کار بر روی قانون.

"اگر آنها به اندازه کافی پرداختن به آن ما نمی خواهد در اینجا," او گفت: تظاهرات. "من می خواهم برای دیدن بیشتر رهبری از تمام نقاط امریکا در این. این دیگر یک دموکرات یا جمهوری خواه موضوع است. این حقوق بشر موضوع است."

بایدن را عدالت کیفری اصلاح طرح شامل مراحل را به پایان اجباری حداقل صدور حکم در فدرال و دولت در سطح, و انگیزه برای کشورهای خود را به کاهش جمعیت زندانی. اما طرح های پیشنهادی خود را سقوط به خوبی از برخی از خواسته های بیان شده توسط برخی از معترضان از جمله اجباری غیر نظامی نقد و بررسی تخته و کاهش بودجه برای ادارات پلیس.

هر چه اختلافات معترضان ممکن است با بایدن تهمت پلت فرم است که به وضوح بیشتر از خود عدالت کیفری اصلاحات در دستور کار است. مغلوب ساختن پیشی جستن امضا اولین مرحله عمل که شامل محکومیت اصلاحات و هزینه برای برنامه های به منظور کاهش تکرار جرم سال به قانون در سال 2018 است. او نیز بارها و بارها به نام برای تهاجمی تر انجام ندادی.

برخی از معترضان قصد دارید به او رأی برای بایدن حتی اگر آنها این کار را با اکراه. در خارج از کاخ سفید در روز جمعه شب ساعت پس از بایدن رسما امن نامزدی, 68 ساله والتر Wiggins که با پوشیدن یک کلاه و نیوجرسی از واشنگتن فوتبال تیم گفت: او تا به حال هیچ رزرو در مورد معاون رئیس جمهور سابق. Wiggins ارائه یک دلیل ساده برای حمایت از بایدن.

"من فقط می خواهم این پسر از اینجا گفت:" قیافه سوی کاخ سفید است.

در نزدیکی میدان لافایت در ساعات اولیه صبح روز شنبه ملوین که کاهش یافته است به گذشته خود نام ذکر شده رئیس جمهور را از دست داده و هر دو COVID-19 همه گیر و تظاهرات به عنوان دلایل خود برای مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن. "من هرگز از طرفداران دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و او واقعا نشان از عدم مراقبت از همه از امریکا به تازگی با coronavirus با او رفتار پلیس کشتار و نژادپرستی نظاممند" او گفت:.

ملوین گفت که او یک بومی از واشنگتن دی سی منطقه و تازگی خود را از دست داده کار در یک رستوران با توجه به همه گیر است که منجر به رکورد بیکاری است. او رای دادند ساندرز در دموکراتیک اولیه و متهم بایدن از داشتن یک "رای گیری از تاریخ است که نه مهربان شده به جوان مردان سیاه است."

با اینحال ملوین گفت: ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن میباشد. "من به خصوص در مورد جو بایدن اما این یک مسئله فوری. من می خواهم به رای دادن به او," او گفت:.

این احساسات به اشتراک گذاشته شده توسط Shantasia Mitchell 31 ساله عکاس از شمال شرقی واشنگتن دی سی گفت که او نمی رای در سال 2016 حتی اگر او مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن. در این سال Mitchell رای دادند ساندرز در اولیه اما در حال حاضر آماده است تا به بازیگران یک رای گیری برای بایدن.

"من رای برنی. متاسفانه او نمی برنده" میچل گفت. "من حدس میزنم که جو بایدن به رای دادن."

یک تظاهرکننده در واشنگتن در روز یکشنبه. (Olivier Douliery/خبرگزاری گتی ایماژ)

در حالی که برخی از معترضان ممکن است تردید به سمت بایدن معاون سابق رئیس جمهور منجر شود در نظر سنجی های ملی رشد کرده است که این تظاهرات را در سراسر کشور است. تظاهرات و مغلوب ساختن پیشی جستن تهاجمی پاسخ به آنها — ممکن است رانندگی تا حمایت بایدن. حتی در جمعیت به نظر می رسد که با وجود این احساسات پیچیده بر روی صفحه نمایش بسیاری از معترضان پوشش تا به پشت بایدن.

میچل گفت که در حالی که او نه لزوما هیجان زده در مورد بایدن او را خوش بینانه در مورد شانس خود را در برنده شدن بر اساس مکالمات او تا به حال در این جمعیت در خیابان سی.

"من احساس می کنم مثل جو بایدن رفتن برای پیروزی در این انتخابات به سادگی فقط به دلیل آنچه که من دیده ام در طول هفته و نیم است که من بوده ام در اینجا" میچل گفت: به عنوان او با اشاره به جمعیت در میدان. "من صحبت به مقدار زیادی از آنها. آنها آماده برای رای دادن به جو بایدن. آنها آماده به مغلوب ساختن پیشی جستن از وجود دارد."

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • در اینجا برخی از فن آوری های اجرای قانون می تواند استفاده برای نظارت معترضان

  • Tamika مالوری: "جنبش دوباره شروع می شود زمانی که ماموران به اتهام قتل جورج فلوید سر به دادگاه

  • مسابقه تسلیحاتی جدید در حال شکل گرفتن در میان همه گیر و بحران اقتصادی است. آنچه می تواند به اشتباه ؟

  • چرا جورج فلوید مرگ شکستن نقطه ؟tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن