حداقل 20 سربازان هندی کشته شده در دست به دست مبارزه در مرز چین

یک کامیون ارتش عبور چانگ لا تصویب نزدیکی Pangong دریاچه در منطقه لاداخ هند. هندی و چینی سربازان در یک بن بست ت

توسط KETABKHOOOON در 28 خرداد 1399
یک کامیون ارتش عبور چانگ لا تصویب نزدیکی Pangong دریاچه در منطقه لاداخ هند. هندی و چینی سربازان در یک بن بست تلخ - AP

بیست و سربازان هندی کشته در خشونت دست به دست درگیری با نیروهای نظامی در مرز مورد مناقشه در هیمالیا اواخر روز دوشنبه به عنوان تهدید تمام عیار جنگ هایش.

سربازان پس از درگیری های شدید در Galwan ولی در لاداخ که در آن شده است وجود دارد یک زمان ایستادگی کردن برای بیش از یک ماه و برای اولین بار در مرز مورد مناقشه در 45 سال است.

ارتش هند تایید بالاتر مجموع اواخر شب گذشته پس از در ابتدا گفت: تنها سه فوت کرده است, از جمله یک سرهنگ و هند سرزنش چین برای شروع به مبارزه با.

رسانههای هند گزارش پیشنهاد پنج چینی سربازان کشته شده بود و یازده مجروح, اشاره بعد, توسط ارشد خبرنگار چینی روزنامه دولتی گلوبال تایمز در یک پست, آنلاین, اما باقی مانده است که تایید نشده است.

او سردبیر در دولت خروجی هو Xijin, در توییتر نوشت: "بر اساس آنچه که من می دانم طرف چین نیز متحمل تلفات در Galwan ولی برخورد فیزیکی. من می خواهم به سمت هند نمی تواند مغرور و بد تعبیر کردن چین داری به عنوان ضعیف است. چین نمی خواهند به برخورد با هند اما ما نمی ترس از آن."

آنها اولین تلفات می شود رنج می برد توسط هر دو ابرقدرت آسیایی, همراه خود را 3,488 متر مرز از سال 1975.

چینی و هندی سربازان به طور معمول انجام نمی حمل سلاح در خط کنترل واقعی در تلاش برای جلوگیری از مرگ و میر و یا دیپلماتیک تشدید تنش ها و این قابل درک است این درگیری بودند با سنگ و باتوم.

هند و چین مواجه شده اند-برای بیش از یک ماه در لاداخ در کشمیر چینی پس از عبور نیروهای موسوم به خط کنترل واقعی در مارس 5 و 6 به اشغال بیش از 60 کیلومتر از سرزمین های هندی در چهار مکان - Pangong Tso, Galwan رودخانه Demchok و چشمه های آب گرم.

هند و چین مواجه شده اند-برای بیش از یک ماه در لاداخ در کشمیر - خبرگزاری فرانسه

هند وزارت امور خارجه منتشر شد بیانیه سرزنش چین برای مرگ و میر: "طرف چینی رفتگان از اجماع به احترام خط کنترل واقعی (LAC) در Galwan دره. در اواخر شب و شب 15 ژوئن 2020 خشونت رو کردن اتفاق افتاده است به عنوان یک نتیجه از تلاش های طرف چینی به طور یک جانبه تغییر وضعیت موجود وجود دارد. هر دو طرف متحمل تلفات است که می تواند اجتناب شده است تا به حال این توافق در سطح بالاتری بوده است با وسواس به دنبال آن توسط طرف چینی."

یک سخنگوی وزارت خارجه گفت که نیروهای خود را عمل کرده بود در دفاع از خود پس از دو سربازان هندی عبور کرده و به خاک چینی گفت: "تحریک و حمله به پرسنل چینی در نتیجه جدی فیزیکی درگیری مرزی نیروهای دو طرف است." آن اضافه شده است که آن را به حال "رسما خواستار آن شدند که طرف هند به شدت مهار خط مقدم نیروهای" و "حفظ صلح و آرامش در مناطق مرزی".

ناشناس هند مسئول گفت: Agence France Presse که هیچ اثر شلیک گلوله از کار اخراج شدند و مرگ و میر حاصل از "خشونت دست به دست را لغو کردند".

یک افسر سابق ارتش هند به تلگراف گفت که اظهارات متضاد از هر دو طرف به معنای آن است که مشکل ایجاد شد که مقصر در این مرحله است.

"طرف چینی است صدور تهاجمی اظهارات و سمت هند گرفته شده در یک موقعیت دفاعی," او گفت:.

"چگونه این سربازان کشته شده اند و ما هیچ ایده چرا که در تناقض با اظهارات بیرون آمدن. اما ما می گویند لحن خشن نشان می دهد چین نمی خواهد عقب نشینی و دفاعی لحن معنی هند نمی خواهید هر گونه تنش. آنها [مردم را ارتش آزادی] تهاجمی هستند آنها نمی خواهد عقب نشینی است."

ارتش هند گفت: مذاکرات بین دو ارتش در حال انجام برای خنثی کردن تنش ها و آن را به برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی بعد از امروز.

در این Oct. 16, 2016, فایل, عکس, نارندرا نخست وزیر هند و رئیس جمهور چین لرزش دست در دست رهبران در نشست BRICS در گوا هند

هفته گذشته تلگراف نشان داد که حداقل 12,000 چینی سربازان را اشغال کرده بودند 60 کیلومتر مربع از هند-اداره لاداخ در پاسخ به هند همیشه-رابطه نزدیک با ایالات متحده است.

چینی نیروهای قادر به عبور از مرز و فرعی محافظت نشده خاک پس از هند تا به حال موفق به recommence گشت با توجه به شیوع کروناویروس.

هند و چین مبارزه چین و هند جنگ و توافق آتش بس در سال 1962 ایجاد یک خط کنترل واقعی که جدا هندی-کنترل لاداخ از چینی-کنترل تبت.

برای چندین دهه بوده است آرامش نسبی و نیروهای نظامی از هر دو طرف باید به صورت پراکنده درگیر در مشت دعوا با یکدیگر است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de