دادستان کل بر اشکال پانل بر ضد دولت افراط گرایی'

دادستان کل بر حضور در میزگرد بحث و گفتگو در کاخ سفید در واشنگتنتوسط سیمون لوئیسواشنگتن (العالم) - دادستان کل و

توسط KETABKHOOOON در 8 تیر 1399
دادستان کل بر حضور در میزگرد بحث و گفتگو در کاخ سفید در واشنگتن

توسط سیمون لوئیس

واشنگتن (العالم) - دادستان کل ویلیام Barr روز جمعه دستور داد که ایجاد یک نیروی کار برای مقابله با آنچه که او به نام "ضد دولت افراط گرایان" ارتکاب خشونت به تظاهرات علیه خشونت پلیس تشنج ایالات متحده است.

در یک یادداشت به اجرای قانون و دادستان منتشر شده توسط وزارت دادگستری Barr گفت: اتهام افراط گرایان به حال "مشغول غیرقابل دفاع اعمال خشونت آمیز طراحی شده برای تضعیف نظم عمومی" از جمله حمله به پلیس و آسیب رساندن به اموال و تهدید مردم بی گناه است.

اعتراضات در سراسر کشور بیش از جورج فلوید مرگ در بازداشت پلیس در ماه گذشته و مرگ و میر از دیگر آمریکایی های آفریقایی تبار به دست پلیس.

اگر چه تا حد زیادی صلح آمیز برخی از تظاهرکنندگان خشونت تبدیل شد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را سرزنش کرده اند در چپ افراطی در میان مخالفان.

Barr گفت: افراط گرایان "اظهار انواع ایدئولوژی است."

"برخی از تظاهر به ابراز یک پیام آزادی و پیشرفت اما آنها در واقع نیروهای هرج و مرج و تخریب و تهدید و اجبار" بر گفت.

Barr به نام شبه نظامی ضد دولتی جنبش شناخته شده به عنوان "boogaloo" را به عنوان به خوبی به عنوان جناح چپ Antifa در میان کسانی که به عنوان نما "ادامه تهدیدات بی قانونی".

Antifa آمورف است که جنبش پیروان با استفاده از مقابله و تاکتیک های به مخالفت با افراد و یا گروه در نظر آنها استبدادی یا نژادپرست است.

"Boogaloo" کاربران بر این باورند که ایالات متحده را به یک دوم و جنگ داخلی با توجه به مرکز قانون فقر جنوب که آهنگ نفرت گروه. در حالی که ایدئولوژی خود را سفید نمی کند supremacist برخی سفید supremacist گروه را در آغوش آن ضد افترا لیگ پیدا کرده است.

دادستان فدرال در زمینه اتهامات اوایل این ماه در برابر سه اتهام اعضای این جنبش را متهم به توطئه به علت خشونت و تخریب در لاس وگاس اعتراض.

جدید نیروی کار خواهد بود به رهبری دو وکلای آمریکا از تگزاس و نیوجرسی بار گفت.

این امر شامل اعضای مختلف از سازمان های اجرای قانون را "به خصوص در قرعه کشی قابلیت های اف بی آی" او گفت:.


(گزارش شده توسط سیمون لوئیس; ویرایش توسط Sonya Hepinstall)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب