Blake Lively, جوک در مورد رایان رینولدز در زیر عکس

جوک آینده نگه دارید! بلیک سرزنده trolled همسرش رایان رینولدزپس از یک خنده دار عکس جعلی از او در ستاره و راه را

توسط KETABKHOOOON در 7 خرداد 1399

جوک آینده نگه دارید! بلیک سرزنده trolled همسرش رایان رینولدزپس از یک خنده دار عکس جعلی از او در ستاره و راه راه لباس زیر ظاهر online on پنج شنبه, مارس 26.

"لطفا برای جلوگیری از سرقت, عکس شخصی من" شاد, 32, نوشت طریق Instagram در فتوشاپ تصویر رینولدز, 43 ارسال شده توسط رونالد McDonkey.

در عکس های Deadpool ستاره است که دروغ گفتن در یک فروشگاه مواد غذایی و تسمه نقاله با پوشیدن پرچم آمریکا دادخواستها. او همچنین در یک محصول بالا با کلمه "سرگرم کننده" نوشته شده و در سراسر آن است و بزرگ پا و جوهر بر روی شکم خود است که می گوید: "سوار است."

"☺️☺️☺️😉🥰," این ساده به نفع بازیگر اضافه شده در بخش نظرات.

این زن و شوهر که سهم دختران James, 5, دید 3 و یک سوم یک کمی متولد شده در تابستان 2019 دارای سابقه poking سرگرم کننده در یکی دیگر. جوک های خود را ادامه داده اند در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در اوایل این ماه رینولدز طعنه که همسر و دختر خود نبودند شماره 1 انتخاب مردم به قرنطینه با. این کلیپ کارآگاه Pikachu بازیگر شوخی که آن "toss-up" انتخاب بین دو خانواده مختلف در حالی که ممکن است ظاهر می شود در یک قسمت از The Tonight Show Starring Jimmy Fallon.

"من باید قرنطینه با من عموم رو به خانواده من یا خانواده مخفی در دانمارک چقدر است ؟ ... من از دست [من دانمارک خانواده] بسیار در حال حاضر," او توضیح داد.

یک هفته قبل از این شایعات بی اساس دختر آلوم قرار داده و شوهرش در انفجار برای قرنطینه مدل موهای. بازیگر عکس به اشتراک گذاشته شده رینولدز با یک موی دم اسبی در پشت گردن خود را در ماه آوریل و پس از آن ساخته شده سرگرم کننده خود را قفل.

"من به جرات شما را به فراموش نکنید که این هر بار که شما او را برای بقیه ابدیت" پر جنب و جوش نوشت طریق او Instagram داستان.

رینولدز اخراج در Instagram, داستان نوشتن "به وضوح خود را کنترل کار نمی کند بنابراین..."

در ظاهر در امروز نشان می دهد در آوریل 24, هیو جکمن رو در در سرگرم کننده — و نشان داد که او نگران پر جنب و جوش گیر بودن با رینولدز در میان stay-at-home محدودیت.

"ما شده است رسیدن به بلیک" با بیشترین نمایش دهنده بازیگر, 51, گفت:. "ما به او صحبت کنید چون شما می توانید تصور قرنطینه گیر در خانه با رایان ؟ باید آن را وحشیانه ، بنابراین ما واقعا رسیدن."

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن