Audrina Patridge سابق کوری بوهان درخواست حمایت از کودکان پس از از دست دادن شغل

از جان گذشته بار تماس برای اقدامات ناامید. Audrina Patridge's ex-شوهر کوری بوهانخواست او را به پرداخت حمایت از

توسط KETABKHOOOON در 27 خرداد 1399

از جان گذشته بار تماس برای اقدامات ناامید. Audrina Patridge's ex-شوهر کوری بوهانخواست او را به پرداخت حمایت از کودکان پس از از دست دادن شغل خود را در میان بیماری همه گیر کوروناویروس یک منبع تایید به ما هفتگی.

سوار BMX, 38 ادعا در دادگاه اسناد و مدارک به دست آمده توسط TMZ که او از کار خود را به عنوان یک متصدی بار در مه "با توجه به ماندن در خانه سفارشات و [است] هنوز رتبهدهی نشده است دریافت هر گونه بیکاری است." او گزارش گفت که حتی زمانی که او مشغول به کار بود او تنها 2000 دلار تا 3000 $در ماه در حالی که تپه های آلوم, 35, "بدست آورده [a] به طور قابل توجهی بالاتر درآمد" در بیش از $36,000 یک ماه.

بوهان ادعا که Patridge باید قادر به پرداخت هزینه حمایت از کودک او به عنوان "نیز صاحب ملک قادر است به صندوق بازنشستگی و حساب های مختلف سرمایه گذاری" با توجه به وب سایت. او همچنین گفت: 3 سال دختر قدیمی, Aquarius, شایسته حق به همان استاندارد زندگی در هر خانه است.

Audrina Patridge’s Ex Corey Bohan Requests Child Support After Losing Job
Audrina Patridge و کوری بوهان در سال 2013. Broadimage/شاتر

علاوه بر این TMZ گزارش داد که این ورزشکار درخواست تپه: آغازی جدید ستاره پرداخت 7500 دلار به هزینه های قانونی. یک دادگاه تنظیم شده است برای ماه آگوست است.

Patridge و بوهان ازدواج در نوامبر سال 2016 پنج ماه پس از استقبال Kirra. MTV شخصیت اعطا شد موقت سفارش محدود در برابر خاک دوچرخه های حرفه ای در سپتامبر 2017 و برای ثبت طلاق دو روز بعد. او اهدا شد بازداشت اولیه خود را در نوامبر 2018 و طلاق خود را نهایی شد ماه زیر است. در زمان سابق زن و شوهر چشم پوشی از حقوق خود را برای حمایت از همسر.

در ماه اوت 2019, Patridge باز شود تا ما به طور انحصاری در مورد تلاش برای حفظ رابطه دوستانه با شوهر سابق او به خاطر فرزند خود را.

"بزرگترین مبارزه با coparenting است که احتمالا گرفتن پدر و مادر دیگر به توافق با شما برای چیزی است که دختر خود را می خواهد به انجام آن است که آیا رفتن به مهد کودک و یا چیزی است که او می خواهد به انجام, اما آنها نمی خواهند به آن را انجام دهد. این فقط یک جنگ قدرت گاهی اوقات او گفت:" در آن زمان اشاره کرد که او تا به حال Kirra "90 درصد از زمان."

ما را شکست این خبر در اکتبر 2019 که واقعیت ستاره منتقل شده بود, با, بازیگر , Josh Henderson. او گفت: ما در ماه فوریه است که او نه "برای هر چیزی آماده فوق العاده جدی و در عین حال" بود و به جای تمرکز بر "فیلمبرداری و زندگی حرفه ای من."

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن