August Alsina صحبت می کند پس از Jada Pinkett Smith گذشته تایید عاشقانه

صحبت های حقیقت خود را. August Alsina به نظر می رسد به آدرس انتقاد در اطراف خود را در رابطه با Jada Pinkett Smi

توسط KETABKHOOOON در 21 تیر 1399

صحبت های حقیقت خود را. August Alsina به نظر می رسد به آدرس انتقاد در اطراف خود را در رابطه با Jada Pinkett Smith پس از این بازیگر تایید آنها که یک بار شاعرانه درگیر است.

August Alsina Speaks Out After Jada Pinkett Smith Confirms Past Romance
August Alsina and Jada Pinkett Smith. شاتر (2)

"بدون عشق" اواز خوان, 27 در زمان به توییتر در روز جمعه, جولای 10, فقط ساعت پس از Pinkett Smith, 48, صحبت در مورد رابطه خود را در Facebook تماشای سری قرمز جدول صحبت کنید.

"تصور نمی دانستند چگونه به ذهن کسب و کار است که پرداخت شما" Alsina نوشت. "من گرفتن تمام subliminals. (نه فقط در مورد امروز) و شما می توانید با من تماس هر آنچه که شما مانند ظروف سرباز یا مسافر است که به طور مداوم قرار دادن خود را در موضوعات شما نون به انجام w/. بازی w/ بله مامان! نه من!"

او افزود: "اگر شما چیزی برای گفتن آن می گویند w/ ya قفسه سینه کودکان و نوجوانان. آن را همیشه بسیار گیج کننده چون من معامله واقعی نشان می شود مردم عشق واقعی. کل زمانی که غبطه خوردن ya lil قلب است. به هر حال آینده!!"

Alsina همچنین صحبت کردن در مورد او شایعه رابطه با Keke پالمر. یک فن توییتی یک عکس از زرنگ ستاره, 26, نشستن در یک ماشین با Louisana بومی است. "این شما ؟" کاربر خواسته پالمر.

"بله ، ماه اوت بود و هرگز من مرد lol. همین دلیل است که شما هنوز هم رسیدن به این روز به شکل هیچ چیز" او پاسخ داد.

این "بی حس" خواننده پاسخ داد: "تو کاملا حق با شماست.من هرگز تو مرد. شما احتمالا هرگز shortie. به نظر می رسد u mad تو رو خمیده اما ur 'دوستان' r به دلیل 4 که. دی به من نشان داد بی پایان موضوع txt/عکس از من dat u فرستاده wrry می abt که من تاریخ و التماس من 2 نه بیشتر مزاحم تو روانی بی ثباتی است."

پالمر گفت که او می خواست "برای ارسال تصاویر, اما من نمی خواهد" و اضافه کرد که او به رسمیت شناخته شده Alsina شد برخورد با پیامدهای Pinkett Smith قرمز جدول صحبت کنید.

"من احساس نمی خوب لگد زدن به کسی که آنها را به دلیل آن را بسیار آسان برای حمله به زمانی که شما در یک گوشه من آن را" Joyful Noise بازیگر نوشت. "مردم توان صدمه زدن به خانواده و بسیاری از زمان آن را تا به چیزی برای انجام با شما."

Pinkett Smith اعتراف کرد که او "به یک نوع متفاوت از گرفتاری" با Alsina در طول یک کاندید گفتگو با شوهرش ویل اسمیتدر جدول قرمز صحبت کنید. به آن مجموعه این بازیگر توضیح داد که او نمی باید امر با خواننده به خاطر او و به دردسر ستاره, 51 از هم جدا شدند در آن زمان است.

"این یک رابطه است. من در بسیاری از درد در من شکسته" به دختران' سفر ستاره گفته اسمیت. "در این فرایند است که ارتباط من قطعا متوجه شدم که شما نمی توانید پیدا کردن شادی در خارج از خود. خوشبختانه به اندازه کافی من و شما نیز رفتن را از طریق یک فرایند بسیار متفاوت مهم است. من قطعا می گویند ما همه چیز را که ما می تواند به دور از یکدیگر تنها به تحقق بخشیدن به که که ممکن نیست."

Alsina ادعا کرد که او تا به حال یک امر با Pinkett Smith در مصاحبه با صبحانه باشگاه در ماه ژوئن.

"من کاملا به خودم به این رابطه برای سال از زندگی من و من واقعا و واقعا و عمیقا دوست دارم و یک تن از عشق به او," او توضیح داد در آن زمان است. "من به خودم اختصاص داده شده به آن را به من داد و من خود به آن — تا آنجا به نقطه ای که من می میرند در حال حاضر و خوب با دانستن این است که من واقعا به خودم به کسی."

Pinkett Smith and Smith گره خورده گره در دسامبر 1997. آنها پدر و مادر از پسر Jaden 22 و دختر بید 19.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب