نویسنده Emily Giffin انتقاد ستایش و بیشتر برای مگان و خانواده

Emily Giffin یک رابطه پیچیده با Meghan Markle — و او از ترس آن را به اشتراک بگذارید. در حالی که نویسنده عناوین

توسط KETABKHOOOON در 18 اردیبهشت 1399

Emily Giffin یک رابطه پیچیده با Meghan Markle — و او از ترس آن را به اشتراک بگذارید.

در حالی که نویسنده عناوین ساخته شده در ماه مه سال 2020 برای انتقاد از یک فیلم مناسب با پسر مورچه جلوتر از خود 1st birthday, این اولین بار نیست زمان او صحبت کردن در مورد خانواده سلطنتی بریتانیا.

چیزی قرض گرفته شده نویسنده دقیق او قدردانی و شیفتگی با ملکه الیزابت دوم, شاهزاده چارلز و اواخر Princess Diana, Prince William, Prince Harry و خانواده خود برای زرق و برق در سال 2018 است.

"روز دیانا درگذشت یکی از غم انگیزترین زندگی من," او نوشت. "من فقط شده بود نوار امتحان و شروع زندگی بزرگسالی من به عنوان یک وکیل در شهر نیویورک و من فقط می توانم درک که دیانا زندگی بود بیش از او دو پسر سالگی. من به یاد داشته باشید نزدیک ترین پسر, دوست, سر در گم بودن با غم و اندوه من—شما نمی دانید که او گفت:. شما لازم نیست گریه برای غریبه ها که می میرند در یک تصادف ماشین; چه چیزی ساخته شده دیانا بسیار ویژه? من سعی کردم به توضیح دهد که دقیقا به همین دلیل من و میلیونها نفر دیگر در سراسر جهان—مراقبت بسیار است."

Giffin بود فوق العاده هیجان زده برای رفتن به هری و Markle ممکن است تا سال 2018 nuptials.

"ما خواهد بود خاطر نشان کرد که سلطنتی یا نه همه ما در مجموع روابط ما تعریف عشق," او نوشت: روز قبل از آنها گره خورده است گره. "هری یک شاهزاده و ششم در خط به تاج و تخت — اما او نیز که کمی دل پسر انتهایی پشت مومیایی او را در تابوت. و در حال حاضر او یکی از خوش تیپ شجاع مرد ازدواج با عشق از زندگی خود را. چه خواهد شد به هری و مگان پس از آنها می گویند "من" ؟ که کودکان ؟ چه خواهد شد آنها نام آنها ؟ در چه راه هایی را به آنها خدمت می کنند کشور خود را و بیشتر ، و بیشتر از همه آنها زندگی خوش و خرم ؟ این سوال نباید چرا من وسواس بلکه چگونه هر کسی می تواند پیدا کند این امیدوار اتحادیه—و این خانواده بی وقفه جذاب است؟"

در ماه های بعد از عروسی, Giffin حتی گفت ما هفته به طور انحصاری که او با توجه به نوشتن یک royals با مضمون رمان. "من با این ایده از چیزی است که مجموعه ای در جهان از royals. آیا شما می دانید که من دوست دارم royals? آیا می دانید که ؟ شاید در پس زمینه داستان و خط," او گفت: در آن زمان. "من فکر می کنم تا آنجا که من عاشق سلطنت من زندگی در انگلستان کردم تا زود به تماشای دیانا عروسی وقتی که من 7 سال است. ... من به تماشای تاج من با وسواس همه چیز من یک anglophile."

بعد از هری و Markle اعلام کرد برنامه های خود را به قدم به عقب از ارشد خود وظایف سلطنتی در ژانویه 2020, اما, Giffin دچار احساسات خود را برای دوک و دوشس Sussex.

حرکت را از طریق برای Giffin افکار از Markle و بیشتر در طول سال:tinyurlu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن