خوبه! Cheryl Burke سهام 'حماسه' رجعت تصویری رقص با 'DWTS' جوانب

رقصنده کوچک! Cheryl Burke در زمان سفر کردن خط حافظه زمانی که او به اشتراک گذاشته رجعت تصویری از خودش رقابت در

توسط KETABKHOOOON در 18 تیر 1399

رقصنده کوچک! Cheryl Burke در زمان سفر کردن خط حافظه زمانی که او به اشتراک گذاشته رجعت تصویری از خودش رقابت در یک مسابقه رقص در کنار همکار رقص با ستاره ها مثبت جولین هاف, Derek Hough و Mark Ballas.

این رقص مامان , میزبان, 36, ارسال کلیپ ها از طریق Instagram از سال 1997 نوادا توپ ستاره برجسته که چهار نشان دادن خاموش مهارت های رقص خود را زمانی که آنها جوان بودند. در این ویدئو برک و درک در حال حاضر 35, معرفی شده با شرکای خود در حالی که جولین در حال حاضر 31 و Ballas در حال حاضر 34, رقابت توپ با هم.

"نمی تواند صبر کنید تا روز شنبه برای این حماسه #throwback! باور می کنید من فقط 13 سال اینجا؟! @juleshough @derekhough @markballas شما خوش آمدید" کالیفرنیا بومی زیر نویس پست در روز سه شنبه, جولای 7.

از پالس (pals) در ادامه برای تبدیل شدن به حرفه ای, رقصنده در ABC واقعیت های رقابت های سری رقص با ستاره ها. برک موفق به کسب اولین قهرمانی در فصل 2 با شریک زندگی خود جلب Lacheyاو اولین زن حرفه ای را به نفع خود نشان می دهد. او برنده دوم mirrorball در فصل 3 با بازنشسته فوتبال ستاره Emmitt اسمیت.

جولین در زمان خانه جایزه در فصل 4 با او شریک المپیک, اسکیت باز سرعت Apolo Ohno. پیروزی او ساخته شده او را جوانترین رقاص حرفه ای را به نفع خود نشان می دهد. این بی بند و بار ستاره نیز در زمان خانه جایزه در فصل 15 با راننده خودرو مسابقه Hélio Castroneves.

Ballas برای برنده فصل 6 با شکل اسکیت باز Kristi Yamaguchi و در فصل 8 با ژیمناست, Shawn Johnson.

Cheryl Burke Shares Epic Throwback Video of Dancing With Julianne Hough and More DWTS Pros
Cheryl Burke, Julianne Hough, Derek Hough و Mark Ballas بلر Raughley/تالار گفتگو/AP/شاتر; Broadimage/شاتر; AFF-ایالات متحده آمریکا/شاتر; چلسی لورن/شاتر

همانطور که برای درک این جهان از رقص قاضی برنده رقابت شش بار — بیش از هر رقص با ستاره ها طرفدار. درک برنده شامل فصل 5 با Jennie Garth, فصل 7 با Brooke Burkeفصل 10 با نیکول شرزینگردر فصل 11 با Jennifer Grey, فصل 16 با Kellie Picklerفصل 17 با Amber Riley و فصل 21 با Bindi Irwin. او در رقابت های فصل 23 با Marilu Henner اما حذف شد در هشتم.

برک تا به حال برخی از خرابی به تأمل در رقص حرفه ای در حالی که قرنطینه با شوهرش, Matthew Lawrenceمیان coronavirus بیماری همه گیر. زن و شوهر — که گره خورده گره در مارس 2019 — حال غیر متعارف سال اول ازدواج به دلیل بهداشت جهانی بحران.

ABC شخصیت گفت: ما هفتگی در ماه آوریل که او احساس می کند "یک حس راحتی و آرامش در حال حاضر که من متاهل هستم" با وجود برنامه های خود قرار داده قابل تامل است.

"سال اول بوده است. منظورم این است که مانند آن را آزمایش ما برای اطمینان حاصل کنید. نه فقط این بلکه هر چیزی" برک گفت: در آن زمان. "ما نیز در روند حرکت اما در حال حاضر واضح است که این توان را در خود نگه دارد. اما ما در همان قایق به عنوان هر کس دیگری و تا زمانی که ما همه تنها ماندن در منزل و اطاعت من حدس می زنم قوانین و قرنطینه."

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن