مغلوب ساختن پیشی جستن تولسا تجمع برگزار خواهد شد در داخل خانه با وجود اوکلاهما رکورد سنبله در COVID-19 موارد

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت: این امر با چوب طرح خود را برای یک غول داخل سالن تجمع در تولسا — در همان روز ب

توسط KETABKHOOOON در 29 خرداد 1399

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت: این امر با چوب طرح خود را برای یک غول داخل سالن تجمع در تولسا — در همان روز به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده است که در اوکلاهما نشان داد 7.7 درصد افزایش در COVID-19 موارد بالاترین در کشور است.

علی پردو معاون مدیر ارتباطات برای مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین توییتی که این تجمع برگزار خواهد شد در 19,000-صندلی BOK مرکز در تولسا پس از معاون رئیس جمهور مایک پنس به نظر می رسید به افزایش احتمال حرکت این رویداد روز شنبه به محل برگزاری — که او گفت منعکس تقاضا برای بلیط و نه هر گونه نگرانی در مورد کوروناویروس.

"ما تا به حال چنین پاسخ قاطع که ما نیز به دنبال محل دیگری ما نیز به دنبال در خارج فعالیت" پنس " به ظاهر "فاکس و دوستان" سه شنبه. "و من می دانم که تیم مبارزات انتخاباتی خواهد شد نگه داشتن مردم مطلع همانطور که به جلو می رود."

معاون رئیس جمهور گفت: بحث در مورد گزینه های مختلف با اوکلاهما رژیم صهیونیستی است. کوین Stitt که خواسته بود مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین به نظر بزرگتر, در بیرون محل برگزاری.

پس از مصاحبه پردو روشن است که این تجمع برگزار خواهد شد در داخل خانه و این که کمپین "نیز با توجه به دیگر مناطق مجاور به عرصه اجازه می دهد تا رئیس جمهور برای رسیدگی به مردم و حتی بیشتر."

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در یک کمپین تجمع در شارلوت, N. C., در مارس 2. (AP Photo/اوان Vucci)

دولت و مقامات محلی در ایالت اوکلاهما ابراز نگرانی بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین برنامه ریزی برای برگزاری یک تجمع در داخل یک بسته بندی شده عرصه به عنوان تولسا ادعا با COVID-19 شیوع.

"من در مورد توانایی ما برای محافظت از هر کسی که حضور زیادی داخل رویداد" Tulsa City-County Health Department مدیر بروس پیکان گفت: بیش از آخر هفته.

براد Parscale تهمت را مدیر مبارزات انتخاباتی ادعا کرد که مبارزات انتخاباتی دریافت کرده است بیش از 1 میلیون درخواست بلیط برای روز شنبه تجمع هر چند روشن نیست که چگونه بسیاری از مردم درخواست آنها و در واقع برنامه ریزی برای حضور در.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت: آن را انجام حرارت چک پس از ورود و ارائه ماسک و ضد عفونی کننده دست به حضور در این تجمع است. اما سی ان ان گزارش روز دوشنبه که شرکت کنندگان را نمی خواهد نیاز به پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله می شود اختیاری است.

معاون رئیس جمهور مایک پنس و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در طول یک جلسه در سالمندان در کاخ سفید در روز دوشنبه. (Saul لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ)

روز دوشنبه پنس گفت: دلیل این تهمت کمپین انتخاب اوکلاهما برای اولین بار در شخص تجمع پس از همه گیر shutdown مارس آغاز شد که دولت "واقعا در خط مقدم تلاش های ما به سرعت گسترش" از coronavirus.

"در حس بسیار واقعی آنها مسطح منحنی" پنس گفت: در میزگرد بحث و گفتگو با رئیس جمهوری در مورد شهروندان ارشد. "تعداد موارد در ایالت اوکلاهما کاهش شتاب و ما احساس بسیار با اعتماد به نفس جلو می رویم."

اما دولت نه مسطح منحنی. اوکلاهما یکی از 21 کشور که دیده اند coronavirus عفونت پس از افزایش روز یادبود.

CDC ارقام با توجه به یک سند داخلی به دست آمده توسط یاهو, اخبار, نشان داد 591 موارد جدید در اوکلاهما روز دوشنبه بالاترین واحد درصد افزایش (7.7 درصد) در کشور است.

یک سند داخلی از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به دست آمده توسط یاهو, اخبار, نشان می دهد, اوکلاهما, تا به حال بالاترین درصد افزایش در coronavirus موارد از هر دولتی در کشور است. (Yahoo News)

جانا زمستان کمک گزارش به این داستان.

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • Coronavirus هشدارهای چرخ ضامن دار تا در تولسا پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن رالی به عنوان موارد افزایش

  • پنس می گوید اوکلاهما است 'مسطح منحنی' از COVID موارد اما داده ها نشان می دهد در غیر این صورت

  • Tulsa, سایت بعدی مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع یک محل در حافظه سیاه آمریکایی ها — وحشتناک یک

  • خانواده Rayshard بروکس کشته شده توسط پلیس آتلانتا خواستار عدالت عاطفی در کنفرانس مطبوعاتی

  • به خصوص خشونت پلیس ضرب مورخان شنیدن پژواک 18th-century ', برده گشت'tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de