'لیسانس' عزیزم! کورتنی رابرتسون استقبال 1st کودک با نامزدش

فصل جدید! کورتنی رابرتسون نشان داد که او و نامزد Humberto Preciado استقبال کرده اند اولین فرزند خود را یک پسر

توسط KETABKHOOOON در 2 تیر 1399

فصل جدید! کورتنی رابرتسون نشان داد که او و نامزد Humberto Preciado استقبال کرده اند اولین فرزند خود را یک پسر بچه.

"بچه های من! بنابراین در عشق بیش از اینجا. روز پدر مبارک," او نوشت: از طریق Instagram داستان در یکشنبه, ژوئن 21, به اشتراک گذاری عکس ها از Preciado و نوزاد جدید خود را در بیمارستان.

ما هفتگی شکست لیسانس آلوم بارداری اخبار در دسامبر 2019. "من همیشه می خواستم یک پسر" سابق واقیعت ستاره 36 گفت: ما در زمان. "من شیطان را به عنوان شما می دانید. من بازی های ورزشی. خواهر من تا به حال سه پسر. گفتم البته من احتمالا نمی خواهید به یک پسر.' ما به نتایج و من در واقع شوکه شده بود. من فقط فکر می کردم در آن یک دختر بود. ما تا به حال یک دختر به نام برداشت."

Preciado نیز به امید یک پسر رابرتسون در ادامه برای گفتن به ما. "ما هر دو واقعا می خواستم یک پسر به دلیل وجود دارد هیچ پسران در کنار خانواده," او توضیح داد. "او یک ورزشکار او بازی فوتبال کالج است."

آریزونا بومی بوده در مورد او نامزد حضور همه از او قرار ملاقات دکتر و اضافه میکند: "این خیلی خوب است. هر بار که شما با شنیدن ضربان قلب این خیلی هیجان انگیز است. ما او را دیدم کمی از مشخصات روز دیگر. او واقعا زیبا در آن وجود دارد!"

زن و شوهر مشغول شدم که در همان ماه. "وجود دارد فقط یک سطح از آسایش و اتصال است که من هرگز قبل از احساس. من هرگز معتقد است که احساس زمانی که شما می دانید, شما می دانید تا زمانی که من او را ملاقات نمود" مدل سابق گفت: ما از Preciado. "نه من با کسی که من به وضوح می خواستم برای شروع یک خانواده."

Preciado در زمان او در "واقعا خوب تاریخ" رابرتسون گفت ماتوضیح "او قطعا به استقبال من. ما برنامه ریزی سفر و ما با هم هر روز است."

سابق ABC شخصیت قبلا مشغول به بن Flajnik پس از رقابت برای بومی کالیفرنیا قلب در فصل 16 از لیسانس. اگر چه Flajnik, 37 پیشنهاد شده در مارس 2012 آخر سابق زن و شوهر به نام خاموش نامزدی خود را هفت ماه بعد. به من نمی آمد در اینجا برای پیدا کردن دوستان نویسنده در ارتباط بود به Arie Luynedyk جونیور قبل از اینکه او فصل 22 لیسانس و متاهل لورن برنهام.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب