سه هندی, سربازان کشته در زد و خورد با سربازان چینی در Ladakh: گزارش

عکس: فایلیک افسر و دو سرباز بودند در Galwan ولی در Ladakh به عنوان تنش را با دم در چین و در نزدیکی مرز گزارش

توسط KETABKHOOOON در 27 خرداد 1399
عکس: فایل

یک افسر و دو سرباز بودند در Galwan ولی در Ladakh به عنوان تنش را با دم در چین و در نزدیکی مرز گزارش رسانه های هندی روز سه شنبه.

"در طول ده-تشدید جریان فرایند در Galwan دره خشونت آمیز چهره روز گذشته صورت گرفت شب با تلفات. از دست دادن زندگی در هند جانبی شامل یک افسر و دو سرباز. مقامات ارشد نظامی دو طرف در حال حاضر جلسه در محل برای خنثی کردن این وضعیت" گزارش NDTV به نقل از بیانیه رسمی است.

تنش بین هند و چین شده اند نصب با توجه به اختلاف مرزی در شرق لاداخ منطقه به عنوان هر دو ارتش از هر دو کشور منتقل کرده اند سلاح های سنگین و تجهیزات به پایگاه خود را اردوگاه در نزدیکی سرزمین مورد مناقشه است.

ارتش هند منابع نقل شده در رسانه ها گفت: چین شده است هل دادن در توپخانه پیاده نظام مبارزه با وسایل نقلیه سنگین و تجهیزات نظامی در آن عقب پایگاه در نزدیکی LAC در شرق لاداخ.

وی اعلام کرده بود که ارتش هند در حال انجام همان و استقرار نیروهای اضافی همراه با ماشین آلات سنگین در مرز.

هند ادعا می کند چینی سربازان تشدید تنش های در حال حرکت به Pangong Tso و Galwan دره مناطق در اوایل این ماه. هند گفت: ارتش چین به تقویت حضور خود در Demchok و Daulat التماس Oldie مناطق نیز که در آن اختلافات شناخته شده را در محل بین دو طرف است.

در مه 6, نیروهای نظامی از هر دو طرف درگیری و پرتاب سنگ در هر یک از دیگر. شده اند وجود دارد طولانی مدت در مرز تنش بین هسته ای همسایه با تلخ جنگ بیش از Indias شمال شرقی ترین ایالت آروناچال پرادش در سال 1962.

"رفتار پرخاشگرانه توسط دو طرف منجر به جراحات جزئی به نیروهای نظامی است. آن سنگ پرانی و استدلال به پایان رسید که در یک fistfight," ارتش هند شرقی فرماندهی سخنگوی Mandeep Hooda گفته بود AFP در مارس 10.

این "stand-off" در Naku La بخش نزدیک به 15 ، 000 فوت (4,572 متر) Nathu لا عبور در شمال شرقی ایالت سیکیم — که مرزهای بوتان و نپال و چین بود و بعد حل و فصل پس از "گفت و گو و تعامل" در سطح محلی Hooda نشان داده بود.

"موقت و کوتاه مدت صورت آف بین مرز-امنیت نیروهای رخ می دهد به عنوان مرزهای حل و فصل نیست," او گفت:.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن