لیسانس کلر کرولی سهام توانمندسازی پیام قبل از اینکه فیلمبرداری آغاز می شود

و او خاموش! لیسانس ستاره کلر کرولی مشترک آنچه به نظر می رسد نهایی Instagram پست قبل از ترک برای فیلم فصل 16. "

توسط KETABKHOOOON در 17 تیر 1399

و او خاموش! لیسانس ستاره کلر کرولی مشترک آنچه به نظر می رسد نهایی Instagram پست قبل از ترک برای فیلم فصل 16.

"عزیز خود من می خواهم برای تشکر از شما" 39 ساله زیر نویس یک عکس از خودش در تمرین لباس و به دنبال خارج در روز سه شنبه, جولای 7. "شما راه می رفت و در بسیاری دشوار سفر این چند سال گذشته. شما جنگیدند جنگ - با کسانی که شما را دوست دارم و با کسانی که شما را دوست دارم. شما اجازه وقت و زمان دوباره, اما شما نمی اجازه دهید آن را خرد ایمان خود را در روابط, در عشق است. شما تا به حال به اثبات ارزش خود را به کسانی که نالایق و شما شکسته شد – بیش از کلمات می تواند توضیح دهد اما شما باید دوباره متولد شده است."

او ادامه داد: "شما خود واقعی شما و تغییر معنای زندگی خود را – آن را تبدیل به چیزی زیبا به چیزی ارزش زندگی! بنابراین من می خواهم بگویم که من افتخار می کنم از شما. من می دانم که چقدر سخت شده است. من می توانم شما به اندازه کافی برای مراقبت از من. من قول می دهم که من ادامه خواهد داد به مراقبت از شما بیش از حد. فقط نگه داشتن قوی است. برای من است. نگه داشتن رفتن. نگه دارید در مبارزه. شما می دانید که شما می توانید انجام این کار. – روبی دال."

لیسانس وبلاگ نویس استیو "واقعیت استیو" Carbone قبلا گزارش شده است که کرولی او خواستگاران و ABC واقعیت دوستیابی سری خدمه در حال تنظیم می رسند در پالم اسپرینگز کالیفرنیا در روز پنج شنبه, جولای 9, و, جمعه, جولای 10. آنها را گزارش قرنطینه به مدت یک هفته به اطمینان حاصل شود که هیچ یک از آزمون های مثبت رمان coronavirus و پس از آن تولید است و انتظار می رود برای شروع در پنج شنبه, جولای 17. فصل تمام خواهد شد فیلم برداری در یک محل.

ABC اعلام کرد در ماه مارس که کرولی خواهد بود که بعد از لیسانس و او قدیمی ترین در تاریخ نشان می دهد. اما hairstylist سفر به تعویق افتاد بعد که ماه با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

Bachelorette Clare Crawley Shares an Empowering Message to Herself Before Filming Begins
کریس هریسون و کلر کرولی. ABC/جان Fleenor

"بحث در مورد مهیج ترین فصل تا کنون!" او کنایه آمیز از طریق Instagram در آن زمان است. "در تمام جدیت همه, سلامت مهم ترین اولویت در این زمان است."

به عنوان یک نتیجه از به تعویق افتادن مردان رقابت برای کرولی قلب به احتمال زیاد خواهد متفاوت از آنهایی ABC در ابتدا اعلام کرد — فقط در مورد آنها رسیده به خود را از طریق رسانه های اجتماعی در حالی که انتظار. واقعیت ستاره خودش حتی بستری در ماه ژوئن که او گوگل اولیه بازیگران.

Bachelorette Clare Crawley Shares an Empowering Message to Herself Before Filming Begins
کلر کرولی ABC/پل Hebert

مت جیمز یکی از خواستگاران است که قطعا دیگر بخشی از بازیگران. در ژوئن 12, شبکه ای به نام 28 ساله است که بهترین دوستان با لیسانس آلوم تایلر کامرونحق رای دادن برای اولین بار, سیاه, مرد منجر شود. او فصل کارشناسی تنظیم شده است به هوا در اوایل 2021 پس از کرولی را برای اولین بار در این پاییز.

کالیفرنیا بومی قبلا به رقابت پرداختند در Juan Pablo Galavis' فصل لیسانس در سال 2014 به پایان رسید و به عنوان نفر دوم. او بعد از ناموفق جستجو برای عشق در Bachelor in Paradise فصل 1 و 2 بود و به طور خلاصه مشغول به کارشناسی زمستان بازی costar Benoit Beauséjour-Savard در سال 2018 است.

گوش دادن به اینجا برای دلایل درست برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن