ال سالوادور قتل نرخ کاهش مییابد; مطالعه می گوید باندهای ممکن است رسمی پیمان با دولت

توسط Nelson Alexandria Pro Ukسان سالوادور (ایسنا) - قتل در السالوادور کاهش بیش از 50% در رئیس جمهور نایب Bukel

توسط KETABKHOOOON در 20 تیر 1399

توسط Nelson Alexandria Pro Uk

سان سالوادور (ایسنا) - قتل در السالوادور کاهش بیش از 50% در رئیس جمهور نایب Bukele سال اول در دفتر با مقامات استناد سخت تر اجرای در حالی که یک مطالعه در روز چهارشنبه نشان می دهد باندهای ممکن است کاسته تا در مورد خشونت و رسمی معاملات با مقامات.

قتل در حال حاضر در کاهش در ال سالوادور است که به تازگی یکی از بالاترین قتل نرخ زمانی که Bukele زمان در ژوئن 2019.

از آن پس از طریق مه قتل کاهش یافت و 51.3 درصد از سال قبل داده های رسمی نشان می دهد. در طول نیمه اول سال 2020 قتل کاهش 62.5 درصد در مقایسه با سال 2019 دست زدن به پایین تاریخی.

Bukele نسبت به بهبود به افزایش پلیس و حضور نظامی در خیابان ها و تنگ تر امنیتی در زندان های تحت کنترل قدرتمند Mara Salvatrucha (MS-13) و Barrio 18 باندهای.

با این وجود در بروکسل بر اساس گروه بین المللی بحران (ICG) گفت: در یک گزارش که از تجزیه و تحلیل آن پیشنهاد دیگر عوامل کمک به رها کردن در کنار Bukele را سرکوب کرد.

"در حالی که مردم جشن خود را به خوبی شناخته شده 'مشت آهنین' سیاست, دلایل موفقیت ممکن است دروغ در آرام رسمی تفاهم بین باندهای و دولت" ICG گفت.

"چند تن از نمایندگان جامعه مدنی و سیاستمداران بر این باورند که باندهای تصمیم گرفته اند برای کاهش قتل احتمالا به عنوان یک نتیجه از رسمی عدم تجاوز با مقامات."

ICG اشاره کرد و آن را به حال هیچ گونه شواهد مذاکرات مستقیم بین مقامات و باندهای. ال سالوادور دولت را رد کرده است انجام هر گونه مذاکرات است.

"وجود نداشته است هر گونه تماس (با باندهای) بدیهی است که ما در حال رفتن به هر گونه تماس" السالوادور امنیتی وزیر Rogelio ریواس گفت: در مصاحبه اخیر خود با رادیو فردا.

در حدود 50 صفحه از سند که به نقل از تجزیه و تحلیل آماری و مصاحبه با مردم از جمله سطح بالا سیاستمداران سابق و اعضای باند, ICG همچنین تاکید کرد که دقیق علل کاهش نرخ قتل معلوم نیست.


(گزارش شده توسط Nelson alexandria pro uk; نوشتن توسط Daina بث جزایر; ویرایش توسط بیل Berkrot)tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب