بر دادستانی نشده کبابی کلید Russiagate شاهدان

برنده McNamee/گتیجان دورهام فدرال دادستان اختصاص داده شده توسط دادستان کل ویلیام Barr اختصاص به نقد و بررسی را

توسط KETABKHOOOON در 26 اردیبهشت 1399
برنده McNamee/گتی

جان دورهام فدرال دادستان اختصاص داده شده توسط دادستان کل ویلیام Barr اختصاص به نقد و بررسی رابرت مولر را مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه کاوشگر هنوز نشده مصاحبه حداقل پنج کلید شاهدان بالقوه و یا اهداف متعدد منابع آشنا با این موضوع گفت: روزانه وحش.

با توجه به چهار منبع آشنا با توسعه پروب Durham هنوز به مصاحبه چند مقامات ارشد سابق درگیر در ریشه های اطلاعاتی و اجرای قانون پروب از انتخابات روسیه دخالت و پتانسیل روابط به تهمت کمپین و نه دولت اوباما مقامات تهمت اصرار دارد بدون شواهد هماهنگ آنها. که دستور از دورهام در سال پروب که گسترش یافته و به یک جرم است که احساس خطر بسیاری از ex-هوش مقامات سیاسی به عنوان قصاص.

هنوز هم در مصاحبه با دورهام در حال سابق جمهوریخواه سابق FBI معاون مدیر اندرو McCabe. و نه بوده است سابق FBI agent پیتر Strzok سابق FBI وکیل لیزا صفحه هر دو آنها درگیر شدند در اف بی آی "Crossfire طوفان" تحقیق و که متون توهین تهمت را برای سال ارائه شده از سوی رئیس جمهور به عنوان اثبات او قاب. و نه سابق مشاور امنیت ملی سوزان رایس که با وجود بودن یک هوش یا اجرای قانون رسمی شده است یکی دیگر از Trumpist هدف است.

دورهام و نه مصاحبه برنان است به خصوص قابل توجه است. در ماه فوریه گذشته نیویورک تایمز گزارش داد که دورهام به نظر می رسد گردان برنان که به نام مغلوب ساختن پیشی جستن "treasonous" به گفته پخت و پز 2016-عصر روسیه هوش. سازمان سیا نمی خواهد پاسخ دهد اگر آن را تا به حال ارائه شده برنان پرونده به دورهام به عنوان بار گزارش دورهام درخواست کرده و معوق نظر به وزارت دادگستری.

یک سخنگوی دورهام کاهش یافته برای این داستان.

همه چیز در مورد دورهام پروب است که این موضوع از گمانه زنی های گسترده در امنیت ملی محافل—هر چند به ندرت برای ضبط—به خصوص در طول زمان آن را رفته بدون پیشرفت قابل مشاهده. (نزدیک به هفت ماه پیش در دورهام محققان به گزارش مصاحبه دو دوجین فعلی و سابق FBI مقامات.) برخی آن را در خط با دورهام معمولی عمل. تحقیقات خود را از شکنجه سازمان سیا سه سال به طول انجامید قبل از fizzling ، دیگران تعجب می کنم اگر دورهام اعلام خواهد شد نتایج حاصل از پرس و جو خود را و یا حتی اتهامات جنایی و نزدیک به ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری.

در روزهای اخیر رئیس جمهور تهمت اشاره شده است که آیات هستند آینده مستندسازی تخلفات و یا غیر قانونی از آینده خود را تصور دشمنان در دولت اوباما و سازمان های اطلاعاتی. مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را آغاز کرده اند با اشاره به تئوری توطئه آنها خواستار "Obamagate" که بسیار پیچیده و حتی او قادر به توضیح آنچه در آن واقعا است. با این وجود تهمت ادعای آن را "بزرگترین جرم و جنایت در آمریکا تاریخ سیاسی."

فرد به احتمال زیاد به این روایت آمده به زندگی است دورهام آمریکا وکیل برای کانکتیکات است. "شما Bull Durham که تصور می شود سخت ترین" مغلوب ساختن پیشی جستن شاداب در ماه نوامبر.

به عنوان تهمت و Willam بر تلاش برای خنثیسازی کار خود را, آن را رابرت مولر زمان

دورهام حمل شهرت probity و دقت—اگر حداقل یک فرد نهفته دورهام کار معتقد است که بدون استحقاق. دورهام بهترین و شناخته شده که قبلا برای بررسی بوستون اف بی آی اوباش روابط کمک کرد که الهام بخش مارتین اسکورسیزی فیلم رفتگان. پس از آن او به رهبری وسیع رسیدگی به تخریب شکنجه سازمان سیا نوارهای ویدیوئی در حال حاضر توسط مدیر Gina Haspel و سپس رئیس خوزه رودریگز و سپس شکنجه سازمان سیا آشکار است. در سال 2012 او کاهش یافته است به گونه اتهامات علیه سازمان سیا شکنجه گران.

دورهام نیز در مصاحبه های سطح پایین تر CIA و FBI و NSA تحلیلگران و مقامات فعلی خود را بررسی است. بالاترین-مشخصات رسمی شناخته شده اند که صحبت با دورهام است که بازنشسته دریاسالار مایک راجرز مدیر آژانس امنیت ملی آمریکا در زمان مشترک ژانویه 2017 هوش ارزیابی که روسیه دخالت در انتخابات بر مغلوب ساختن پیشی جستن از طرف. خواه به رهبری کمیته اطلاعات مجلس سنا به تازگی پشتیبانی از یافته های این ارزیابی. رهگیری اولین گزارش راجرز مصاحبه های متعدد با دورهام.

یک سال پیش بر منصوب دورهام به بررسی ریشه های مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه شد. (یک سال به مولر پروب معاون رئیس جمهور مایک پنس به نام مولر "در جهت منافع کشور" برای قرار دادن آن را.) از آن پس دورهام پروب تبدیل به یک جنایتکار پرس و جو. که نگرانی در میان مقامات اطلاعاتی سابق که خود تحلیلی قضاوت خواهد شود به عنوان جنایتکار.

"من به برخی از نگرانی که آیا کسی با یک دادستانی پس زمینه در حال رفتن به درک راه تحلیلگران ذهن کار می کنند و این که آیا آن را خطرناک به درخواست کسانی که دادستانی ابزار برای درک هوش تجزیه و تحلیل" گفت: Robert Litt ارشد وکیل برای مدیر اطلاعات ملی زمانی که روسیه پروب آغاز شد. Litt سابق وزارت دادگستری رسمی که با تعامل دورهام بارها و بارها تا کنون از Whitey Bulger مورد نام دادستان یک "راست تیرانداز."

Litt نیز در تماس بوده است با دورهام. وکیل سابق FBI مدیر James Comey, David Kelley نیست, پاسخ به سوالات روزانه وحش. کلی به یک مصاحبه در ماه نوامبر گفت: Comey است "ادامه داد: با همکاری همه سوالات از کنگره وزارت دادگستری و بازرس کل."

بر دامن زده است نگرانی مانند یک هود بیان شده است. خود را در وزارت دادگستری نشان داده نرمی به مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان راجر سنگ پل Manafort و مایکل فلین. در مقابل او به تازگی گفته Laura Ingraham از فاکس نیوز در مورد دورهام بررسی "اگر مردم را شکست و ما می تواند ایجاد که با مدارک آنها پیگرد قانونی خواهد داشت."

در میان علل زنگ مورد دورهام توسط ex-مقامات امنیتی در آمد ماه دسامبر هنگامی که دورهام مخالفت عمومی با وزارت دادگستری بازرس کل که FBI توجیه بود در باز کردن آن ضد جاسوسی کاوشگر در مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است. "ما موافق نیست با برخی از این گزارش نتیجه گیری به بررسی و چگونگی FBI پرونده باز شد" دورهام گفت. که بسیار غیر معمول بیانیه شده است دورهام فقط عمده سخن در مورد او پرس و جو.

بر فشرده استرالیا برای کمک در Mueller نقد به عنوان DOJ کار کرده و به رایگان آن گروگان

"آن را غیر ضروری و متناقض با نمونه تمرین هنگامی که وجود دارد یک تحقیق در حال انجام" Litt گفت. اضافه دانیل جونز سابق FBI عملیات تحلیلگر و محقق سرب برای سنا گزارش شکنجه "من فکر کردم آن بود قابل توجه بی سابقه و امتیاز به همین دلیل بسیاری بر این باورند که وزارت دادگستری است که به ریل."

جونز خاص تاریخ با دورهام. دورهام حاضر به همکاری با سنا شکنجه پروب جونز led. که به معنای جونز نمی تواند مصاحبه سیا مقامات درگیر در این برنامه از آنجایی که آنها را به طور بالقوه خود را به مسئولیت کیفری. آن را تبدیل به یک کلید خط حمله در سنا گزارش شکنجه.

شرایط دورهام سیا تحقیق محدود تمرکز خود را به مواردی که عوامل سیا عمل کرده و خارج در حال حاضر دامنه گسترده ای از آنجا رد شکنجه مجوز صادر شده توسط وزارت دادگستری. که بارها و بارها اتفاق افتاده جونز' پرس و جو یافت می شود که بازجویان سازمان سیا با استفاده از قدرت دریل اعدام های ساختگی و حتی تجاوز جنسی قرار دادن پوره آب و غذا به زندانیان' anuses. اما دورهام کاهش یافته است را به هر گونه اتهام—و نه او deconflict پرس و جو خود را با آمریکا و حتی پس از دورهام پرس و جو به پایان رسید.

"بنابراین بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده" جونز گفت: در مورد دورهام. "چرا دورهام از سال از تاسیس تمرین و حاضر به تعامل با آمریکا و هر دو حزب تحقیق و تفحص از سازمان سیا? او باید شناخته شده این امر جلوگیری از سنا از دسترسی به سیا پرسنل برای مصاحبه. چرا دورهام فقط نگاه 101 زندانیان—که حتی سازمان سیا به این نتیجه رسیدند آنها برگزار حداقل '112-plus'? چگونه دورهام موفق به اتهامات علیه هر دولت پرسنل برای شکنجه تاکتیک است که حتی سازمان سیا موافق بودند هرگز جزئی از به اصطلاح [BROWSER]', شکنجه, یادداشت'? و چگونه آن را دورهام تحقیقات به پایان رسید فقط صرف ماه قبل از مجلس سنا تصویب آن نزدیک به 7000 صفحه گزارش شکنجه سازمان سیا?"

در ادامه مطلب روزانه وحش.

ما داستان بالا در صندوق پستی خود را هر روز. ثبت نام در حال حاضر!

روزانه وحش عضویت: جانور داخل می رود عمیق تر در این داستان که برای شما مهم. بیشتر بدانید.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن