بایدها و نبایدهای فروشگاه اینترنتی

شما به فروش همان محصولات قبلی که به اندازهی کافی هم از آن در اختیار دارید، ادامه میدهید و اینترنتی شدن فقط با

توسط مدیر سایت در 19 اردیبهشت 1402

شما به فروش همان محصولات قبلی که به اندازهی کافی هم از آن در اختیار دارید، ادامه میدهید و اینترنتی شدن فقط باعثِ افزایش تعداد مشتریانتان میشود. فاصلهی مشتریان تا فروشگاه شما فقط به اندازهی یک کلیک است. فروشگاه های اینترنتی ویژگی های مثبت و منفی زیادی دارند. بعضی از افراد مانند جراحان، معمارها و نقاشها حتما برای انجام شغلشان به مکان خاصی نیاز دارند. البته استثناهایی هم وجود دارند. اما فواید زیادی در فروش یا فعالیت تجاری آنلاین وجود دارد. با اینکه خیلی از فروشگاهها، پمپبنزینها و بیمارستانها خدمات ۲۴ ساعته ارائه میدهند، اما این کار برای خیلی از کسبوکارها غیرممکن است. البته فروشگاه کیف و کفش دوستی سایت کفش برای فروش ندارد اما می توانید اینترنتی و از طریق واتساپ به صورت غیر حضوری از این مجموعه خرید کنید. اما با استفاده از مزیت های فروشگاه اینترنتی در فروشگاه اینترنتی کافی است برای هر محصول یک تصویر و کاتالوگ مناسب ارائه دهید. فروش آنلاین این امکان را فراهم میآورد که هم سفارشها و هم پرداختها را اینترنتی انجام دهید.

مقداد آی تی یکی از فروشگاه­های اینترنتی در زمینه انواع قطعات کامپیوتر، لب تاپ، تبلت، گوشی هوشمند و لوازم جانبی است که کار خود را از سال ۱۳۸۶ آغاز کرده است. یکی از مزایای فروشگاه اینترنتی، کم بودن هزینهی راهاندازی کسبوکار اینترنتی است. تصور کنید این امر چقدر میتواند برای کسبوکار شما سوددهی داشته باشد. اینترنت به شما این امکان را میدهد تا به سؤالات مشتریان پاسخ دهید، وبینارهایی برای فروش یا تبلیغات برگزار کرده و به مشکلات مشتریان رسیدگی کنید. این یعنی تماسهای تلفنی برای حل مشکلات کمتر میشوند و فروش افزایش پیدا میکند. از دیگر کاربردهای اینترنت، پاسخدهی سریع و آسان به سؤالات و مشکلات مشتریان از طریق سؤالات رایج و انجمنهای آنلاین است. پاسخدهی سریع به نیازهای مشتریان، برای آنها رضایت به همراه دارد و برای شما کار اداری کمتر. فقط همین دلیل میتواند برای راهاندازی یک وبسایت جدید و شروع فروش اینترنتی کافی باشد. تصور کنید اگر بتوانید کالاها و خدمات خود را به تعداد نامحدودی از افراد مشتاق معرفی کنید، تجارت شما میتواند چقدر رونق بگیرد! البته توانایی برخوردار بودن از هزاران بازدیدکننده تفاوت زیادی با داشتن هزاران بازدید کننده دارد.

نگهداری از آن نیز آسان میباشد، اما پارچه ابریشمی که در کالای خواب استفاده میشود به دلیل گران بودن باعث میشود تا کالای خواب و روتختی با قیمت زیاد به فروش برسد. اما فیلترهای زیاد، میتواند عکس را غیرطبیعی جلوه دهد و در نهایت از لایک اطلاعات بیشتر کمتری برخوردار شود. از این فعالیتها میتوان به پرداخت صورتحسابها و قبوض، ردیابیِ سفارشات و فرستادن کالاها نام برد. بهعنوان مثال، ثبت آنلاین سفارشات باعث میشود دیگر نیازی به کارکنان بخش خدمات مشتریان نداشته باشید. به بیانی دیگر، در این زمان بود که فرنا به ثبت رسید و تا به امروز نیز در حال رشد و قدم برداشتن در پلههای ترقی است. اگر بخواهم به صورت ساده تجربه کاربری را بیان کنم باید بگم که تجربه کاربری به محض ورود کاربر به سایت شروع می شود کاربر باید به راحتی بتواند در سایت محصول مورد نیاز خود را پیدا کند و در کوتاه ترین زمان ممکن با حداقل مراحل سفارش خود را بدون معطلی ثبت کند و در مواردی حتی خودش متوجه نشود که چه زمانی مراحل خریدش انجام شد! فقط انجام یک کار ساده میتواند هزینهها را به شدت کاهش دهد. میکند و مشتریان میتوانند محصولات برند مورد نظر خود را به راحتی و با سادهترین رابطه کاربری از سایت سفارش دهند.

فروشگاه اینترنتی آیتیهوم یکی از بزرگترین فروشگاهها برای خرید لپ تاپ و کالاهای دیجیتال مانند مانتیور و کارت گرافیک است. شما باید به صنف مربوط به شغل خود مراجعه کرده و برای دریافت مجوز اقدام نمایید. محلی که به خوبی دیده شود. از این بعد به ازای هر خریدی که توسط لینک شما انجام میگیرد، درصدی از مبلغ سفارش به عنوان پورسانت به حسابتان واریز میشود. شاید این کار به نظر خیلی از افراد خطرناک یا پیچیده باشد. شرکتها و فروشگاههای سنتی فقط میتوانند پذیرای تعداد محدودی مشتری در زمانهای خاصی باشند، بگذریم از اینکه خیلی از افراد اصلا خیلی از این شرکتها را نمیشناسند و از وجودشان بیاطلاع هستند. نیازی به خرید ملک، خودرو و لوازم اداری نیست و فقط به تعداد محدودی کارمند احتیاج دارید. ما در مبیت این امکان را فراهم ساختهایم تا شما کاملترین پکیج لوازم جانبی گوشی خود را به راحتی و در یک دستهبندی جداگانه بیابید و در کوتاهترین زمان ممکن خرید خود را از گارد و گلس گرفته تا شارژر اصلی یا پاوربانک و هدفون متناسب با گوشی خود انجام دهید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن
avatar
کاربر سایت
تاریخ ثبت : 19 اردیبهشت 1402


avatar
کاربر سایت
تاریخ ثبت : 19 اردیبهشت 1402