مغلوب ساختن پیشی جستن به ارائه 'خبر خوب' در coronavirus جلسات: کاخ سفید

رئیس جمهور ایالات متحده تهمت سیاهی دولت تلاش برای محدود کردن مقررات فدرال در طول یک رویداد در جنوب چمن کاخ سفی

توسط KETABKHOOOON در 1 مرداد 1399
رئیس جمهور ایالات متحده تهمت سیاهی دولت تلاش برای محدود کردن مقررات فدرال در طول یک رویداد در جنوب چمن کاخ سفید در واشنگتن

توسط لیزا لمبرت

واشنگتن (العالم) - زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رزومه دادن coronavirus جلسات روز سه شنبه او را به تمرکز بر روی موفقیت و تحولات مثبت در درمان و واکسن, با توجه به کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany.

این جلسات "ممکن است روزانه" و به طور معمول رخ می دهد در 5 یا 6 p. m. p. m. EDT (2100 یا 2200 GMT) McEnany گفته فاکس نیوز. به عنوان رمان coronavirus شروع به سرعت در حال گسترش در ایالات متحده در این بهار تهمت اغلب شلوغ بر روی اتاق مطبوعات افتا با کارشناسان پیشرو در مبارزه با این بیماری و صرف ساعت فیلدینگ سوالات و ارائه افکار خود را در چگونه برای درمان عفونت. این جلسات مخروطی این تابستان.

McEnany گفت که زمانی که صدای شیپور بازگشت به تریبون برای صحبت در مورد کوروناویروس که ادعا کرده بیش از 140,000 آمریکا زندگی می کند او قصد دارد "در نظر گرفتن سوالات در این و ارائه بسیاری از اخبار خوب در درمان و واکسن و راه رو به جلو را از طریق این ویروس و نشان تاریخی ما پاسخ نیز می باشد."

سی ان ان گزارش داد که در روز سه شنبه است که معلوم نیست که آیا Drs. Anthony Fauci و دبورا Birx مقامات در coronavirus نیروی کار که شد نام خانواده در طول زمستان جلسات را شرکت در روز سه شنبه. معاون رئیس جمهور مایک پنس که سر وظیفه نیروی سفر است.

در یک کنفرانس مطبوعاتی بعد McEnany گفت: "شما باید برای اتصال به دیدن" اگر دیگر اعضای این کارگروه حضور coronavirus جلسه.

در طول سفر به کارولینای جنوبی در روز سه شنبه پنس گفت که وظیفه اعضای نیروی سفر شده است این کشور به بحث در مورد این بیماری همه گیر و گفت او را فلوریدا "در چند روز."

"ما فکر می کنیم این مهم است که تیم ما بر روی زمین است که ما در حال همکاری نزدیک با استانداران و مقامات بهداشت" پنس گفت. "اما ما در ادامه به طور خلاصه ما در ادامه به مختصری از این کشور رفتن به جلو است."


(گزارش شده توسط لیزا Lambert; ویرایش توسط جاناتان Oatis)tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن