BB هالی آلن می شود نوشیدنی با بلیک Horstmann پس از جکسون Michie تقسیم

هالی آلن نیست در خانه نشسته عزاداری تقسیم او از جکسون Michie. این برادر بزرگ فصل 21 نفر دوم لذت می برد و یک شب

توسط KETABKHOOOON در 5 تیر 1399

هالی آلن نیست در خانه نشسته عزاداری تقسیم او از جکسون Michie. این برادر بزرگ فصل 21 نفر دوم لذت می برد و یک شب با لیسانس کشور بلیک Horstmann در چهار شنبه, ژوئن 24, یک هفته پس از فروپاشی عناوین ساخته شده.

"سرد" این 32 ساله تلویزیون واقعیت شخصیت زیر نویس تصویری از Horstmann, 31, خدمت یخ Smirnoff از طریق او Instagram داستان.

به لیسانس آلوم اعلان مجدد کلیپ, اضافه, "چهارشنبه" و facepalm از emoji.

با توجه به منبع این جفت ارز را در رابطه افلاطونی.

Holly Allen Gets Drinks With Blake Horstmann After Jackson Michie Split
بلیک Horstmann. حسن نیت ارائه میدهد آلن هالی/Instagram

"بلیک در واقع می دانست که هالی قبل از او رفت و در برادر بزرگ" خودی می گوید ما در هفته. "آنها دوستان مشترک در دنور و فقط با دوستان گرفتن."

آلن و Michie, 25, در ضمن ملاقات کرد در حالی که رقابت بر برادر بزرگ در طول تابستان 2019. آنها آن را به نام واریز شده در اوایل این ماه و اعلام کرد خود را از طریق تقسیم طولانی اظهارات مربوطه خود را در حساب های رسانه های اجتماعی.

"من تا به حال یک شریک در آن بازی من بازی. و من نمی خواهد تغییر تجارب برای جهان است," او نوشت: در ژوئن 18. "اما برخی از چیزهایی که به معنای فراتر از آن است. گاهی اوقات اساسی صفات شخصیت به سادگی نمی خط. اولویت مطابقت ندارد. و این خوب است. در سال گذشته شده است سخت ترین به تاریخ و به من یاد داد که در مورد احساس خود امنیت که من هستم و آنچه من می خواهم برای آینده من. من می دانم که من نمی توانم خود من سازش یکپارچگی است. من می دانم که من افتخار خودم دستاوردهای, و ریشه های من."

آلن در ادامه به توجه داشته باشید که او را "هیجان زده" برای فصل جدید.

"من می دانم آنچه من سزاوار" او گذراند. "در حال حاضر من صدمه زدن به. اما هی درد است تنها به طور موقت."

در حالی که آلن و Horstmann فقط دوستان او گذشته با لیسانس ملت است. او مورخ لیسانس فصل 12 آلوم لوقا پل و از سال 2017 تا 2018.

Horstmann برای فیلم برداری از یک واقعیت متفاوت نشان می دهد در طول تابستان 2019: Bachelor in Paradise فصل 6. و در روی لئامت دادن خود را در مکزیک آمد و زیر آتش برای همپوشانی بین روابط خود را با Caelynn میلر-Keyes and Kristina Schulman قبل از فیلمبرداری. او به ظاهر تنها ماند پس از درام.

گوش دادن به اینجا برای دلایل درست برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب