Becca Kufrin تعطیل گرت Yrigoyen تقسیم حدس و گمان

Colton آندروود و Cassie رندولف نامیده می شود ممکن است آن واریز شده اما Becca Kufrin و گرت Yrigoyen هنوز رفتن ق

توسط KETABKHOOOON در 12 خرداد 1399

Colton آندروود و Cassie رندولف نامیده می شود ممکن است آن واریز شده اما Becca Kufrin و گرت Yrigoyen هنوز رفتن قوی. فصل 14 لیسانس خندید کردن حدس و گمان است که زن و شوهر تقسیم در سهشنبه, مارس 31.

"با توجه به رسانه های اجتماعی, @gy_yrigoyen و من را شکست چرا که او رفته ماهیگیری بیش از آخر هفته" Kufrin 30 و نوشت: در کنار تصویری از پایین cuddling با توله سگ خود در بستر از طریق او Instagram داستان.

Yrigoyen که مستند شکار خود را سفر از طریق رسانه های اجتماعی, اعلان مجدد Kufrin داستان در جمعه, ژوئن 1. وی افزود Diddy – Dirty money آهنگ "سلام صبح به خیر."

Becca Kufrin Shuts Down Garrett Yrigoyen Split Rumors
گرت Yrigoyen و Becca Kufrin. حسن نیت ارائه میدهد Becca Kufrin/Instagram

Yrigoyen و Kufrin ملاقات کردم و مشغول در طول فصل 14 از لیسانس در سال 2018 است. ماه گذشته "کارشناسی ساعت خوش" پادکست میزبان خود را جشن گرفتند دو سال نامزدی سالگرد.

"هی @gy_yrigoyen به یاد داشته باشید زمانی که شما باز حلقه جعبه عقب? که زمانی که من می دانستم که من در این زمان از زندگی من" او بوده در مارس 11 از طریق Instagram. "دو سال پایین امیدوارم 68 بیشتر برای رفتن ❤️ من شما را دوست دارم G."

سابق روزنامه نشان داده است در گذشته که جفت نیست و در یک عجله به کراوات گره.

"ما تا به حال بسیاری از اعضای خانواده و ازدواج است. مانند خواهر و برادر خود را فقط ازدواج کردم در سال گذشته و تا به حال بچه ها و عموزاده و برخی از بهترین دوستان خود را در حال گرفتن ازدواج" Kufrin گفت: ما هفته در ماه اکتبر 2019. "گفتم:" بیایید گرفتن ایده از آنها اجازه دهید اجازه دهید آنها را لحظه ای خود را, و سپس در نهایت هنگامی که ما آماده هستیم و به طور کامل حل و فصل [ما می توانید شروع به برنامه ریزی عروسی ما].'"

اخیرا Kufrin بوده به ما در مورد پیوند با او نامزد آنها به عنوان قرنطینه در کارلسبد کالیفرنیا ،

"من فکر می کنم آن را فقط به آوردن ما با هم در راه های مختلف او گفت:" در ماه مارس است. "این چیزی است که هیچ کس من فکر می کنم می تواند برنامه ریزی شده و یا انتظار می رود و بنابراین ما فقط تطبیق در یک راه جدید است که واقعا جالب است. در یک عمر زندگی شما با شریک زندگی خود را و شما هرگز فکر می کنم شما در حال رفتن به قفل در داخل با آنها 24/7, پس از آن ما آموزش به سازش و یکدیگر را در فضایی که ما به آن نیاز دارند."

Kufrin افزود که او "[برخوردار] او خیلی بیشتر از [او] فکر [او] می تواند قفل شده با یک شریک."

"من حتی نمی تواند sugarcoat آن است. ما قطعا لحظاتی وجود دارد که ما نوع ضربه محکم و ناگهانی در هر یک از دیگر" او اعتراف کرد. "[اما] آن نبوده است ، او شده است به نگه داشتن من خنده بسیار."

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de